İçeriğe Yönlendir

Kablosuz Ip Kamera

Ersen Tapan

Recommended Posts

Ali Şendur
(düzenlendi)

Web Kamerasını İnternet İzlemek ve Güvenlik Kamerası Yapımı ile ilgili programlar da var. Bunlardan bir tanesi Yawcam (Ücretsiz bir yazılım). En guzel yanı harekete hassasiyet; odaya biri girdigi anda kayda başlıyor :) Bir digeri de "crime catcher" (Ücretli bir yazılım)

tarihinde Ali Şendur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

pc anywhere tipi programlarla PC ye uzaktan erişim açın yada web üzerinden ip yönlendirme yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ayhan Onaran

Dışardaydım yeni geldim en erken yarın akşama bakabilirim .. Duruma göre yardımlaşırız..

Bukadar anlatılanı uygulayabiirsem bence çalışacak ;)

Bu konu ne oldu çözüme kavuştu mu? Aldığın kameranın fotoğrafı var mı? Bende almayı düşünüyorum da ucuz yollu bir şey..Alırken dikkat edilecek bir husus var mı..Zaten 40-60 dolar arası olanlar hemen hemen aynı özelliklere sahip..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bu konu ne oldu çözüme kavuştu mu? Aldığın kameranın fotoğrafı var mı? Bende almayı düşünüyorum da ucuz yollu bir şey..Alırken dikkat edilecek bir husus var mı..Zaten 40-60 dolar arası olanlar hemen hemen aynı özelliklere sahip..

:D

Ben bu kamerayı tamamen unutmuşum ; nerede olduğunu bile bilmiyorum ; üstünden 1 yıl geçmiş neredeyse :D

BU arada çalıştıramamıştım hiç :(

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

satın alınabilecek link verebilir misiniz bi tane de ben ip kamera almak istiyorum...

evde bi ufaklığımız var arada kontrol amaçlı izlemeye niyetliyiz :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

1 yıldır bende görmüyorum ve nerede olduğunu hatırlamıyorum.. Nasıl birşeydi unuttum gerçekten :D

şuna benzer birşeydi..

http://www.aliexpres.../655676772.html

Tam da benim almayı düşündüğüm kameradanmış.. :)

satın alınabilecek link verebilir misiniz bi tane de ben ip kamera almak istiyorum...

evde bi ufaklığımız var arada kontrol amaçlı izlemeye niyetliyiz :)

http://www.aliexpres.../575045365.html

Ben bunu almayı düşünüyorum..Türkiye de 130-140 tl falan..Çin den yavaş yavaş gelsin acelem yok :)

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Sorun olacağını sanmam . Bakma ben pek üstüne düşmedim o yüzden kullanamadım ; gece görüşü falan işe yarar seviyedeydi.. Android telefonlardan seyrediliyor vs.. Ama dediğim gibi ben unuttum bu aleti :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

ssid si üzerinden bir chopchop, sonra kamera pert. Güvenlikleri pek iyi değil bu tarz cihazların.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

ssid si üzerinden bir chopchop, sonra kamera pert. Güvenlikleri pek iyi değil bu tarz cihazların.

Güvenlik amaçlı değil sadece izleme amaçlı kullanmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Pert olduktan sonra herşey yapılır kameranın görüldüğü yerde. Onu demek istiyorum ben zaten.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Pert olduktan sonra herşey yapılır kameranın görüldüğü yerde. Onu demek istiyorum ben zaten.

Hee anladım demek istediğini de ben şahıs izlemeyeceğim.Yani kamerayı pert etme ihtiyacı duyacak birileri olmayacak.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ne izlenecekse izlensin. En güvenli teknoloji kabloludur demek istiyorum ben. İşyeri izlenecek olsa teknolojik bir hırsız imanını gevretir tükkanın :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ne izlenecekse izlensin. En güvenli teknoloji kabloludur demek istiyorum ben. İşyeri izlenecek olsa teknolojik bir hırsız imanını gevretir tükkanın :)

Yok be evde kedileri izleyeceğim..Onlar dediğin kadar teknolojik değiller :D

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

Yok be evde kedileri izleyeceğim..Onlar dediğin kadar teknolojik değiller :D

benim de köpeğim var onu izlemek adına istiyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
  • 2 hafta sonra...
Muhammet Aksu

Merhaba arkadaşlar bu konuda yardımınıza ihtiyacım olacak.  yeni bebeğimiz oldu  beşiğin üzerine böyle bir kamera yerleştirmek istiyorum. hem iş yerinden bakabileyim hem de eşim en içerisindeyken bakabilsin. istiyorum.  acaba çok şey mi istiyorum :)  bu konuda en iyi fiyata alabileceğim işimizi görecek bir ürün tavsiyesinde bulunabilir misiniz. 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Merhaba arkadaşlar bu konuda yardımınıza ihtiyacım olacak.  yeni bebeğimiz oldu  beşiğin üzerine böyle bir kamera yerleştirmek istiyorum. hem iş yerinden bakabileyim hem de eşim en içerisindeyken bakabilsin. istiyorum.  acaba çok şey mi istiyorum :)  bu konuda en iyi fiyata alabileceğim işimizi görecek bir ürün tavsiyesinde bulunabilir misiniz. 

Ben evimize kurdum. 4 kamera ile izliyoruz. Kurulumu kendim yaptım eliniz yatkınsa sizde yapabilirsiniz. Kablosuzu çalıştıramadım kablolu kurdum.

gg de ve diğer sitelerde set halinde satılıyor 500 tl civarına kurulum hariç herşey dahil alınabiliyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bu satıcıdan almıştım. Özelden irtibata geçerseniz biraz daha indirim yapıyor. Benim aldığım sette hdd de vardı. ortalama 10 günlük kayıt tutuyor. CEp telefonundan veya internet olan heryerden kolayca izleniyor. Özel bir programı var pc ye onu yüklerseniz hiç sıkıntı yaşamıyorsunuz. Satıcı kurulum konusunda hertürlü teknik yardımı yapıyor çok ilgililer.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/4-kamerali-guvenlik-sistemi-900-tvl-54-ir-led-hd-180787491

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Sanırım forumda Şafak Acar kardeşimiz de bu işi yapıyor. İstanbul'dakiler için faydası olacağına inanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...