İçeriğe Yönlendir

Tofaş Kartal Tampon İhtiyacı...

Recep Mura

Recommended Posts

Recep Mura

Arkadaşlar babamın 95 model kartalı için ön ve arka tampon birde sol far ve sinyali lazım internetten veya Sakaryada veya kocaelide en uygun bu parçaları nerede bulabilirim bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Hep duyarız tamponlar 20TL diye :)

http://www.eparcacim...RTAL_638.html#0

Bu siteye baktım ama sadece arka var o da model belli değil acaba hepsi için standart mı oluyor? Mesaj attım ancak cevap gelmedi, burada 60 TL gözüküyor demekki zam gelmiş bayağı::)))

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Bu siteye baktım ama sadece arka var o da model belli değil acaba hepsi için standart mı oluyor? Mesaj attım ancak cevap gelmedi, burada 60 TL gözüküyor demekki zam gelmiş bayağı: :)))

bence pahalı focus un arka tamponunu 105 tl aldık mondeo nun ön tamponu 50 TL ye. Esnaf olan parçacı dükkanlarına bakılmalı bence.

Yorum bağlantısı
Recep Mura

bence pahalı focus un arka tamponunu 105 tl aldık mondeo nun ön tamponu 50 TL ye. Esnaf olan parçacı dükkanlarına bakılmalı bence.

Çok iyi almışsınız gerçekten o aldığınız yer neresi acaba yakınsa oradan alayım hatta bizim fusion'unkine yedekleyeyim ne olur ne olmaz bana fusionun tamponunu çok pahalı demişlerdi gerçi orjinal yan sanayii değişir ama bize yan sanayii de olur farketmez bana da 60 tl çok geldi...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Doğan ön tamponu(sis farlı olan) 24 liraydı. Pahalı diye vazgeçip tamir etmiştik geçen sene.

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Doğan ön tamponu(sis farlı olan) 24 liraydı. Pahalı diye vazgeçip tamir etmiştik geçen sene.

Acaba nerede 24 liraydı?çok iyimiş keşke buralarda da böyle olsa...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Çok yan sanayiymiştir o :tongue:

Mukavvadan olsa bile daha pahalı olması lazım. :) Çalan satmaz. :p

Acaba nerede 24 liraydı?çok iyimiş keşke buralarda da böyle olsa...

Ankara-Başkent sanayi Opar yetkili satıcısıydı galiba başkent oto.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Recep Mura

Pahalıymış, Şahin'e ön tamponu sis farları, ampulleri, camları takım ile birlikte 80 TL'ye almıştım. Arka tampona da 40 TL istemişlerdi.

Zafer Bey, babam Karabük'e yakın Gökçebey'de ona da Karabük'te uygun bulursun demişler ama gidip gelmeye değer mi bilmiyorum acaba giderse orada tavsiye debileceğiniz bir yer var mı?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Recep hocam çok fazla seçenek yok zaten 2 tane sanayi var, 3-5 parçacı. Balaban en eskisi ve en uygun fiyat verebilecek olanı, size gerekli olan tam olarak nedir? Siz orada kaça buldunuz? Değecek gibiyse ben alıp göndereyim Gökçebey'e. Gelmesine gerek yok babanızın.

Hehe. Evde kendin yapsan, daha maliyetli olur herhalde. OPAR yetkili satıcısı yan sanayi ürün satar mı ki? Şaşırdım şimdi.

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Ankara-Başkent sanayi Opar yetkili satıcısıydı galiba başkent oto.

Sanırım internetten satışları yoktur onun içinde ankaraya gitmek olmaz yazın olsaydı bazen akraba ziyaretine gidiyorduk alırdık ama...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Hehe. Evde kendin yapsan, daha maliyetli olur herhalde. OPAR yetkili satıcısı yan sanayi ürün satar mı ki? Şaşırdım şimdi.

