İçeriğe Yönlendir

F 2.5 2.El Piyasası Filo Araçları :)

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

bu gün tüpraş garajinda sıfır km seri plakalı fiat doblo ve linealar gördüm. 50-60 belki daha falza gibiydiler :) aynı görüntüyü 2 yada 3 sene önce FII.5 lar için görmüştüm. yani koç grubu şirket araçlarını yeniliyor sanırım. 2. ele filo çıkması şirket arabaları çoğalacak gibi. dikkatinize. :)

tarihinde Mustafa Tüfekçi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

km sıfırlayıcılar parayı vuracak gene piyasada bir sürü 100 k geçmemiş dizel focus II.5 olacak desene. bu ara araç almayı düşünenlerin çok dikkat etmesi lazım

Eyvallah bro çıksında şu piyasa biraz düşsün yahu

sence piyasa düşermi

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Beyaz ve HB, ST plakadan yırtar mıyım sence Mustafa ? :D

Evet abi çünkü araçlar genelde trend yada titanyumdu. renk olarak beyaz trendler aytozu titanyumlar arada da tek tük şu kirli bir mavi renk var ya ondan vardı.

büyük ihtimal araçlar otokoç 2. ellerinde eritilir yada birisi toptan alıp piyasaya satar.

bu dediğim olay benim ön gördüğüm bir şey. KAİN miyim hayır :) ama firmaların genelde yaptığı bi şey diye biliyorum 2-3 yıllık amortismanlarla filoları yeinliyorlar :) zaten arabaları alan da koç satan da koç :)

modelleri büyük ihtimal 2008 yada 2009 dur. hatta foruma da yazmıştım o araçların alındığı zaman ama bulamadım mesajı :(

filo diye sakın aklınıza sadece dizel düz viteslerde gelmesin tüpraşta benzili hatta otomatik vites araçlar da dağıtıldı diye biliyorum. babamın bir arkadaşının altında benzinli titanyum vardı :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Evet abi çünkü araçlar genelde trend yada titanyumdu. renk olarak beyaz trendler aytozu titanyumlar arada da tek tük şu kirli bir mavi renk var ya ondan vardı.

büyük ihtimal araçlar otokoç 2. ellerinde eritilir yada birisi toptan alıp piyasaya satar.

bu dediğim olay benim ön gördüğüm bir şey. KAİN miyim hayır :) ama firmaların genelde yaptığı bi şey diye biliyorum 2-3 yıllık amortismanlarla filoları yeinliyorlar :) zaten arabaları alan da koç satan da koç :)

modelleri büyük ihtimal 2008 yada 2009 dur. hatta foruma da yazmıştım o araçların alındığı zaman ama bulamadım mesajı :(

filo diye sakın aklınıza sadece dizel düz viteslerde gelmesin tüpraşta benzili hatta otomatik vites araçlar da dağıtıldı diye biliyorum. babamın bir arkadaşının altında benzinli titanyum vardı :)

siyahmıydı mustafa yoksa

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yok geneli sedan gri yada beyaz tek tük acayip bi yeşilmsi gri renk varya avolon gri diye geçiyor galiba. ondan

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

yok geneli sedan gri yada beyaz tek tük acayip bi yeşilmsi gri renk varya avolon gri diye geçiyor galiba. ondan

sabun rengi o!.. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

km sıfırlayıcılar parayı vuracak gene piyasada bir sürü 100 k geçmemiş dizel focus II.5 olacak desene. bu ara araç almayı düşünenlerin çok dikkat etmesi lazım

sence piyasa düşermi

bence düşmeli 2006 model focuslara 30.bin TL isteyenler var abi ? sence normal mi

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bizim meganelar yeni satıldı ihalede en son gördüğüm 460binlik 165binde idi yazık o arabayı alana ne diyim gerçi plakayı sorgulatsa kitap gibi çıkar orjinal kmsi hepsi yetkili servis bakımlı çünkü.

Yorum bağlantısı
Mehmet Solak

Bazı şirketler bakımlarını kendi bünyelerinde yapıyor ;)

o zaman işlem tamam olabilir....

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

bu gün tüpraş garajinda sıfır km seri plakalı fiat doblo ve linealar gördüm. 50-60 belki daha falza gibiydiler :) aynı görüntüyü 2 yada 3 sene önce FII.5 lar için görmüştüm. yani koç grubu şirket araçlarını yeniliyor sanırım. 2. ele filo çıkması şirket arabaları çoğalacak gibi. dikkatinize. :)

Bunlar Birmot koç bünyesindeki Avis şirketler grubunun araç kiralama filo satışları, Bizim fabrikanın yaklaşık 15 adet çeşitli modelleri satılık. yeni 0 km araçlar gelmeye başladı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bence düşmeli 2006 model focuslara 30.bin TL isteyenler var abi ? sence normal mi

sıfırlarının 60/65 tl lere yükselmesi nasılki normallse bence o da normal sayılabilir

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2008/2009 lar satılır bu sene sonu, hatta geldi satıldı bitti bile, o yıllar kriz yılı idi, birçok firma geri yolladı, birçok firma yeni kiralamadı. Bu sene sonu 2.elin artmasının belki de bir sebebi budur, filodan arz olmadı piyasaya

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

400bindeki araçları 90bin diye alanlar çok olacak.

Düzgün bir kiralama firması ise asla bu olmuyor. Çünkü ortaya çıkarsa itibarı zedelenir.

Bazı şirketler bakımlarını kendi bünyelerinde yapıyor ;)

Bu çok tehlikeli, kaydı kuydu yok. Zaten bunu yapanlar da doğru dürüst firmalar değil.

Bizim meganelar yeni satıldı ihalede en son gördüğüm 460binlik 165binde idi yazık o arabayı alana ne diyim gerçi plakayı sorgulatsa kitap gibi çıkar orjinal kmsi hepsi yetkili servis bakımlı çünkü.

Dolandırıcılar...

Benim aracımda filodan çıkmadır. Ancak tek sahipli, düzenli bakımlı, kazasız bir araçtır. Filodan çıkma diye korkmayın bence. Çıkanı ve "çıkarttıranı" iyi tanıyorsanız, sıkıntı yok bence.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...