İçeriğe Yönlendir

Sabah Arabam Çalışmadı,Marş Bile Basmıyor,Akü Yeni

Sami Sarıdayı

Recommended Posts

Selim Kılınç

Yaklaşık 2 saat arabanın başında bekledim üst tarafları kabloları oynadım denedim aynısını yaptı. Aracın iyice soğumasını bekledim daha önceden de aynı yerde bir kez daha yapmıştı kendiliğinden marş bastı vallaha.

Yarın kontrol ettirecem söküp bakılacak çok teşekkür ederim ilginize alakanıza.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yaklaşık 2 saat arabanın başında bekledim üst tarafları kabloları oynadım denedim aynısını yaptı. Aracın iyice soğumasını bekledim daha önceden de aynı yerde bir kez daha yapmıştı kendiliğinden marş bastı vallaha.

Yarın kontrol ettirecem söküp bakılacak çok teşekkür ederim ilginize alakanıza.

Bir marş motoru 10 farin elektriğini çeker, 100 teyp çalıştırır gibi düşünün mesela.. O yüzden marş basmıyorsa ve bozuk değilse akü yeterli akımı sağlamıyordur genelde. Ya akü bitmiştir ya da akü kutup başları gevşektir..

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Bir marş motoru 10 farin elektriğini çeker, 100 teyp çalıştırır gibi düşünün mesela.. O yüzden marş basmıyorsa ve bozuk değilse akü yeterli akımı sağlamıyordur genelde. Ya akü bitmiştir ya da akü kutup başları gevşektir..

Kontrolleri yaptım daha önceden akü ölçümünü yaptırdım sıkıntı olmadığını marş motoru denildi.

Marş motoru, daha önce aynı problem başıma bir çok kez geldi.

Selçuk Bey kontajı çevirdiğimde hiç ses gelmiyor.

Yarın elektrikçi ve sonrasında bilgi veririm buradan herkese selamlarımı sunuyorum çok sağolun.

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Elektrikçide hallettim arkadaşlar marş motoru içi kömürün ikisi bitmiş.

Emeği geçenlerden allah razı olsun bu da resmi

2gw6cfn.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...