Opar aynı zamanda yan sanayi üreticisi. :) Kendi sitelerinden;

Opar markası, Fiat Ricambi ve Fiat Accessori markaları ile birlikte Orijinal ve eşdeğer parçalarda, Diğer Marka, Akü, Aksesuar ve Yağ markaları ile birlikte Tofaş Türk Otomobil Fabrikası AŞ bünyesinde ve güvencesinde; 20.000 m2 depo alanı, 150 mavi ve beyaz yaka çalışanı ile 7 bölgede 77 ana bayisi ve 80.000’in üzerinde ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.
tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Çok iyi almışsınız gerçekten o aldığınız yer neresi acaba yakınsa oradan alayım hatta bizim fusion'unkine yedekleyeyim ne olur ne olmaz bana fusionun tamponunu çok pahalı demişlerdi gerçi orjinal yan sanayii değişir ama bize yan sanayii de olur farketmez bana da 60 tl çok geldi...

Focus için himpeks ( euroford) Aksaray/İstanbul - Mondeo için Şener oto İkitelli / İstanbul

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Recep hocam çok fazla seçenek yok zaten 2 tane sanayi var, 3-5 parçacı. Balaban en eskisi ve en uygun fiyat verebilecek olanı, size gerekli olan tam olarak nedir? Siz orada kaça buldunuz? Değecek gibiyse ben alıp göndereyim Gökçebey'e. Gelmesine gerek yok babanızın.

Ön ve arka tampon lazım birde far ve sinyal soldu sanırım tam emin değilim onu sorarım bana daha yeni söyledi netten araştır dedi babam orada bakmamış zaten Gökçbeye bilirsiniz çok küçük çaycumaya gidecek ben burada henüz bakmadım 4-5 ay önce bir ara sormuştum yalnılmıyorsam 40-50 tl bir şey demişlerdi yan sanayii için sanırım.Çok farkı olmaz herhalde yine bir sorayım ben buralara ortaya çıkar size zahmet vermeyelim teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Opar aynı zamanda yan sanayi üreticisi. :) Kendi sitelerinden;

Eyvallah :good1: Sonra sonra orijinali hiç kalmayacak zaten.

Ön ve arka tampon lazım birde far ve sinyal soldu sanırım tam emin değilim onu sorarım bana daha yeni söyledi netten araştır dedi babam orada bakmamış zaten Gökçbeye bilirsiniz çok küçük çaycumaya gidecek ben burada henüz bakmadım 4-5 ay önce bir ara sormuştum yalnılmıyorsam 40-50 tl bir şey demişlerdi yan sanayii için sanırım.Çok farkı olmaz herhalde yine bir sorayım ben buralara ortaya çıkar size zahmet vermeyelim teşekkür ederim...

Ön+arka tampon yan sanayi olursa, 80 TL tutsa, far + sinyal yine yan sanayi desek -ki çok farkı yok zaten, fazla vermek anlamsız- 20-25 tutar. Yekünü 100 TL'yi ya geçer ya geçmez.

Yan sanayi tamponlar çok kırılgan oluyor, esnemiyor, orjinali de 2 katı fiyata satıyorlar. Bizim buralarda çok fazla trafik riski yok, şoförlük de acemi seviyesinin üstündeyse yan sanayi daha uygun. Ben buralardayım, yazarsanız ilgilenirim.

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Eyvallah :good1: Sonra sonra orijinali hiç kalmayacak zaten.

Ön+arka tampon yan sanayi olursa, 80 TL tutsa, far + sinyal yine yan sanayi desek -ki çok farkı yok zaten, fazla vermek anlamsız- 20-25 tutar. Yekünü 100 TL'yi ya geçer ya geçmez.

Yan sanayi tamponlar çok kırılgan oluyor, esnemiyor, orjinali de 2 katı fiyata satıyorlar. Bizim buralarda çok fazla trafik riski yok, şoförlük de acemi seviyesinin üstündeyse yan sanayi daha uygun. Ben buralardayım, yazarsanız ilgilenirim.

Zafer Bey, teşekkür ederim bir bakalım eğer arada fazla fark olursa size rica ederiz zahmet olmazsa...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...