İçeriğe Yönlendir

2004 Focus Teyp değişimi

Emrah Fişenk

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Orjinal teyp çıkacak , bu takılacak, çerçevesi %100 oturmayacak, zira ön paneliniz dümdüz değildri eğimldir, navigasyon var diyor ancak yazılımı yüklenmiş sd card ve anteni beraber veriliyor mu yazmamış, tv için de ayrı ca anten lazımdır bilginize. Rakamı çok çok iyi değil, normal hemen her yerde bu fiyata satılıyor.

Yorum bağlantısı
Emrah Fişenk

bu ürünü tercih etmemdeki neden 1.si direksiyon kumandasına uyumlu olması 2.si navigasyonu olması. çerçeve kesilebilir krom kaplama yapılır ama oto teyp konusunda pek bilgim olmadıgından soruyorum bunu alırsam ne gibi bi sıkıntı olabilir? double din dedikleri bu teyplermi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Direksiyon kumandasına uyumlu mu? Emin misiniz?

SD kartın içinde navigasyon 2 gb'lık. Harita Başarsoft. GPS anteni, Tv anteni hepsi içinde mevcut. 2 adet çerçeve'de çıkıyor içinden.

http://www.fordclubt...ost__p__1135908

bagajında olsun bize uğradığında o zaman :fiuw:

Yorum bağlantısı
Eray Eski

uzun zamandir bu teyibi arasitiriyordum mondeom icin Emrah bey. alip takarsaniz mutlaka fotografini bizle paylasin. konsolda nasil duruyor merak ediyorum. teyibin ozellikleri guzel . hepsiburada.com da yapilan yorumlara gore navigasyonda cekim gucu cok iyiymis. tv ozelliigi icin pek olumlu yorum yapmiyorlar ama. heryerde cekmeyebiliyormus.

Yorum bağlantısı
Emrah Fişenk
(düzenlendi)

pioneer mehmet diye bi yerden bahsediliyor,bu hafta içinde gidip araştırmasını yapacağım. eğer güzel bir işçilikle,sırıtmayacak şekilde takılacaksa,%100 ocak ayında fotoları koymuş olurum. TV,direksiyondan kumanda,geri görüş kamerası ve navigasyon sorunsuz olmak kaidesiyle,takacak usta tanıdıgınızda var ise tavsiye edebilirsiniz,gidip görüşürüm...

tarihinde Onur Berktaş tarafından düzenlendi
NOKTALAMA İŞARETLERİNİ KULLANMAYA ÖZEN GÖSTERİNİZ.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bunu denedim çerçeveye sığıyor. tabi cuk oturmuyor. aracın gögüsünde çıkıntılar var onları törpüleyince olur. ama Çağlar abinin dediği gibi. bizim teypler bombeli. bu biraz daha düz. bu teybi bende çok istiyorum. 600 e felan düşmüştü bimexte geçen. bence çıkma bir focus çerçevesi alınıp buna uydurulursa daha şık olur. biraz ince köşe işciliği istiyor.

o videodaki bu tepten küçük o yüzden sağına soluna ek parça istiyor. navitechin kendi dış kasası biraz daha büyük zaten ince bir çerçeve çıkıyor kutusundan

kumanda destek işi biraz karışık teyp destekliyor ama kumandanın tanıtılması işini ben çözemedim.

montajını yaparsanız detalı resim isteriz :)

Yorum bağlantısı
Emrah Fişenk

usta iyi olursa tüm problemleri çözer yönündeki görüşüm halen devam ediyor. elbet aracımızın yuvarlak hatlarına tam uyum sağlamayacağı kesin ama çokda sırıtmayacağını düşünüyorum. bekleyip göreceğiz. ankarada tavsiye usta???

Yorum bağlantısı
Emrah Fişenk

bunu denedim çerçeveye sığıyor. tabi cuk oturmuyor. aracın gögüsünde çıkıntılar var onları törpüleyince olur. ama Çağlar abinin dediği gibi. bizim teypler bombeli. bu biraz daha düz. bu teybi bende çok istiyorum. 600 e felan düşmüştü bimexte geçen. bence çıkma bir focus çerçevesi alınıp buna uydurulursa daha şık olur. biraz ince köşe işciliği istiyor.

o videodaki bu tepten küçük o yüzden sağına soluna ek parça istiyor. navitechin kendi dış kasası biraz daha büyük zaten ince bir çerçeve çıkıyor kutusundan

kumanda destek işi biraz karışık teyp destekliyor ama kumandanın tanıtılması işini ben çözemedim.

montajını yaparsanız detalı resim isteriz :)

tabii ki montaj sonrası resimler gelecek detayları da paylaşacağım anlatacağım ;)

