İçeriğe Yönlendir

Yağışlı Yollarda Dikkatli Olalım..(Kaza Haberi)

Sercan Eskin

Recommended Posts

Sercan Eskin

Haberlere bakarken bu habere rastladım ve gerçekten çok üzüldüm..

En kötüsü de kazada hayatını kaybedenlerin bir hatası olmaması.. Allah rahmet eylesin..

Arabanın 2/3 si yok olmuş resmen.. Paylaşmak istedim..64bd6887.jpg

Yorum bağlantısı
Tolga Eray

geçen hafta 2300 km yol gyaptım,en son ısparta-ankara arasında 4 tır ve bir otomobil denk geldi bana devrilmiş yatıyorlardı,1 tane tırın da yanında cenaze nakil aracı bekliyordu..Yolda görüş mesafesi 10 mt'ye düşmüş,heryer kırağı yağmasından bembeyaz ve ona rağmen tam ateş beni sollayan tırlar gördüm..hızım max 90 o da görüş mesafesi artarsa..gerisini siz düşünün..

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Aklıma 193 km hız ile duvara çarpan focus geldi. Ama bu araba 193 yapmış olamaz...

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Aklıma 193 km hız ile duvara çarpan focus geldi. Ama bu araba 193 yapmış olamaz...

Evet tek başına yapamaz karşıdan gelen tır 80km/h hızla gelse araçta 120km/h hızla gitse karşılıklı çarpışıyorlar toplamda 200km/h hızz yapmış oluyor.

Allah rahmet eylesin.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

durduk yere hiç bir araç direksiyon hakimiyetini kaybetmez, bu tırın şöförü olacak .... adam insan gibi gitse bu cinayetleri işlemeyecek,

şimdi bu olaya kaza denir, kendini yolların kralı sanan cahil adam hakimin karşısında kravat takıp iki kere de pişmanıp diye mızıktarsa hakim amca cezasını kırpa kırpa adamı ! insan içine tekrar salar.

eğer 35 yıl ceza verse hiç kimse hayvan gibi araç kullanmaz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

sabah bir öğrenciye çarpmama ramak kalmıştı..atladı yola ve duymuyor kornayı,fren sesini..Allahtan hızı 40 km civarı ve yerler buzlu diye dört gözle gidiyordum..

Geçmiş olsun.. Ne zaman ne olacağı belli olmuyor.. Öğrenci dikkatsizliği yüzünden hem kendinin hemde sizin hayatınızı zora sokabilirdi.. Dikkatiniz sayesinde atlatmışsınız çok şükür..

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Kışın daha dikkatli ve daha yavaş gitmek lazım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

sabah bir öğrenciye çarpmama ramak kalmıştı..atladı yola ve duymuyor kornayı,fren sesini..Allahtan hızı 40 km civarı ve yerler buzlu diye dört gözle gidiyordum..

:bravo:

Demek ki doğru şartlarda sorumlu bir şekilde araç kullanınca, direksiyon hakimiyetimi kaybettim, aniden önüme çıktı gibi şeyler söylemeye gerek kalmıyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

vie

Video da burda.. :(

videoyu görünce iyice sinirim bozuldu, cinayetten başka birşey değil, para kazanacak diye iki kişiyi katletmiş... :angry:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...