İçeriğe Yönlendir

Arabanın Içinde Düşmek !

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Sabah pazara gittim fusion ile. Araba yanlamasına eğik parketmiş durumda. İçeri girdim oturdum. Motoru çalıştırdım el frenini indirdim ayak frende.

SOnra ıslandığımı ve montumu çıkarmam gerektiğini farkettim, oturduğum yerden çıkarayım dedim. Tam eller arkadayken sağa yıkıldım. Kafa sağ kapıya !

Gözüm viteste acaba taktım mı bulunduğum yer de eğimli ayak frenden gitse araba öne gidecek!

O şekilde 10 saniye bekledikten (yıkılmış olarak) sonra durum değerlendirmesi yaptım ve ayağı frenden kaldırmadan hafiften baş acısı ile doğruldum. Montu çıkardım :)

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yok canım o kadar sert değil, düşme anı ilginçti sadece. Şu an acı felan yok. Kapı tutamağına geldi başım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kazağımı çıkarırken kitlenmiştim, elller tavanda, gözlükte sıkışmış şekilde kazağın baş kısmına, kıpırdayamıyorum, kapıyı açıp çıkamıyorum, zorlasam gözlük bir yerlere batacak :D ,

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Geçmiş olsun.Seneler önce babamın broadwey nin yolda sağ koltuk kızağı kırılıp üstüme devrilmişti.Kaza yapıyorduk zor kurtulduk.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hocam geçmiş olsun :) Mizah'a taşıyayım mı? :tongue:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Taşı tabi o amaçla yazdım zaten.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Geçmiş olsun..

Benimde sağ ayak parmaklarımda geçen sene tırnak batması olmuştu.. Ayakkabı çok sıkınca sağ ayağım tutmaz oldu.. Kasisten geçmek için için sol ayağımla frene basınca arkada oturanlar dahil kendimizi konsola yapışmış vaziyette bulduk.. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Genelde soğuk olduğu için mont araba ısınana kadar çıkarılmaz ve hep kırmızı ışığa yakalanmayı beklersin ya,neden o ışıklar hep yeşildir bir türlü duramazsın :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Geçmiş olsun. Ucuz atlatılmış bence diğer kapıdan çıkılabilirdi. Sonra arabanın peşinden koş babam koş. :)

Bende transitle virajlara girerken koltuğun kolçağına sarılıyorum, bir bıraksam sağa doğru uçacağım o derece yani. Dehşet yanlarım. :jedi:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Geçmiş olsun. İyiki eğik konumda iken kapıyı açık tutupda binme yanlışında bulunmadın. Mazallah kapı öyle bir atıyorki içeri adamı :biggrin:

Adama bak daha arabanın içinde düz duramıyor kafayımı çekmiş nedir, bakışlı meraklı vatandaş yokmuydu yanında :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Mert evet kamyondaki fena düşmüş Jeremy. Servet bey de haklı, ama yatar pozisyonda bakan var mı göremedim. Bilerek yaptı sanmışlardır.

Bir keresinde de fordKa nın kapıyı tutamamıştım rüzgarda ve kapı gidip açılarak duvara vurulmuş ve eğilmişti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...