İçeriğe Yönlendir

Bim'Den Porsche 911T Ve Rsr

Semih İzgi

Recommended Posts

Hüseyin Matur

bizim Bim de yok :(

3 adet alıp yolliyim mi. Anladın sen onii. :=

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Evo mu? enişteme de kara göründüü :D O da evolution hastası. Bir hediye de ona alayım yarın.

Evo'da var. :)

SXIdH.jpg

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Evo'da var. :)

MK7 Ler harika. Eniştem 7 ve 8i çok beğenir 10'la pek arası yok. Hatta alacaktı zamanında şunu; komşusu vazgeçti satmaktan.Rengide kendiside harika.

dsc00109ma.jpg

dsc00110nq.jpg

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Semihim inşallah birgün jaguarına kavuşursun. yeğenin de şimdilik porşenin oyuncağı ile devam etsin bakalım. inşallah Onun da sonu hayır olur.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semihim inşallah birgün jaguarına kavuşursun. yeğenin de şimdilik porşenin oyuncağı ile devam etsin bakalım. inşallah Onun da sonu hayır olur.

Eyvallah abicim.Sanada bir 2008CLS nasip olsa :flowers: ( en sevdiğim Mercedes modelidir) Yeni profil fotoğrafın hayırlı olsun :) Varsa daha net birşeyler eklesene abi

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Bu plaka 98 öncesinin? Bu araçta ne işi var ki?Sariyah yada nasıl okunuyorsa,oranın plakası. :)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bu plaka 98 öncesinin? Bu araçta ne işi var ki?Sariyah yada nasıl okunuyorsa,oranın plakası. :)

Yılını bilemem :) . Araç Şarjah emirliğine bağlı fakat Dubai'de yaşayan bir adamındı(galiba mühendisdi). Eniştemlerin kapı komşusuydu 2 yıl önce bunu alacaktık. Sonra bu olmadı, şuan 1.8 civic kullanıyor ve 350Z lere bakınıyor.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Yılını bilemem :) . Araç Şarjah emirliğine bağlı fakat Dubai'de yaşayan bir adamındı(galiba mühendisdi). Eniştemlerin kapı komşusuydu 2 yıl önce bunu alacaktık. Sonra bu olmadı, şuan 1.8 civic kullanıyor ve 350Z lere bakınıyor.

Bizim otoparkta bi tane linea bi tane de E500 merso var aynı yer plakalı. :) Mersonun plaka böyle. Lineanınki yeni tip,normal rakam grubu var. Arapça rakamlar yok,onun yerine plakanın kenarında barkod var. :) İkisinde de SHJ yazıyor. :)

Yorum bağlantısı
Onur Çam

ikiside çok güzel görünüyor kuzenin sevinecek kanka

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Senin porş'lardan biraz daha büyük. İç detayları daha belirgin ön kaput açılıyor kaput altıda fena değil hortum vs. herşey belli.

E71'e bişey olmuş çok dandik foto çekiyor.

HGjf9.jpg

Tel (e71) mis gibi foto çekiyormuş 2,5 senedir daha bugün öğrendim. Focus özelliği varmış. Yukarıdaki aynı telden çıkma aşağıdaki de aynı telden çıkma. :)

rWuF0.jpg

RIMJY.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Yarın kalmışsa eğer gidip bende birtane alayım. fiyatı çok uygunmuş...

Kardeşim düşünmen yeter almış kadar olmuşsun.

2.5 ST veya 5 Door bakmadığım yer kalmadı ama bulamadım, Ebay'da falan rastladım ama bunun içinde Ebay ile uğraşmayım diyorum. Bulan, gören, Duyan varsa duysun sesimi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Kuzene aldık almasına da,kendime niye almıyorum :) 40 yılın başı bir oyuncak beğenmişim. Çok daha fazla model varmış ama bim getirtmemiş. Nette gördüklerim : mustanglar, lamborghini'ler, bmw'ler ,shelby'ler....

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Ben Nissan, Toyota ve Audi gördüm...

Toyota prius getireceklerine,getirselerdi Ford focus... :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tel (e71) mis gibi foto çekiyormuş 2,5 senedir daha bugün öğrendim. Focus özelliği varmış. Yukarıdaki aynı telden çıkma aşağıdaki de aynı telden çıkma. :)

Kim söyledi acaba :D

Bu arada, yazılımı 500'e yükseltirsen telefonun, makrosu çok çok daha net oluyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Te

Kim söyledi acaba :D

Bu arada, yazılımı 500'e yükseltirsen telefonun, makrosu çok çok daha net oluyor.

Teknik danışmanım sağolsun, eksik olmasın. :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...