İçeriğe Yönlendir

Piranha Servis (Camı Kırıldı)

Serdal Soysal

Recommended Posts

Paneller usb data kod ile çalışıyor.Film kodu istemesinin sebebi panelin kablosu olan film yapının boyut ve sıralaması ile ilğili.Aynı değilse elinizde patlar.

Film kablo kısmını kesip lehimleyip uydurabilirim diyorsanız sorun yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Görüştüm abi 120TL istiyor. Eğer uygun bir dokunmatik panel bulabilirsem 45-50TL ye bitiririm diye düşünüyorum.

Sadece ön panele o parayı istiyorsa resmen ayıp...yenisini almak daha mantıklı o halde.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Paneller usb data kod ile çalışıyor.Film kodu istemesinin sebebi panelin kablosu olan film yapının boyut ve sıralaması ile ilğili.Aynı değilse elinizde patlar.

Film kablo kısmını kesip lehimleyip uydurabilirim diyorsanız sorun yok.

XCR9NL8.jpg

Abi lehim yerlerinden söktüm şimdi bu gittigidiyordakini alsam olur mu?

Sadece ön panele o parayı istiyorsa resmen ayıp...yenisini almak daha mantıklı o halde.

Hakan doğru söylüyorsun da elimdeki cihaz da daha yeni bütün parçaları elimde kalacak şunu bir deneyeyim ya hayırlısı :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Serdal prinhada servis müdürü Rıdvan beyle görüş, fordclubtr den aradığınızı söyleyin hatta benim selamımıda ilet, yapılacak birşeyse mutlaka yardımcı olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hakan doğru söylüyorsun da elimdeki cihaz da daha yeni bütün parçaları elimde kalacak şunu bir deneyeyim ya hayırlısı :)

Hadi bakalım inşallah olur..

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Arkadaşlar aman navigasyon cihazlarınızın ekranına çok iyi bakın. Bugün servisi aradım ekran değişimi için 120TL istediler.

Daha daha ucuza yaptırabileceğim yerler var mıdır?

hocam aynı fiyata komple navigasyon vereyim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

valla bende de NAVITECH NAV-PXT306F model ekranı kırık bir navigasyon var, ekranı da 5", bana da yardımcı olun ey dostlar :)

tv'li güzel bir cihaz, ziyan olmasın istiyorum :( servis yüz küsür lira istemişti 4-5 ay önce, hazır konu açılmışken sorayım sizlere.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yeni alacağınız parçanın film kablosu bu Filmin ucundaki ile yönleri falan aynı ise sorun olmaz.Değil ise dediğim gibi kesipte uçları dogru bağlayabilirsen çalışır.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Şahin Topaloğlu

pıranha evogue navigasyonumun aldığım ilk günü yüksekten düşme neticesinde ekranının yarısı gitti yardımcı olursanız sevinirim millet.Yenisinimi alayım yoksam tamirmi ettireyim... :unsure2:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

pıranha evogue navigasyonumun aldığım ilk günü yüksekten düşme neticesinde ekranının yarısı gitti yardımcı olursanız sevinirim millet.Yenisinimi alayım yoksam tamirmi ettireyim... :unsure2:

Şahin 32. mesaj senin içinde geçerli, fikir alırsın en azından. ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...