İçeriğe Yönlendir

2004 Focus Teyp değişimi

Emrah Fişenk

Recommended Posts

Yusuf Coşgun

1 Haftadır koşturuyorum sonunda vardığım nokta Dtv-8600 teyip focus1 2004 eski teyip yerine olmuyor törpülemek kesmek gerekiyor. sadece iç kısımdaki tırnakları kırarsak zor bela giriyor ama emanet gibi biraz dışarda duruyor. 2. el çıkma bulup onu kestirip biçtirmek daha mantıklı sanki orjinalinin durmasında fayda var. Yada bu teyipler için özel yapılmışlar varmış ben bulamadım teyibi aldım evde yatıyor :(

double teyipler için özel çerçeve yani komle tayibin girdiği yeri satan yeri bilen varsa lütfen bilgilendirsin beni lütfen

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bunu denedim çerçeveye sığıyor. tabi cuk oturmuyor. aracın gögüsünde çıkıntılar var onları törpüleyince olur. ama Çağlar abinin dediği gibi. bizim teypler bombeli. bu biraz daha düz. bu teybi bende çok istiyorum. 600 e felan düşmüştü bimexte geçen. bence çıkma bir focus çerçevesi alınıp buna uydurulursa daha şık olur. biraz ince köşe işciliği istiyor.

o videodaki bu tepten küçük o yüzden sağına soluna ek parça istiyor. navitechin kendi dış kasası biraz daha büyük zaten ince bir çerçeve çıkıyor kutusundan

kumanda destek işi biraz karışık teyp destekliyor ama kumandanın tanıtılması işini ben çözemedim.

montajını yaparsanız detalı resim isteriz :)

demişim :D

ön gögüs alınacak. teybin en dışındaki çerçeve sökülecek. gögüs kesilecek o çerçve gögüse gömülecek. macunlanacak piano black renge boyanacak. teyp yerine takılacak :)

şu blaupunkta ne buluyorsunuz diyenler vardı :)

işte o CUK sesi sadece onda çıkıyor :) o konsola öyle navili ekranlı sadece vnr9000 ile oluyor

Yorum bağlantısı
Mert Keskin

Arkadaşlar bu konu üzerinde aylarımı harcadığım için bikaç şey yazmak isityorum.. Umarım sizlere faydası dokunur...

Öncelikle 2003 ghia focusumda pioneer 3200bt cihaz kullanıyorum yaklaşık 1 senedir ve çok memnunum.Mükemmel bir cihaz... Çerçeve ise türkiyede yok.Amerikadan ebay aracılığı ile F1 double din çerçevesi getirttim. Tam anlamıyla oturuyor fakat tamamen göüse sıfır konumda değil tabiki..( Fotoğraflarını paylaşabilirim) Bimeks ten satın alacağınız ürün hakkında ise;

Babamın aracı için internetten bimeksten sipariş ettiğim cihazdan hiç memnun kalmadım çünki 3 kere kullanmaya başlamadan arıza yaptı. kargo ve montaj masraflarından yeterince ağzım yandı. Benim sipariş ettiğim cihaz sizin baktığınız ürünün nevigasyonsuz olan modeli idi. Yaklaşık olarak 435TL ye almıştım. Ama yaşadığım sinir bozukluğu ve boşa harcanan montaj maliyetiyle çok pahalıya geldi ve sattım cihazı. Size tavsiyem bu tip oem cihazlara içerisinde televizyon ve navigasyon var ve fiyatı ucuz, kumandayla uyumlu diye aldanmayın. 1 kez para verin yıllarca keyifli kullanın. Kumandası varsın uyumlu olmasın ses kalitesi yeter size :)

Bu arada fotoları daha önce eklemişim :)

http://www.otoclubturkiye.com/forum/index.php?/topic/190403-focus-1e-double-din-teyp-uygulamasi/

Yorum bağlantısı
Yusuf Coşgun

Çıkmacıdan çerçeve aldım,Onu kesip çerçeveyi oturtup yanlarını doldurucak emanet durmıycak şekilde yapıcak bi yer bulamadım :(

navitech 8600 kutusunda yatıyo

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...