İçeriğe Yönlendir

Ttnetten Alacağımız Var Haberimiz Yok.

Misafir

Recommended Posts

Bektaş Aslantaş

bu ttnet kadar göz göre göre dolandırıcılık yapan yok ben en sonunda biriye geçtim kurtuldum ttnetten

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Sadece ttnet değil ki. elektrik, su, cep telefonları, bankalar vs.

Avea hattımı her yöne 1500 dakika bedava 25 tl anlaşmam vardı.

Kaç aydır faturada DATA ücreti diye 15.45 tl eklenmiş faturam 38 tlye çıkmış.

Nedir bu data ücreti

Elektrik faturasındaki kacak kayıp parası gibi ..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hocam internet parasıdır o; cep telefonundan internet bağlantısını iptal edin ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Hocam internet parasıdır o; cep telefonundan internet bağlantısını iptal edin ;)

Fahrettin abi Ersen Hocamın dediği gibi internet parasıdır.

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

hocam Avea müşteri hizmetlerini arayın ve hattınızı internet erişimine kapattırın. internete cep tlf. ile girmek isterseniz sadece wlan üzerinden bağlanın.

Bilgi için teşekkürler . Telefondan hiç internete girmemiştim. Müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettireyim.

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

N97 model Haklısın benimde öyle olmuş olabilir.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arkadaşlar maalesef bu data dedikleri olayı kendileri açıp abonelik başlatıyorlar.Vatandaşın haberi fatura gelince oluyor..Aradığınızda tamam kapatalım diyorlar ancak kim ne zaman ne diye açmış bilen yok..Tamamen para tuzağı.

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Nedir bu soygunculuk elektrikte, suda, kredi kartlarında daha pek çoklarında bizleri soyuyorlar.

Bunlara kimsenin gücü yetmiyor ne kanunları nede yasaları tanıyorlar

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Ben bu haberden birşey anlamadım.. :unsure2: Ben 4gb kotalı internet kullanıyorum.. Şimdi Ttnet'in bana borcu var mı? Borcu olduğunu nasıl anlarım...

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

hayır hocam, kanunların açıklarından faydalanıyorlar. bir nevi hukuğun arkasından dolanıyorlar. ;)

Demek ki devletimiz vatandaşın hakkını kloruyamıyor.

Sadık Bey tam bir saattir avea müşteriyi arıyorum hep bant konuşma ordan oraya yönlendiriyor

Canlı bağlantı yok ki sorunu açıklayayım. Müşteriden kaçmanın yolu olsa gerek.

İnternetten ulaşmaya çalıştım ordada mesaj yazmak için şifre almamı istiyor onu da alıp yazdım ama cevap vereceklerini sanmıyorum. Olmazsa bair bayiye gidip iptal ettirmek

Yorum bağlantısı
Misafir

Bugün aradım kendilerini. 2 yıl önce 6 ay indirimli netlimitsiz paket almıştım geri ödeme yapılıyormuş dedim. Biraz beklettiler telefonda . Sonuç olarak 2011 başından buyana ödemem gereken tutar 49 Tl yerine 55 Tl ödeyince aradaki farkı ödemeye başlamışlar. Ocak ayında faturadan düşecekler. Dayanamadım sordum benim fatura tutarım ödediğiniz tutardan düşük artan para ne olacak dedim onu da şubat faturasından düşeceklermiş :). Mart ayında da uzun zamandır ttnet kullandığım için bedava olarak kullanacakmışım. darısı diğer madurların başına.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...