İçeriğe Yönlendir

Piranha Servis (Camı Kırıldı)

Serdal Soysal

Recommended Posts

Serdal Soysal
(düzenlendi)

Arkadaşlar navigasyon cihazımın camı çatladı önce küçüktü sonra bu hale geldi ve dokunmadik ekran iş görmez oldu. Servise göndermek istiyorum.

Faturasını bulamadım marketten aldığım için büyük ihtimalle diğer fişlerle karıştırıp attım.

Gönderim esnasında dikkat etmem ve uygulamam gerekenler hakkında bilgi verebilir misiniz?

Teşekkürler.

1fhgp.jpg

tarihinde Serdal Soysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aldığınız yerden isteyin faturayı belki gönderirler diyeceğim de.. nasıl bulacaklar..

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Abi A1xx den aldım diger gıdaların içerinde bir satır dı bende normal market fişi sandım attım sanırım.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Garantiden değiştirebilirmiyim?

Sanmıyorum Kullanıcı hatası olarak kayda alınır...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Faturaysa ismen arayıp buluyorlar; fiş ise zor gibi gözüküyor..

Bu arada o ekranın parasına yeni navigasyon alınır bence..

Yorum bağlantısı
Serkan Gümüşdağ

Evet servis ücretleri çok pahalı. Yeni navigasyon cihazı almanız daha akıllıca.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Arkadaşlar aman navigasyon cihazlarınızın ekranına çok iyi bakın. Bugün servisi aradım ekran değişimi için 120TL istediler.

Daha daha ucuza yaptırabileceğim yerler var mıdır?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bazı siteleri araştırın aynı modelden ucuza arızalı satan varsa ekranı sağlamsa alıp değiştirebilirsiniz.. Olmassa da yenisini alırsanız aynı modelden alınki eskisinide yedek parça olarak kullanabilin..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bende aynı marketten ağustos ayında Quattro model navigasyon almıştım, arızalandı ama fişini bulamayınca merkezlerine telefon ile ulaştım. Aldığım tarihi sordular, 3 gün içinde fişin kendilerinde kalan suretinden bir kopya bana ulaştırıldı dün. Bu olayda fişin faydası olmayacaktır ama müşteri hizmetleri iyi çalışıyor söylemeden geçemedim..

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bendeki kilitleniyor , açıp kapayınca normale dönse de bir süre sonra yineliyor bu sıkıntıyı.Yeni program yükledim ama fayde etmedi. Bu arada ben garanti uzatmak ve ömür boyu ücretsiz harita güncellemesi için kayıt da yaptırmadım .. :(

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Piranha nın servisi eminönünde bir han katı. 2007 yılında çift hatlı bir telefon almıştım ilk başlarda gayet iyiydi sonra ekranı aynı bu şekilde çatladı.. gittim servise dedim böyle böyle,telefon 350 tl idi 200 lira masrafı dediler,bende pazarlık yaptım 25 liraya ekranı yenilediler.. Şimdi nasıllardır bilmiyorum ama hala aynı yerdelerse kesinlikle pazarlık yapın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Yerleri Sefaköyde e-5 üzerinde artık. Garantiden onarım için zorlayacağım..

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Çağlar Bayur

sıfırları 150-180 TL ye düşmüşken, sadece camına 50 TL verilir mi? bilemedim...

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Abi elimdeki cihaz sıfır sadece 3-4 ay kendim kullanabildim herşeyi sağlam camı 50 ye haledersem 130tl cebimde kalacak!

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Serdal Soysal
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar; Navigasyonumun camı kırılmıştı, geçenlerde söktüm sadece dokunmatik panel camı kırık LCD panel sağlam görünüyor Gittigidiyor dan bunu buldum http://urun.gittigidiyor.com/garaj/5-quot-gps-navigasyon-dokunmatik-cam-paneli-87914499 fakat flex numarasından bahsediyor benimkinin numarası farklı ama diğer bilgileri uyuyor alsam uyum sağlar mı?

NOT: satıcıya mesaj yoluyla sordum fakat cevap gelmedi telefon numarası da yok :(

Benim panelin flex numarası : KC14078I2

Konu: http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/226420-piranha-servis-cami-kirildi/page-2

Teşekkürler

tarihinde Serdal Soysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Görüştüm abi 120TL istiyor. Eğer uygun bir dokunmatik panel bulabilirsem 45-50TL ye bitiririm diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...