İçeriğe Yönlendir

Sibop Kapaklarını Çalmışlar :)

Furkan Avcı

Recommended Posts

Furkan Avcı
(düzenlendi)

Gülüyorum sadece para eden bir şey değil de peugeot amblemli güzel görünüyor diye ebay dan almıştım, az önce farkettim 4 ünü de götürmüşler,

nasıl bir zihniyettir ki buna bile tenezzül ediyor bunu kendi arabasına takacak arkadaşı Allah'a havale ediyorum her neyin sibobuna (kendi bi tarafına takacaksa da geçerli) takacaksa inşallah komple patlar diye dua ediyorum.

NOT 1: çoçuktur diyebilirsiniz ama eğer öyle ise bence şimdilik çocuk ileride ne olacağı belli.

NOT 2: kesinlikle parasında değilim, 15 gün gelmesini beklemiştim :)

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Evet Ersen hocam bundan alıp iyice sıkacağım, umarım bu sefer açmaya çalışırken denk gelmem :D

Denk gelsenizde görmezden gelin bence ;)

Yoksa insan sinirle olmadık şeyler yapıp pişman olabilir..

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

Denk gelsenizde görmezden gelin bence ;)

Yoksa insan sinirle olmadık şeyler yapıp pişman olabilir..

Yok sadece gerçekten ne yapacağını soracağım.

:spiteful: eheheh buldum

http://www.ebay.com/...#ht_2529wt_1398

bundan alacağım :elisopali:

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Şimdi hanım öyle bir şey dedi ki:

- ee şimdi bu sefer uğraşacak, sökemeyince de gıcık olacak ya arabayı çizecek, yada tekere birşey dürtecek...Alma bırak siyah olandan tak.

Kadın milleti ne kadar detaylı düşünüyor yahu...Korkuyorum :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Doğru söylemiş ; geçen gün teyp i sökemeyen şahısın konsolu parçaladığını duyunca olmaz diye birşey yok ..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

- ee şimdi bu sefer uğraşacak, sökemeyince de gıcık olacak ya arabayı çizecek, yada tekere birşey dürtecek...Alma bırak siyah olandan tak.

Yav bu hatun milleti hep böyle. :biggrin:

Şimdi alsan bi türlü almasan bir türlü :tongue:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Doğru diyor valla bence de takmayın..İşin kötü yanı da eğer olur da alıp takarsanız ve aracın başına bir şey gelirse artık Allah yardımcın olsun.Ben demiştim diye başlayıp devam eden sözcüklere hazırlıklı olmak lazım :D

Yorum bağlantısı
Berk Karatan

Ben lokma anahtarıyla sıkıyorum anahtarda arabanın hep bagajında elle açılmıyor ama anahtar ile açılabiliyor sizede taktıktan sonra sıkmanızı tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

'Haydaa' dedim içimden. :) alan münasip yerinde kullansın. Bende panjurumdaki ST logo için bu sonu yaşayacağıma inanıyordum fakat şükür ki hala yerinde..

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ben lokma anahtarıyla sıkıyorum anahtarda arabanın hep bagajında elle açılmıyor ama anahtar ile açılabiliyor sizede taktıktan sonra sıkmanızı tavsiye ederim...

aynısını yapacaktım ama 3-4 mesaj önceki mesajıma istinaden düşünmekteyim :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Furkan yok öyle pejo logolu metal sibop kapağı ile gezmek :D. Çalan arkadaş kesin eşitlik ilkesi yüzünden çalmıştır. herkeste laylon varken sen neden metal kullanıyorsun :D

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Furkan yok öyle pejo logolu metal sibop kapağı ile gezmek :D. Çalan arkadaş kesin eşitlik ilkesi yüzünden çalmıştır. herkeste laylon varken sen neden metal kullanıyorsun :D

Eee dedim arabanın kendisi laylon :) bari sibop kapağı metal olsun :D

Yorum bağlantısı
Berk Karatan

yok yok abi o kadar da olmazdır diye düşünüyorum. baktı alamıyor zorlamaz çeker gider ...

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Çok geçmiş olsun.İnsanlar böyle ufak şeyler bile tenezzül ediyorlar.Nasıl bir zihniyettir anlamadım.Ah o an bir göreceksin ve yakalayacaksın.......

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Geçmiş olsun benimde 2 tane jant kapağımı çalmışlardı...

gördükten sonra ulan komple lasikle jantı alsaydın para ederdide bişeye benzerdi demiştim :D

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

Çok geçmiş olsun.İnsanlar böyle ufak şeyler bile tenezzül ediyorlar.Nasıl bir zihniyettir anlamadım.Ah o an bir göreceksin ve yakalayacaksın.......

İllaki çok beğendin alacaksın lastiğin o oraya bir 20 lik sıkıştır demi :D

Yazık hakikaten

Geçmiş olsun.

Teşekkürler hocam.

Geçmiş olsun benimde 2 tane jant kapağımı çalmışlardı...

gördükten sonra ulan komple lasikle jantı alsaydın para ederdide bişeye benzerdi demiştim :D

Teşekkürler, daha kötüsünüde yaşamıştım, şöyle ki:

2007 yılında da camiye cuma namazına bisiklet ile gitmiştim, çıktığımda bisikletin ön tekeri komple yoktu :unsure2:

gittim o zaman 65 TL ye yeni jant+iç lastik+dış lastik aldım, ertesi gün bir şekilde lastik bulundu ama içinde iç lastik yok :unknw:

Sadece 3 iralık iç lastik için komple tekeri götürüp içini çıkarıp geri atmışlar :elisopali::bambam: bize kaçan 65 TL oldu o zamanda araba falan hayaldi işe bisiklet ile gidip geliyordum, elim ayağım gibiydi bisikletim.

Bunlarında bir alyanlık işi var yahu.. :D

Veya sübabı komle koparırlar...

Yo yo siyah olanlardan takacağım galiba...

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Şimdi hanım öyle bir şey dedi ki: - ee şimdi bu sefer uğraşacak, sökemeyince de gıcık olacak ya arabayı çizecek, yada tekere birşey dürtecek...Alma bırak siyah olandan tak. Kadın milleti ne kadar detaylı düşünüyor yahu...Korkuyorum :)

Valla doğru söylemiş. Hele ki söylediyse olmayacaksa da olur. Olunca da "ben demiştim" kısmı var tabi.

Ancak kapağı sökemeyenlerin linktekileri yapmayacakları garanti değil.

http://www.tuningturkey.com/showthread.php?t=18175

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Valla doğru söylemiş. Hele ki söylediyse olmayacaksa da olur. Olunca da "ben demiştim" kısmı var tabi.

Ancak kapağı sökemeyenlerin linktekileri yapmayacakları garanti değil.

http://www.tuningtur...ead.php?t=18175

laylon olanları taktım bile :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...