İçeriğe Yönlendir

Arabanızın Başına Gelen Ve Sizi Gıcık Eden Konular

Ercüment Koyuncu

Recommended Posts

Melih Gülbahar

*Mahallede cocuklarin arabami kale diregi yapmasi(gorunce problem yokta ) *Dikiz aynalarin ayarlariyla oynanmasi(ne zevk aliyorlarsa) *Arka koltuga otranlarin cami acik unutmasi akabinde yikamaciya gdp koltuklarin su icinde kalmasi

Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

köyde köpeklerin tekere işemesi...

kokuyu alan diğer köpeklerinde aynı yere işemeleri beni gıcık ediyor....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

# Kaputa ve ön cama taş gelmesi.. (2 kere cam değiştirdim)

# Connectin sürgülü kapıları hafif tozlanınca kolay kapanmıyor ilk defa binenlerin kapıyı kapatırken güç denemesi yapmaları..(birgün camı indirecekler kesin)

# En sinir olduğum şey ise istasyonda 1-25 saat süren detaylı temizlikten sonra yolda su birikintisi olması ve ordan geçer geçmez kapıların tekrar su lekesi ve akabinde çamur olması..

Yorum bağlantısı
Yakup Amanvermez

Yıkamacıların kokpit temizliği yaparken ellerine hakim olamayıp silecek kolunu aktif etmeleri ve arabayı çalıştırdığınızda sileceğin çalışıp camı berbat etmesi.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Coupe araçta koltuğu sert bir biçimde geriye çekmesi.

Arka paspasların kayması.

Arkadaşların arabayı istemesi.

İnsanların pis elleriyle tavan döşemesini ellmesi.

Ve diğerleri... :p:D

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel

1-Aracı yıkadıktan sonra yanımdakilerden birisinin camı açması,

2-Tozlu yollarda aracın camının açılması,

3-Bozuk yollarda arabaya taş gelmesi,

4-Arabaya binip/inerken kapı altlarına basılıp oranın toz-çamur içinde bırakılması,

5-Kar yağdığında kartopu oynamak için aracımın üzerindeki karların alınmaya çalışılması :angry: :angry:

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Gıcır gıcır yıkadığım arabamın gece nöbetçi kuşlar tarafından toplantı salonu olarak kullanılması beni deli ediyor. :shok:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...