İçeriğe Yönlendir

2013 Ford Fusion

Bektaş Aslantaş

Recommended Posts

Bektaş Aslantaş

Resimleri Fordun Facebook sayfasında gördüm çok hoşuma gitti fusion paylaşayım dedim en alta da google'ın çatpat çevirisiyle yazısını yapıştırdım

oIjDV.jpg

dNc7E.jpg

EOUxS.jpg

ftjVp.jpg

FSl7r.jpg

0thuo.jpg

4zFHV.jpg

4tPD4.jpg

2IZ9q.jpg

5BVjU.jpg

F7ty2.jpg

HWOcG.jpg

Ah, bir yeni yıl ve bu diyetler, egzersiz ve yeni araçlar getiriyor! Ford, bu yıl Kuzey Amerika dealerships gelecek tüm yeni 2013, Fusion içerir. Yakıt verimliliği: Biz bir kelime nesil Fusion toplayabiliriz. Bu iki kelime, bekleyin!Orada bir sorun yatıyor - biz gerçekten heyecan verici yeni teknolojiler ve yenilikler göz önüne alındığında, bu araba hakkında tek bir kelime tartışma olamaz.

Yeni Fusion ilk sedan benzinli, hibrid ve plug-in hibrid çeşitleri mevcuttur.1.6-litre ve 2.0-litre EcoBoost ™ dört-silindirli motor, bir all-new normalde aspire 2.0-litre dört silindirli, otomatik start-stop sistemi, önden çekişli ve all-wheel, otomatik veya manuel altı -ileri şanzıman yakıt verimliliği için destek vermeye karışımı olacaktır.

Fusion Hybrid, yeni 2.0-litre Atkinson döngüsü motor ile donatılmış, 47 mpg şehir ve 44 mpg otoyol sunmak için öngörülmektedir. Bu arada, plug-in Fusion Energi 100'den fazla MPGe (galon başına mil eşdeğer elektrik konuşurken değil, yakıt) sunmak için öngörülmektedir. Chevrolet Volt göre MPGe 8 ve öngörülen verimlilik Toyota Prius plug-in hibrid modeli MPGe 13 daha fazla.

Yeni nesil Fusion 1.6-litre, otomatik start-stop sistemi ile Kuzey Amerika'da satışa sunulacak ilk otomatik şanzıman Ford ürünüdür. Bu, yaklaşık yüzde 3,5, yakıt tüketimini ve emisyonları azaltmaya yardımcı, sürücünün fren pedalına bültenleri araba durdu ve sorunsuz bir şekilde yeniden başlatılır sorunsuz motor gücü kapanır.

Sürücü yardım ve kolaylık teknolojileri de satışa sunulacak. Aralarında?Lane tutulması Sistemi sürücü düzgün şeritli pozisyonu, sürücü kör nokta trafik tespit ve paralel park yardım etmek için bir uyarı, Aktif Park Assist göndermek için yardımcı Kör Nokta Bilgi Sistemi (BLIS ®), ve Adaptive Cruise korumaya yardımcı olmak için, Kontrol, radar, öncesinde yavaş trafik tespit ettiğinde, aracın yavaş kullanır.

Güvenlik departmanı diğer ileri gelenlerine bor gibi daha yüksek mukavemetli çelikler kullanılarak mühendisler ile yüzde 10 oranında vücut direncini artırır, olan, ve havalandırma ve halata bir özel yolcu Kullanıcı boyutu uymak için bu çift ilk-satır diz hava yastıkları ve ön hava yastıkları ekleme , konumunu ve emniyet kemeri kullanımı.

Fusion SYNC ®, iletişim ve eğlence sistemi ve MyFord ® Dokunmatik yeni sürümleri de mevcut olacak, sesle kontrol ile araç sistemleri ile etkileşim yolu ile sürücü, tekerlek ve yolda gözleri ellerini tutabilir bir dokunmatik ekrana dokunun ya da geleneksel bir düğme.

