İçeriğe Yönlendir

Passat'A Spoiler

Engin Deniz

Recommended Posts

Engin Deniz

Passat'a aşağıdaki üründen almayı düşünüyorum, Ürün için yorum ayrıca Ankara'lı üyelerden alım işlemi için yardım rica ediyorum :)

201104303317_passat_spoiler.jpg

201104303408_passat_spoyler.jpg

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

fena olmaz. bu karlıkçı halil her kimse gayet ünlü bir usta.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Astarlı mı alıncak? Halil çakaldır,fiyatı önceden netleştirmek lazım. :)

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Astarlı mı alıncak? Halil çakaldır,fiyatı önceden netleştirmek lazım. :)

boyasız alınacak, 90 TL dedi :) ?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

boyasız alınacak, 90 TL dedi :) ?

Çok demiş astarsızsa.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Bana da çok geldi, ama böyle sade bişey bulamadım nette..

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Abicim bu hafta final haftası benim. İstersen C.tesi gidip gırtlağına bi yapışayım,elden fiyat alayım? :)

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Abicim bu hafta final haftası benim. İstersen C.tesi gidip gırtlağına bi yapışayım,elden fiyat alayım? :)

Valla ne zaman teklif edeceksin diye bekliyordum :D Şaka bi yana çok makbule geçer Cihan, acelesi yok ne zaman müsait olursan...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Konusu açılmışken sorayım. Ben de bakmıştım bunlara.

Bazıları plastik, abs fiberglas filan diyor. Hangisi makbuldür? Orijinal spoylerler hangi materyalden mamüldür?

Fiber olsa ne olur? Tampon marşpiye olsa neyse. O konuda ya plastik ya hiç. Ama arabanın bel hizasının üstünde mukavva dahil her şeyin en ucuz ve düzgünü makbuldür bana göre. :p

Valla ne zaman teklif edeceksin diye bekliyordum Şaka bi yana çok makbule geçer Cihan, acelesi yok ne zaman müsait olursan...

Tamamdır o zaman abicim. C.tesi lastik değiştirmek için gideceğim o tarafa. Halile de bi uğrar fiyat alırım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Konusu açılmışken sorayım. Ben de bakmıştım bunlara.

Bazıları plastik, abs fiberglas filan diyor. Hangisi makbuldür? Orijinal spoylerler hangi materyalden mamüldür?

Tabiki plastik.Fiber genelde tavsiye edilmiyor çatlak ve dökülmeler oluyor diye.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Tamamdır o zaman abicim. C.tesi lastik değiştirmek için gideceğim o tarafa. Halile de bi uğrar fiyat alırım. :)

şimdiden teşekkür ;)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Ben de ne olur diye sordum işte. :)

YSB,ben fiber kadar bir de kromdan nefret ederim. :p Ama bagajın üstündeki 2 cm eninde parçanın plastik olmasının da çok bir manası yok. Düzgün boyandığı takdirde,plastikten "kullanım olarak" çok bir farkı olmaz o kısımda. Ama plastiğin hem şekli daha güzel olacaktır(detay bakımından) hem de boya işçiliğindeki muhtemel eksikliği kapatacaktır. Onun dışında bu parçanın plastik olanı tahminen 250-300 liradan ucuz değildir. Aradaki farka değmez derim. :) Ama fiberden tampon,marşpiye olmaz,olmamalı. :)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

e46 ya yaptıgım lastikten yap

Boya tutuyor mu o? Yoksa öyle siyah mı duruyor? :p

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

e46 ya yaptıgım lastikten yap

Sevmedim ben onu, hem lastik bir parçaya aynı fiyatı çekiyorlar.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Boya tutuyor mu o? Yoksa öyle siyah mı duruyor? :p

tutmuyor, lacivert elektrik bandı çektim. renk tuttu :fiuw::selo:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bizim buralarda olsaydı ptt kargo ile yollardım. Ürün pahalı bari kargo'dan yırtalım. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Halil yerinde yoktu abicim. Oradaki eleman da 110 ama 90 lira olur dedi. :) Dedim nette zaten 90 demişiniz. Bize de mi lo lo lo. Valla ustaya sormak lazım dedi. Soramadık,gelmedi çünkü.. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çağın Özdemir

cihan bir ara şu halinin gırtlağına beraber yapışalım mı? sarı masa-arabayı falan dağıtalım? ufak bir hata düzeltme ve yenileme işim varda :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Nazım Velioğlu

benim passat a plastik bilinen m spoiler yaptım , fena durmadı. yapmadıysanız eğer fikir olur sizin içinde

Yorum bağlantısı
Nazım Velioğlu

Nerden aldınız ?

gittigidiyor'dan 15 tl + (5 tl kargo) ye aldım :) biraz uzun geldi ama maket bıçağıyla kesip ayarladık.Plastik ürün olduğu için elimizde bagaj kaputuna göre kıvrımını da ayarladık fena olmadı.Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Nazım Velioğlu

resimlerde görüldüğü gibi şuanda. bence yapılmaya değer diyebilirim bu fiyata göre.

RFzxS.jpg?1?6479

V0PXj.jpg?1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...