İçeriğe Yönlendir

2000 Model Mondeo Ghia Için Sorularım :)

Onur Yaman

Recommended Posts

Onur Yaman

arkadaşlar aracımın teyp altında kalan anti patinaj tuşu çalışmıyor basınca ışık vs. hem kendinde hem de göstergede yanmıyor

bunun sigortası falan var mı gerçi araç içi sigorta kutusunu da o kadar aramama rağmen bulamadım :D

sanayide yapılabilen birşey mi yoksa ille ford servisine mi gitmeliyim

bir de hararet göstergesi saatlerce kullanmama rağmen hep sol tarafa doğru yatık vaziyetde çok nadir kalkıyor (bayır yukarı tırmanırken vs.) bu göstergenin ibresi diğer araçlardaki gibi ortada durması gerekli değil mi zira bunun üstünde sayılar yok sol eksi sağ artı olarak gösterilmiş o yüzden anlayamadım

acaba hararet müşhirim mi bozuk bilemedim size danışmak istedim

saygılarımla

onur yaman

müzik öğret.

balıkesir merkez

Yorum bağlantısı
Muhammet Sarıçam

Sigorta kutusu, şoför tarafının sol alt kısmındaki bölmenin arkasında

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

hararet.jpg

Benim hararet ibrem hep bu şekilde. Koyu çizgi hararet ibresi, ince çizgi tam dik durum. Bu bir sorun mudur bilmiyorum ama benimki bunu hiç geçmedi.

düzeltme: şekil eklendi.

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Eski

benim aracımın hararet göstergeside sizinki gibi hocam. düşük sola yatık C ye yakın duruyor genelde. suan yag vs. bakımı yapılıyor. termostat ve hararet müşirini değiştirtdim. çıkan müşir küflenmiş zaten. aracı test edip sonucu söylerim....

Yorum bağlantısı
Eray Eski

evet aracin termostadini degistirmisler. musiri temizleyip takmislar geri. suan motor isininca ortaya yakin duruyor hararet gostergesi Mahmut beyin cizdigi resim gibi. musirin ustu kir camur vs ile kaplanmis o yuzden dogru olcmuyormus. :)

Yorum bağlantısı
Onur Yaman
(düzenlendi)

teşekkür ederim bilgiler için peki anti patinaj tuşu hakkında bilgisi olan var mı

tarihinde Onur Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orhan Taştekin

yanmadığında zaten asr normal denir.

kontağı çevirdiğinizde araba çalışınca lambanın sönmesi lazım. sönmüyorsa problemlidir.

sizinkide sanırım problemli. düğmeye basınca lamba yanmıyormuş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
hararet.jpg Benim hararet ibrem hep bu şekilde. Koyu çizgi hararet ibresi, ince çizgi tam dik durum. Bu bir sorun mudur bilmiyorum ama benimki bunu hiç geçmedi. düzeltme: şekil eklendi.

Allah oynatmasın... Olması gereken budur ;)

Yorum bağlantısı
Onur Yaman

dediğm gibi araç çalışırtırırken de sonra da ve düğmeye basınca da yanmıyor

peki bu sanayide hallolur mu ille servise mi gitmem gerekir asr tuşu için

yaklaşık maliyet nedir malum memurluk halleri arkadaşlar

bu arada sizleri çok sevdim gerçekten çok güzel ve hızlı yardım ediyorsunuz teşekkür ederim

müzik ile özellikle bir sıkıntınız olursa ben burdayım

Yorum bağlantısı
Onur Yaman

aracım 2000 model malzemeden çalmışlar cruise control yok bi de içinde araç resmi olan üstteki fan ızgaraların solundaki ışıklı gösterge de yok :D

Yorum bağlantısı

Araç hemen ısıtıyorsa termostatla alakası yoktur Yani çalıştıktan 1 2dakika sonra ısıtmaya başlarsa termostat değildir sorun,Ama müşür diğer arkadaşların dediği gibi küflendiyse aktaramıyordur ekrana Aynı sorun bendede var çünkü :) Ama daha bakamadım Ne yalan söyliyim :)

Yorum bağlantısı
Yasin Karadağ

hararet.jpg

Benim hararet ibrem hep bu şekilde. Koyu çizgi hararet ibresi, ince çizgi tam dik durum. Bu bir sorun mudur bilmiyorum ama benimki bunu hiç geçmedi.

düzeltme: şekil eklendi.

aahhhh ahhh zamanın birinde benim mondide bu ibre sona dayanmıştı :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

dediğm gibi araç çalışırtırırken de sonra da ve düğmeye basınca da yanmıyor

Antipatinaj düğmesi mi bu çalışmayan... Test ettiniz mi, devreye giriyor mu, yoksa sadece devreden çıktığını gösteren ışık mı yanmıyor...

Yorum bağlantısı
Onur Yaman

patinaj çekmeye çalıştım ama çekemedim

düğmeye basınca hiç bir lamba yanmıyor

hem düğme üstünde hem de kilometre göstergelerinin orda

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...