İçeriğe Yönlendir

Ttnet Pc Kampanyaları (Dahiler Bir El Atın Bakalım)

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen
(düzenlendi)

TTnet yine bir kampa ile karşımızda arkadaşlar.Sizce bu pclerden almak mantıklımıdır hangisi alınmalı yada alınmamalımı.Uzun vade olduğu için ve faturaya yansıdığı için uygun gibi görünüyor ama.Fikirlerinizi yazarmısınız acaba.Farklı versiyonlar var kısaca bilgilerini yazacağım incelerseniz sevinirim.

1- teknik_ozellik.jpgfiyatlandirma_soluk.jpgMarka & Model Lenovo G570 Dizüstü Bilgisayar İşletim Sistemi Orijinal Windows® 7 Home Basic İşlemci türü Intel® Core™ i5-2410M (2.30GHz, 3MB) 3M Cache, 2.30 GHz Dahili sürücü 500 GB Dahili bellek 4 GB DDR3 Ekran boyutu 15.6" HD 16:9 Geniş Ekran Ekran çözünürlüğü 1366 X 768 Grafik kartı ATI Radeon™ HD 6370M 1 GB Harici Ekran Kartı Harici G/Ç bağlantı noktaları 4XUSB 2.0,VGA,RJ45,CARD READER Bellek kartı aygıtı Web kamerası 2.0M Hoparlörler ve mikrofon MIC,SPK Klavye / Mouse TOUCH PAD Ağ arabirimi 10/100M Geniş bant kablosuz Lenovo BGN Ürün ağırlığı 2.7 kg Ürün boyutları (G x D x Y) 376.8mmx249.8mmx17.3 = 34.9mm Güç kaynağı türü AC Güç Adaptörü Pil türü 6 hücreli Garanti 2 yıllık granti Ürünle gelen yazılım Power2GO 5.5 (w/o and w/BD optical support) McAfee YouCam VeriFace 3.7 ReadyComm 5.0 (Backup not install) OneKey Rescue System 7.1 Lenovo Energy Management Software 6.x WinDVD(For Home Basic/Starter w/o BD Optical)(except CN) Bing Bar Windows Live essential (Live Suite+ToolBar+Portal) Lenovo DirectShare 1.0 Office Professional 2010 Trial 60 günlük Adobe Reader (backup not install) PlayMovie(For BD ODD and Win7Professional & Home Premium & Ultimate) PC Doctor EE2.0 ;Lenovo Games Console (Only in EN/German OS) Ürün rengi Koyu Kahve

1 yıl 3g 1 gb modem hediyesi var 49.99TL x 36 ay 69,99 x 24ay

Ödeme yukarıdaki gibi

2- bir seçenek ise

Marka & Model Toshiba / Satellite L735-10G Notebook İşletim Sistemi Orijinal Windows® 7 Home Premium İşlemci türü Intel® Core™ i5-2410M İşlemci (3 MB Cache, 2.30GHz /2.90GHz Turbo) Dahili sürücü 640 GB (5400 rpm) Dahili bellek 4 GB DDR3 RAM (1333 MHz) Ekran boyutu 13.3" LED arka ışık teknolojisine sahip Toshiba TruBrite® HD TFT ekran Ekran çözünürlüğü 1366 x 768 Grafik kartı NVIDIA GeForce 315M Grafik kartı

1 GB paylaşımsız video belleği Harici G/Ç bağlantı noktaları 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, harici monitör (VGA), 1 kulaklık çıkışı (stereo), 1 mikrofon girişi, HDMI, RJ45 Bellek kartı aygıtı Çoklu medya kart okuyucu ( SD / SDHC / SDXC / MMC / Memory Stick / Memory Stick Pro Web kamerası Yüz Tanıma Özelliği sunan, Tümleşik Mikrofona sahip VGA web kamerası Hoparlörler ve mikrofon Onkyo stereo hoparlörler Klavye / Mouse Eylem tuşları ile tam boyutlu klavye, Mouse Açma/Kapatma düğmesi ve çok fonksiyonlu dokunmatik yüzey Ağ arabirimi Tümleşik 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN Geniş bant kablosuz 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0 Ürün ağırlığı 1,979 kg Ürün boyutları (G x D x Y) 329mm(U) x 221mm(G) x 27.9mm(Y -ön)/36.9(Y -arka) Güç kaynağı türü 75 W AC Güç Adaptörü 100~240V 50/60Hz Pil türü 6 hücreli Lityum-İyon pil Garanti 2 yıllık, yalnızca serviste, parça ve işçilik Ürünle gelen yazılım PlayReady PC Runtime TOSHIBA Supervisor Password Utility TOSHIBA HW Setup Utility Sun Java2 Runtime Environment TOSHIBA Face Recognition TOSHIBA eco Utility Intel Wireless Display TOSHIBA Assist TOSHIBA Bulletin Board TOSHIBA ReelTime TOSHIBA Recovery Media Creator WinRE Adobe Reader DotNet_Framework4 Skype Nero 10 Essentials Prerequisites Nero 10 Essentials McAfee Internet Security 2010 (30 günlük deneme sürümü) Windows Live Essentials Windows Live Updates WildTangent Toshiba Warranty Registration Office 2010 Starter Toshiba Tempro TOSHIBA VIDEO PLAYER WinDVD BD for TOSHIBA Internet Explorer 8 Branding Toshiba Music Place Toshiba Places Ürün rengi Dokulu desene sahip Gümüş renkli kasa