Yorum bağlantısı
Emrah Fişenk

az önce pioneer mehmetdeydim diğer yerlerin, internet forumlarında yer alan yorumlar ve hatta elektronik marketlerin söylediğinin aksine pioneer mehmet olur 1 günde takarız, sorunsuz kullanırsınız dedi. ayrıca bilgi almak isteyen arkadaşlar için şunu söyleyebilirim geri vites camerası, navigasyon, televizyon ve diğer tüm özellikleri %100 çalışacak yalnız direksiyon kumandası %80 olur denildi bunu anlamanın tek yoluda montaj işlemiymiş. universal sistemlerde %80 uyum oluyor denildi.tüm araçlara %100 olmuyor yani. neyse yılbaşı dolayısıyla bu ay içerisinde taktıramam ama en geç ocak sonu-şubat başı gibi montajımı halledip resimleri bekleyen arkadaşlara paylaşırım. yardımlarınıza teşekkür ederim şimdiden...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

birisi yein kasa focusa o navitecten takmış kumanda için teypte tuşları tanıtmak gerekiyor demişti ama tuş sürekli basılı algılanıyor demişti.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

az önce pioneer mehmetdeydim diğer yerlerin, internet forumlarında yer alan yorumlar ve hatta elektronik marketlerin söylediğinin aksine pioneer mehmet olur 1 günde takarız, sorunsuz kullanırsınız dedi. ayrıca bilgi almak isteyen arkadaşlar için şunu söyleyebilirim geri vites camerası, navigasyon, televizyon ve diğer tüm özellikleri %100 çalışacak yalnız direksiyon kumandası %80 olur denildi bunu anlamanın tek yoluda montaj işlemiymiş. universal sistemlerde %80 uyum oluyor denildi.tüm araçlara %100 olmuyor yani. neyse yılbaşı dolayısıyla bu ay içerisinde taktıramam ama en geç ocak sonu-şubat başı gibi montajımı halledip resimleri bekleyen arkadaşlara paylaşırım. yardımlarınıza teşekkür ederim şimdiden...

Emrah bey,resimleri merakla bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Teyp takılacak değil mi sadece? hoparlör değişimsiz, gün içinde biter normaldir?

Yorum bağlantısı
Emrah Fişenk

hoparlör değişimli olsada gün içinde biter. daha önce taktırdım ordan biliyorum ;)

Teyp takılacak değil mi sadece? hoparlör değişimsiz, gün içinde biter normaldir?

Yorum bağlantısı
Yusuf Coşgun

Benda 8600 modelini aldım dün hepsiburada.com dan, Henüz gelmedi.

Montajı için 80 tl ile 150 tl arasında olacağını söylediler.

İstanbul avrupa yakasında bu işin piiri bildiğiniz bi yer var mı

Takınca resimlerini yüklerim

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Benda 8600 modelini aldım dün hepsiburada.com dan, Henüz gelmedi.

Montajı için 80 tl ile 150 tl arasında olacağını söylediler.

İstanbul avrupa yakasında bu işin piiri bildiğiniz bi yer var mı

Takınca resimlerini yüklerim

Anadolu yakasında var.

Bulamazsan ulaş bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

teyp montajı 80 150 arası yuksek geldi bana altı ustu teyp bağlanacak biri sokulup diğeri takılacak ekstradan anten geri görüş kamerasi varsa bile cok

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

hatta iso soketli teyp alıyorsanuz 20-30 liraya orjinal soketli kablo demeti var :) misal o navitech için tak çalıştır çalışıyor o kablo seti ile. bn bimexin önünde teybi öyle denemiştim :D

Yorum bağlantısı
Yusuf Coşgun

Ben navitech'i aradım 80tl 150 tl arası dedi kutunun içinde servis numaraları varmış arayıp net öğrenirsin dedi.

Kuzenim bu işlerden anlıyor onunla deniycez olmazsa artık bi yolunu bulucam.

Benim asıl korkum ovallik sorun olucak mı. Bu arada 9000 ile 8600 arasında sadece navigasyon farkı var aradaki fiyat farkı 240 tl

Ben navigasyonsuzu terciğ ettim 240 tl ye navigasyon ala bilirim elimde 2 ayrı ürün olur teyipte video açıkken navigasyonuda kullana bilirim

Sesini duymasamda yön göstergelerinden çok iyi anlaşılır bana böylesi daha mantıkla geldi.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

servislerinde o fiyatları cekerler tabi yerlerse ama dişarlarda 30 50 arası mal olur ama cellatlara dikkat edin iii şeçin bağlatacak yeri

Yorum bağlantısı
Yusuf Coşgun

Evet En son bulduğum yer pazarlıksız 50 tl istedi birde pazarlık kısmı var,

Ayrıca 2 mit va park sensörü aldım bu akşam gidip hepsi için fiyat alıcam

Uygun olursa hepsini taktırıcam yoksa iş başa düşecek.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...