İçeriğe Yönlendir

Sezonu Açtık, Güzel Bir Uludağ Yaptık..

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Ertan Çabuk

Güzel bir haftasonu olmuş. Ne gözel resimler Maaşallah ! :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hocam ayarla bir uludağ işide gelelim burdan bursa da bir kayalım ;) Yazın çıkmıştık birde kışın çıkalım uludağa

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Güzel gezi olmuş.Fotoğraflarda süper.Herhalde sandalyelere yeni pazar arayışı için çalışmalar başlatılmış :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Çok güzel bir organizasyon olmuş.Bende Bursada okuduğum için Uludağa 3 defa çıkma 2 defada kayak yapma şansım oldu.Müthiş bir duygu.O günün nasıl geçtiğini anlamadım.İlk gittiğimde düşmekten başım dönmüştü.Hüseyin Hocam resimlerde profesyonel kayakçı gibi çıkmışsın... :D :D :D

Pehh. Ne sandın. :B):p

Hocam iyi eğlenişsiniz Maşallah. :nazar:

Sağol Lokman abi.

Özlemişim buraları..

Buraya beraber istanbuldan misafirlerle çıkmak gerek.

Güzel bir haftasonu olmuş. Ne gözel resimler Maaşallah ! :nazar: :nazar: :nazar:

Sağolun..

soğuk muydu?

Esmesse üşünmüyo hava çok güzeldi. Sadece telesiyejde tepelerdeyken biraz ayaz yedim o kadar. Bir ara teli cebimden çıkardım arayanlara döneyim dedim. Eldiveni yanıma koydum tel görüşmesi bittikten sonra eldiveni tekrar takayım dedim ama nafile, eldiven donmuş kalmış üstüne oturdumda anca eridi de giyebildim. :)

Hocam ayarla bir uludağ işide gelelim burdan bursa da bir kayalım ;) Yazın çıkmıştık birde kışın çıkalım uludağa

Güzel olur. Şu kartepe'yi geçelim de, bir hafta sonu kaç kişiyiz belirleyelim 10 numara bir organizasyon yapalım. Herşey dahil 85 lira tutuyor, eğer teleskiye binip tepeye çıkmak istenmezse 55 lira. Teleski 4 saat 30 lira. Bize sadece Yalova'dan Bursa'ya gitmek kalıyor.

Güzel gezi olmuş.Fotoğraflarda süper.Herhalde sandalyelere yeni pazar arayışı için çalışmalar başlatılmış :)

Tezgah hazır. Hayali ihracata başladım şimdiden. :)

Güzel :nazar:

Sağolun.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Herkesin hocası uçar, bizim hoca kayar, yanlar. :biggrin:

Güzel olmuş güzel. ;)

Ahmet bizim ki hoca değil "The İmam" :D:hahahoho:

Hüseyin hocam senin TranST oraya çıkar mı?Güzel hafta sonu eğlencesi olmuş :bravo:

Benim de çıkmışlığım var taa o zirveye ama nasıl aşağıya indiğimi hatırlamıyorum :i-ih2: .Bir daha çıkarmıyım bilmiyorum çıksamda nasıl inerim onu bilmiyorum :tirs::brr:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Herkesin hocası uçar, bizim hoca kayar, yanlar. :biggrin:

Güzel olmuş güzel. ;)

Sağolasın.

Zamana ayak uydurmak için ne kadar sıkıntı çektiğimi biliyormusun sen. :bomb::)

Ahmet bizim ki hoca değil "The İmam" :D:hahahoho:

Hüseyin hocam senin TranST oraya çıkar mı?Güzel hafta sonu eğlencesi olmuş :bravo:

Benim de çıkmışlığım var taa o zirveye ama nasıl aşağıya indiğimi hatırlamıyorum :i-ih2: .Bir daha çıkarmıyım bilmiyorum çıksamda nasıl inerim onu bilmiyorum :tirs::brr:

Zincir yada palet olmazsa olmaz zaten Adnan abi. Çıkışta da inişte de hiç sıkıntı olmuyor.

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hocam kendi aracımızla çıkmadıktan sonra ne anladım bu işten ben

Servet Aydın

Çağlar Bayur

Fatih Keskin

hepsinde 4x4 var + kar lastikli :D

bude eşittir 3 x 4 = 12 kişi lik dev kadro hazır

12 x 85TL = 1020TL bırakmaya gelmemiz lazım

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Daha güzel olur. Jipi olmayan gelemesin o zaman. :)

Oradan kıyafet ve kayak takımı ayarlarız sadece. Yemek zaten yanımızda olur.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

oo yemekler bizden olacaksa fiyat düşer hocam. Sen sadece takım kiralama bedeli yaz o zaman buraya :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Hüseyin Hocam, fotoğraflar harika. :good1:

Bu arada senin de maşallahın var iyi geziyorsun. :nazar:

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Hocam senin meşhur afişlerden bu geziye özel birtane yapmadın mı ?

"Karı Gördüm" :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Yakışırrr

Kşi başı günlük kayak taımı ve elbisesi kiralama 20 yada en fazla 25 liraya mal oluyor. Ne zaman gidiyoruz. Yanlız baştan da dediğim gibi jipi olmayan gelmesin. Jipi olmayan jipi olanın jipine binsin. :)

Hüseyin hoca ince hesap peşinde :D:brr: :

Arkadaş dönüş yapmadı ancak bugün görüşebildim. :p

Hüseyin Hocam, fotoğraflar harika. :good1:

Bu arada senin de maşallahın var iyi geziyorsun. :nazar:

Sağolasın hocam Napalım beya fani dünya nasılsa vakti gelen gidecek bari 3-5 bişeyler görelim.

:bravo: :bravo: :bravo:

:nazar:

Hocam senin meşhur afişlerden bu geziye özel birtane yapmadın mı ?

"Karı Gördüm" :D :D

Hiç aklıma gelmedi iyi gidermiş. :)

Afişi bilmeyenler için ;

http://www.fordclubt...ost__p__1272486

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Maden çok zevklidir hocam beden terbiyesinin düz inişide :) özledim bende Antalya'ya gittiğimde bu ay kayakları getiriyorum gidicem artık bu sene ...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Maden çok zevklidir hocam beden terbiyesinin düz inişide :) özledim bende Antalya'ya gittiğimde bu ay kayakları getiriyorum gidicem artık bu sene ...

Jiplerle çıkıcaz gel sende. :)

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

İyi yapmışsın Hüseyin hocam, Huzur veren kar, temiz hava, gıda falan ohh :good1:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

İyi yapmışsın Hüseyin hocam, Huzur veren kar, temiz hava, gıda falan ohh :good1:

Valla iyi geldi. Gerçi baldırlarım hala ağrıyor ama o kadarcık olsun canııım. Dimi ama.. :)

Zirveye çıkalım diye biraz yol yürüdük kayak ayakkabıları bileklerimi epey ağrıttı..

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)

Valla iyi geldi. Gerçi baldırlarım hala ağrıyor ama o kadarcık olsun canııım. Dimi ama.. :)

Zirveye çıkalım diye biraz yol yürüdük kayak ayakkabıları bileklerimi epey ağrıttı..

benim gibi yürüme modu olanlarından al abi sende :) arkadaki kilidi açınca bilekler hareket eder hale geliyor ayakkabıda...

100_1522.jpg

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...