İçeriğe Yönlendir

Focus 2 Otomatik Tamamen Açılır Bagaj Kapağı Yapmak?

Serdal Soysal

Recommended Posts

Ali Can AKER

Buradaki adam daha önceki yayından memnun kalmamış o da dökme kalıp yay takmış.

Ama bunlar hep hatchback. Sedan örnek göremedik daha.

Sedan'a örnek :)

kendimindir kendisi :)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Sedan'a örnek :)

kendimindir kendisi :)

Ali bey bu yayı sipariş etme şansımız nedir? :)

Bir de biraz sert açılmıyor mu?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Can AKER

Tabi ki sipariş edebilirsiniz yer ostim de öz çakır yay

mekanik kalıp yay diye satılıyor. çiftine 30 tl vermiştim. Bir de yakınında nam amortisör var orda da bagaj amortisörlerini söktürüp bu yayları içine taktırdım. Biraz sert açılıyor doğrudur. bazen başkaları kapatırken zorlanıyor. onun dışında henüz ( 4-5 aydır) bi sorunla karşılaşmadım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ibrahim Yildizak

Mühim olan bu sistemin yapılabilirliğini anlatmaktı. Başka konuya reklam olarak atmadım sonuçta insanların ihtiyaçları doğrultusunda merak ettikleri birşeyin varlığının var olduğunu belirttim ve tüm bilgilerimi eksiksiz doldurdum. Başkası gibi yazma amacımda insanlar reklam yaptığımı düşünmesin diyeydi. Yanlış birşey yaptıysam özür dilerim. Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mühim olan bu sistemin yapılabilirliğini anlatmaktı. Başka konuya reklam olarak atmadım sonuçta insanların ihtiyaçları doğrultusunda merak ettikleri birşeyin varlığının var olduğunu belirttim ve tüm bilgilerimi eksiksiz doldurdum. Başkası gibi yazma amacımda insanlar reklam yaptığımı düşünmesin diyeydi. Yanlış birşey yaptıysam özür dilerim. Saygılarımla

Kullanıcı adınızı. Ad soyad şeklinde değiştirelim ve siz de kendinizi uygun bölümde tanıtıp yaptığınız iş hakkında bilgi verin.

Konu ile ilgili bölümlerde bilgi vermenizde sakınca yok. Ancak reklam yapar gibi değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Mk2 hb mondeo icin bu isi yapacak olsak ;yayin uzunlugu ne olmali ,bagaj kapali iken arada kalan boslugu bilen varmi

Yorum bağlantısı
Ibrahim Yildizak

Kullanıcı adınızı. Ad soyad şeklinde değiştirelim ve siz de kendinizi uygun bölümde tanıtıp yaptığınız iş hakkında bilgi verin.

Konu ile ilgili bölümlerde bilgi vermenizde sakınca yok. Ancak reklam yapar gibi değil.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Bayram Bozkurt

Slm arkadaşlar. Sedan aracımı yeni aldım ve bazı modif işlemlerinden biriside buydu. Arkadaşımın jetta sınada aynı yaydan kullanarak işlemi yaptık. 1 aydır sıkıntısız kullanıyorum ve çok ciks oldu işyeri ve alışveriş merkezinde güvenlikler şaşırıyor gülüyorum. [emoji16] link atıyorum izleyebilirsiniz.

Venus_V3_5570 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...