Toshiba L6735-10G Dizüstü Bilgisayar 68.99TL x 36 ay 96,99 x 24ay

3 ürün

teknik_ozellik.jpgfiyatlandirma_soluk.jpgMarka & Model Acer Aspire 5742 G Dizüstü Bilgisayar İşlemci Sistemi Orijinal Windows® 7 Home Basic İşletim Türü Intel® Core™ i3-380M (3MB Cache, 2.53 GHz) Dahili sürücü 320 GB (5400 rpm) Dahili bellek 3 GB Ekran boyutu 15.6'' Diyagonal Yüksek Tanımlı LED BrightView Geniş Ekran Ekran çözünürlüğü 1366 x 768 Grafik kartı Nvidia GT520 1GB ayrisik ekran karti Harici G/Ç bağlantı noktaları USB, VGA, HDMI, RJ45, 1 kulaklık çıkışı, 1 mikrofon girişi Bellek kartı aygıtı Secure Digital (SD) kartlar, Memory Stick kartlar için ikisi bir arada tümleşik Dijital Ortam Okuyucusu Web kamerası Tümleşik Mikrofona sahip web kamerası; VGA Hoparlörler ve mikrofon Tumlesik mikrofon ve hoparlor Klavye / Mouse Tek dokunuşla başlatma tuşları ve Eylem tuşları ile tam boyutlu klavye Açma/Kapatma düğmesi ve özel dikey Yukarı/Aşağı Kaydırma çubuğuna sahip dokunmatik yüzey Ağ arabirimi Gibabit Ethernet Geniş bant kablosuz 802.11 b/g/n Ürün ağırlığı 2,6 kg Ürün boyutları (G x D x Y) 25,3 cm (U) x 38,1 cm (G) x 2,5 cm (min. Y) / 3,4 cm (maks. Y) Güç kaynağı türü 65 W AC Güç Adaptörü Pil türü 6 hücreli Lityum-İyon (Li-Ion) pil Garanti 2 yıllık, yalnızca serviste, parça ve işçilik Ürünle gelen yazılım Verimlilik Acer Backup Manager Acer ePower Management Acer eRecovery Management Adobe Flash Player 10 Adobe Reader 9.1 eSobi™ Bing™ Bar Microsoft Office 2010 (deneme surumu ) Microsoft Office Starter 2010 Norton™ Online Backup Guvenlik McAfee Internet Security Suite Trial MyWinLocker Multimedia Cyberlink PowerDVD™ NTI Media Maker™ Oyun Oberon GameZone (except US, Canada, Hong Kong, Korea) Oberon GameZone (except US, Canada, Hong Kong, Korea) Iletisim Acer Crystal Eye Microsoft Silverlight™ Skype™ Windows Live™ Essentials Web linkleri Acer Accessory Store (Belgium, France, Germany, Italy, Netherlands, Spain, Sweden, UK only) Acer Identity Card Acer Registration Acer Updater eBay shortcut 2009 Ürün rengi Siyah

Acer Aspire 5742 G Dizüstü Bilgisayar 39.99TL x 36ay 55,99 x 24ay

Acere pek yanaşmak istemiyorum ama yinede koydum.

tarihinde Engin Deniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ben Lenovo İ5 olanı aldım yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum, tavsiye ederim ..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Cem bey acaba oyun oynuyormusun pc de hiç.Isınma sorunu falan nasıldır acaba benimde aklıma o yatıyor ama bilemiyorum