Yakıt ekonomisi, güvenlik, rahatlık ... ama yeni Fusion nasıl görüneceğini?Büyük olasılıkla yeni yüzü, karakter hatları ve zarif yüzey hemen gördü."Önceki Fusion rasyonalize etmek için bir müşteri için kolay bir satın alma oldu," diyor Chris Hamilton, yeni nesil modeli Dış Tasarım Şefi söyledi."Zaten mantıklı bir seçim için bazı duygusal itiraz ekleyerek yeni bir araba için tasarım hedefi, ana sedan alıcı bir üst tabakaya bir görsel deneyim vermek oldu." Inside, her şey dahil olmak üzere, daha fazla işlevsellik ile yeni koltuk, sportif ve daha açık yüksek orta konsol ve ek yolcu alan.

Fusion genel performans, MacPherson ön süspansiyon ve yeni prim düzeyinde Birden çok arka süspansiyon ile birlikte Ford Araç Kullanma ve Ride ekibi tarafından dikkatli bir ayarlama, eğlenceli bir sürüşü için araca katkı da geliştirilmiş oldu.

Harika: düşünebilirsiniz gel, biz yeni Ford Fusion, tarif edebilen bir tek kelime ile gelmiş!

2013 Ford Fusion hakkında ne düşündüğünü duymak için heyecan duyuyoruz: Ayrıca isterseniz, yorum sizin ile bir fotoğraf ya da video paylaşmak için izin veren bu kısa formu doldurun!

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Başka bir konuda mondeo olarak var aynı tip muhtemelen avrupa versiyonu gelmez buralara

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Atmaca

Aynen öyle, ben de Mondeo olarak biliyorum. İlginç. :):unsure2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Maserati mi jaguar mı.. önünü bişeye benzettim ama.. ?

Yorum bağlantısı
Akif Özkan

Maserati mi jaguar mı.. önünü bişeye benzettim ama.. ?

maserati abi o.Ezelin arabasından:)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İsterse yeni Ka olsun. Alınır bu. :)

Eskisinin neresini beğenmiyorsunuz Sayın Kedi Sever? :beee:

Yorum bağlantısı
Fatih Öz

Başlığı görünce ufaklığın yeni kasası mı geliyor diye düşünüyordum ama bu Fusion büyümüş serpilmiş daha bir yakışıklı olmuş maşallah, askerliğini yaptı mı oğlumuz :biggrin:

İç mekan olarak çok beğendim ama aracın burnunu beğenmedim, zaten sedanlar bana gitmez :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ford bu araba yüzünden Aston Martin ile mahkemelik olur.

Aston martin zaten Ford'un :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bizim mondeo, amerikanya da fusion diye satılır zaten

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Eskisinin neresini beğenmiyorsunuz Sayın Kedi Sever? :beee:

Iı şey.. :fiuw: o da iyi canım küçük felan ama iyidir yani, zaten benziyorlar bu fusionla görüyorum ben :melek:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

tam degildi. yewni politika böyle oldu.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Iı şey.. :fiuw: o da iyi canım küçük felan ama iyidir yani, zaten benziyorlar bu fusionla görüyorum ben :melek:

Yazdım bunu yazdım, bundan sonra sevebileceğin tek kedi aşağıdakinden olacak!

özgürlükçü-kedi-hareketi_46847.jpg

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Abi bunu bilmiyordum fiyatıda bizim burdaki Fusionlar gibimi oluyor :)

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
(düzenlendi)

Mondeo-Evos Consept arası bişey olmuş.

tarihinde Tamer Topaç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Yazdım bunu yazdım, bundan sonra sevebileceğin tek kedi aşağıdakinden olacak!

Uğraşma benimle pis nayloncu :jedi:

vahsi-siyah-jaguar-fotografi-wild-black-jaguar-photo.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Fusion değil gibi bu. Eğer öyleyse de Türkiye versiyonu değil.

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

Araç mondeo, amerika satışı Mondeo/Fusion olarak geçiyor. Sonuc olarak bizim lugatta mondeo :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Bu aracın yeni kasası. Us pazarındaki Fusion yıllardır sport sedan tarzında üretiliyor zaten. Böylece bu aracın EU pazarına girmeyeceğini de kesinleştirmiş olduk. :)

ford_fusion_2005_02_s.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...