İçeriğe Yönlendir

Yazıcımın Sorunu Ne ?

Yağız Mustafa Erdoğan

Recommended Posts

Yağız Mustafa Erdoğan

uzun zamandır sorunsuz kullandıgım epson devamlı mürekkep beslemeli yazıcım siyah baskıları dağınık vermeye başladı. Kafa temizleme ve kafa hizalama yaptım ancak sorun cözülmedi nozzle test yapıyorum sonuç fotodaki gibi yardımcı olabilecek varsa simdiden teşekkürler77801754.jpg

Yorum bağlantısı
Yağız Mustafa Erdoğan

hadi ya taş gibi aletti cok memnundum :( kartuş problemi yok derken yazıcı mort oldu :tongue:

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Laser yazıcılar pahalı iken mürekkep püskürtmeli yazıcı kullanıp şırınga ile doldururdum. sizin belirttiniz gibi renklerde dağılma - bozulma olduğunda püskürtme kafasını sıcak suda bekletip temizlerdim. belki sizin püskürtme kafasını da bu şekilde kurtarabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kartuş değiştirmeyi denediniz mi?

Hemen gömmüşler buradakiler yahu :)

Kartuş kaça değişiyor biliyor musun sen ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kartuş kaça değişiyor biliyor musun sen ?

Ne kadardır bi kartuş ya?

HP'nin orjinali 30$ olan 850syf lık kartuşları var mesela?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ben 30 dolara aldığım tonerle 50-60 bin kopya basıyorum..Sizin kartuşlar benzinle falan mı doluyor Sani :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben 30 dolara aldığım tonerle 50-60 bin kopya basıyorum..Sizin kartuşlar benzinle falan mı doluyor Sani :p

:tap2:

Yorum bağlantısı
Yağız Mustafa Erdoğan

cevaplarınız için teşekkür ederim. Yazıcıyı aldığım yere bi götüreyim o zaman tank daki mürekkep bittiğinde yeni mürekkebi yazıcıyı aldıgım yerden almıştim sorun sadece siyahta belkide eski ,tarihi geçmiş bi mürekkep verdiler. Uzun süredir de benim tankda bekliyor işallah en az maliyetle atlatırım ,siyah renkteki yazılar oldukça bulanık cıkıyor ve zor okunuyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...