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Akan Abi lenovo yu al bence bu seçenekler arasından kampanyasıda güzel gibi onun.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Benimde aklıma yatan o gibi duruyor Tahirim.Kullanan arkadaşlar varsa biraz fikir almak iyi olur dedim di :D Netten baktım genelde memnunlar kullanıcıları oyunlarda da şimdilik idare eder boyutunda anladığım kadarıyla.Orta seviye ayarlarda çoğu oyunu oynuyor zaten benim için yeterli sayılır.Toshıba fiyat olarak oldukça yükseliyor ama baktığım kadarıyla o fiyat farkını verecek bir durumu yok gibi lenovaya göre.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Evet 24 ay olarak düşünüyorum Ayhan Bey.Bakalım bizim teknoloji danışmanlarıda bir baksın ne diyecekler :D Ama aklım yattı sanırım alacak gibiyim çok farklı bir durum çıkmazsa bu konudan

Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Acer ve Toshiba almayında ne alırsanız alın. :D Toshiba'nın ufak tefekte olsa mide bulandıran kronik sorunları var, ilk etapta aklıma gelen ise şu; bilgisayarı formatladıktan sonra bütün sürücü yazılımlarını sorunsuz yükleseniz dahi FN tuşunun arayüz programını bulmak adeta çin işkencesi ki, en önemlisi FN+F8 tuşu çok önemli; wireless'i açıp kapatmaya yarayan bir kombinasyon. Sürücü yazılımı (driver) tam olsa bile bu basit arayüz programı (HotKey Utility) olmadığında wireless kullanamıyorsunuz.

Acer'da ise; şimdiye kadar kaç tane bilgisayarını kullandıysam ki, farklı modeller ama hatırlamıyorum, kesinlikle ısınma problemi var, batarya ömürleri kısa. Çalıştığım dönemlerde bir müşterimden biliyorum.

Bence bu kampanyadan uzak durun, dışarıdan belki biraz daha pahalıya daha güzel cihazlar alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şu an lenovadan yazıyorum bir gazla aldım geldim pc yi :D Allah sonumuzu hayır etsin.Şimdi sormak istediğim bir soru var bu lenovada 2 ayrı ekran kartı gibi bişi varmış sanırım kullanımıza göre istediğimizi seçiyormuşuz.Bu nasıl oluyor kendimiz nasıl yapacağız bunu bakındım ama anlamadım valla.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sinir oldum ben ama.Craysis2 yükledim oyunu açıyorum videolar falan geçiyor.oynayanlar bilir en son artık kontrolü ele alacağımız zaman limanda yerdeki silahı elime alıyorum ekran kararıyor yavaşça ve oyuna başlamam lazım ama siyah ekrandan normal oyun moduna geçmiyor orda kalıyor siyah olarak.Pc ayarları ile sanırım bir sıkıntım var ama ne yaptıysam olayı çözemedim.Netten baktım millet bu aynı pc ile çok rahat oynamış bu oyunu nerde hata yapıyorum yardım lütfen

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Öncelikle hayırlı olsun.

Muhtemelen sürücüleri güncel değil. www.ati.com dan güncel sürücüleri indirirseniz, problemi kalmayacaktır.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Öncelikle hayırlı olsun.

Muhtemelen sürücüleri güncel değil. www.ati.com dan güncel sürücüleri indirirseniz, problemi kalmayacaktır.

teşekkürler Sani.Ordan bulmaya çalıştım ama bulamadım güncel sürücüsünü yahu.pekte anlamam zati bu işlerden

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Valla birkaç tane yükledim Sani ama hepsinde aynı oluyor bakalım şimdi senin verdiğini yüklüyorum inşallah olur sinir oldum yahu

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yine aynı hata oluştu ama :angry: anlamadım gitti.Normalde program files içine atar değilmi oyunları bende birde program dosyaları (x86) adında bir klasör ve onun içinde oyun oraya kurmuş.Bu işi nasıl halledecez yahu

oyunda sorun var gibi.....

oyunda sorun olduğunu sanmıyorum ben bu oyunu bende emanet olan pc de kurdum biraz oynadım kasılma oluyor diye bırakmıştım.Yani oyunun çalıştığına eminim

Yorum bağlantısı
Akan Belen
(düzenlendi)

Evet ses geliyor müzik var sadece ekran videodan çıkıp bana geçeceği zaman yavaşça kararıyor ama oyun başlayamıyor

tarihinde Akan Belen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

x86 normal, 32ibt olduğu içindir.

Oyunda problem olabilir mi?

ya da home basic'te sıkıntı yaratıyor olabiilir mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...