İçeriğe Yönlendir

Silecek Derdimize Çare Bu Mudur?

Abdurrahman Balaban

Recommended Posts

Abdurrahman Balaban

Silecekte o kadar rajat gidip gelmiyor. En azından benimkilerde öyle. Yanında mikro fiber bez veriyorlarmış peh. :shok:

Ben alırken bari ürün işe yaramazsa bezleri kullanırım dedim di, gelen bezler ne de mikro fiber ya, bildiğin sarı mutfak bezini 5'e bölüp üst üste koymuşlar. :)

Hocam senin durum tam hezimetmiş :( Sayende ben ve forum alınmaması gerektiğini öğrenmiş oldu. Bu bir avuntu sebebi olabilir :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bir daha deneyim diyorum. Kapı cebinde durup duruyor. Olmadı yeni silecek alırız . :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Benim silecekler de ses yapmaya başladı hemde bayağı bir ses yapıyor :) silecek ne yapsın neredeyse üzerinden iki yaz geçmiş:) Geçen gün Kayseri de yağmur yapıyordu bagajda da Sonax hızlı cila vardı, ben de ıslak cama biraz sıkıp bezle sildim, en azından yağmur kayıp gitsin diye. Şimdi silecek arada sırada çok az ses çıkartıyor. Biliyorum geçici bir çözüm cilanın etkisi geçince yeniden başlayacak. Ama aklınızın bir köşesinde bulunsun geçici de olsa en azından bir süreliğine işe yarıyor.

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Orjinal silecekler yanlış hatırlamıyorsam epey pahalıydı. Önerebileceğiniz kaliteli bir silecek markası var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Sarı ambalajda olan muz silecekler fena değil. Geçende başka aldım o daha iyi çıktı.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Orjinal silecekler yanlış hatırlamıyorsam epey pahalıydı. Önerebileceğiniz kaliteli bir silecek markası var mı?

Bosch aerotwin. 100 lira. 3 yıl sorunsuz kullanım. :)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mehmet GENİŞ

arkadaşlar forumda yeniyim, bu başlık altında sorulabileceğini düşündüm. focus 1.6 collection aldım 2005 model. silecekleri ses yapıyordu, şoför tarafındakini ölçüp ikiside aynıdır diye 2 adet 53 cm muz silecek aldım. fakat silecekleri takarken sağdaki sileceğin 48 cm olduğunu farkettim. orjinal ölçülerimidir sizce, 53 ve 48 . ikisi de 53 kullansam sıkıntı olur mu?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Muz silecek alınır, senede bir marketten yedek fitil alınır istenilen boyda kesilip takılır, hızlı cilada kullandınızmı, silecek bile kullanmaya gerek kalmaz :)

Yorum bağlantısı
Mehmet GENİŞ

o zaman 48 cm 1 adet daha silecek alıyor, elimdeki 53 lük fazlayıda yedek olarak bekletiyorum. teşekkürler yardımlarınız için.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

o zaman 48 cm 1 adet daha silecek alıyor, elimdeki 53 lük fazlayıda yedek olarak bekletiyorum. teşekkürler yardımlarınız için.

Hayır şöyle yapın..48 olan sağ tarafta kalsın.Şoför tarafına 70 cm lik yeni alın..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...