İçeriğe Yönlendir

Sgk Hizmet Sorgulama Ekranı

Tamer Topaç

Recommended Posts

Ersen Tapan

Sorunsuz işyoktur ; işini zevkli hale getirebilenler vardır :p

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Sorunsuz işyoktur ; işini zevkli hale getirebilenler vardır :p

Sen bari deme Abi ya öğretmenlerin elinin altında senin gibi şurup göz damlası falan yok ki kafa yapsınlar zevkli hale gelsin iş :p:D

Neyse şaka bir yana SGK sorgulama ekranı temelli mi gitti ? Yoksa tekrar görebilecek miyiz?

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bizim sistemler çlalışıyordu 17:30 da geldi..

Belki yoğunluk olmasın diye kapatmışlardır ; yarına düzelir bence ;)

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Benim de emeklilik 20 yıl sonra. Sanırım 10 yıl sonra primi dolduracağım ama yaşı bekleyeceğim. İş hayatı zorladıkça ben ve çevremdeki arkadaşlarım emeklilik hesabına yöneliyoruz :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

sistemde hata oluşuyor ben kendi bilgilerime baktıktan sonra eşimin bilgilerini girmeme rağmen yine benim bilgilerim görünüyor.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Konuyu yine okudum yine morelim bozuldu 7,5 yıl çalışmışlığım var normal şartlarda 48,5 yaşında emekli olacaktım şimdi 60 yaş oldu ve 11,5 yıl geçirdiler bana :angry:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

8 yıl sonra prim günümü dolduracağım, sonra sürüne süüne yaşımı bekliyeceğim,

zamanında milleti 35 yaşında emekli ettiler bedelini biz ödüyoruz, bu nasıl bir adalet 40 yıldır emekli maaşı alan adam var biz beliki hiç göremeyeceğiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Ben Türkiye'deki bu rekabet koşulları ile zaten emekliliğin hayal olduğunu düşünüyorum. Emeklilik bir tür vitesi boşa almak olacaksa her türlü zararı da olacaktır. Emekliliğimizi dolu dolu yapamadıklarımızı yaparak geçireceksek hayal kurmak lazım. Yapabilmek için çalışıyorum ama ekonomik durum ve daha önümde çok masraf kapısını görebildiğim için çok kafama takmıyorum. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...