İçeriğe Yönlendir

Hepsiburada.Com'Dan Ürün Hediyesi Gelmedi Ne Yapmalıyım.

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Semih İzgi

"Hepsiburada Pişmanlıktır" bu atasözü kimindi :D

Benimdi :D

Emmmiiiii!!! :D Derdin neydi de hiçbiriburadadeğil sitesinden alışveriş yaptın :D cebindeki paramı rahatsız etti? yada ne bileyim cebi doymuş umursamazlarlamı uğraşmak istedin :). Gidip pasajdan alsan daha iyiydi be abicim.

Herzaman her mağdura dediğim gibi. Hepsiburada Pişmanlıktır... Yakınta şu reklam filmlerinin hb versiyonunu yapacağım

Orjinali

enim yapacağım tarz :)
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Vallahi neredeyse hiç sorun yaşamadım. NEreden geldiği belli olmayan 2 adet 50 TL hediye çeki göndermişler geçen gün. Birini harcadım, birini de 15Şubat'ta harcarım oh mis. :p Bir telefon aldım ertesi gün elimdeydi, 100 TL Worldpuan kazandım kredi kartıma yüklendi, 100 TL de hediye çeki verdiler, telefon bedavaya gelecek yakında :p

Her alışverişimde gözü kapalı güvenirim şahsen. Sizinki şanssızlık :p

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Vallahi neredeyse hiç sorun yaşamadım. NEreden geldiği belli olmayan 2 adet 50 TL hediye çeki göndermişler geçen gün. Birini harcadım, birini de 15Şubat'ta harcarım oh mis. :p Bir telefon aldım ertesi gün elimdeydi, 100 TL Worldpuan kazandım kredi kartıma yüklendi, 100 TL de hediye çeki verdiler, telefon bedavaya gelecek yakında :p

Her alışverişimde gözü kapalı güvenirim şahsen. Sizinki şanssızlık :p

Hava filtresinin fiyatını 20 TL arttırmak için bana 1.5 ay göndermemişlerdi. Rahmetli İlker abim kendi arkadaşından alıp göndermişti. O gün bu gündür senin bu yazdıkların dışında olumlu birşey görmedim. Ha birde, 2adet osram NB almıştım far karartma dönemlerimde. Ampuller bir geldi ki karton içinde ve heryeri parmak izi. Sinir küpüne dönmüştüm. Düzenbazlar bana göre :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Belki üyeliğimdeki .adalet.gov.tr mail uzantısı işe yarıyordur bilemem :p

Tek vukuatım: hepsiburada.com'dan Teee 2007de aldığım BenQ Siemens cep telefonum, 2008 yazında bozuldu, garantiye gönderdim, garantisi dolmuş dediler (1 sene sonra), hepsiburada.com'a gönderdim, siz ilgilenin dedim, onlar da bu sefer "sıvı teması var, garanti dışı" diye servis raporu gönderdiler. Telefona sıvı teması olmadığından eminim, o dönemki BS'lerin hepsi sistem arızalıydı. 1 ay içinde iki ayrı servis raporu; bir tanesi: "garanti dolmuş" diyor, diğeri "garanti var da sıvı teması var, garanti dışı" diyor. :) hepsiburada.com'la çok yazıştım, sonuç vermedi. Doğru Tüketici Hakem Heyetine. Bir dilekçe, yazışmaların çıktısı, servis raporlarının suretleri ile telefon ücretinin tarafıma iadesi talepli başvurdum.

1 ay sonra kararım çıktı, telefona ödediğim 320 küsür TL'nin iadesi diye. Kararı taradım, e-posta attım hepsiburada.com'a, 3 gün sonra aradılar, satın alırken kullandığınız kredi kartı numaranızı verin, ödemenizi yapalım diye. Verdim, ertesi gün paranın tamamı kredi kartıma yattı.

Niye anlattıysam artık :p Gece gece..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çantam ve hafıza kartım geldi..

İlgilenen arkadaşlara teşekkürler ;)

Çanta 30 liraya satılan bir çantaymış, ben dandik bişey bekliyordum...

Gelmez diyenlere kapak olsun :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Orkun
(düzenlendi)

Kitaplarımı korsan almam. Ya sahaflardan ya da hepsiburada'dan alıyorum. Ne zaman hepsiburada'dan kitap sipariş etsem içindeki sayfalar kalbim kadar temiz geldi:) iade ediyorum aynısı geri geliyor. :) görevli arkadasa not yazdım aynısını yollayacaksınız madem yanındaki kitaptan oku, yaz, doldur merak ediyorum boş sayfaları diye :) Yamuk baskı geldi sonunda. Yamuk mamuk okudum:)

tarihinde Korhan Orkun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Üründen 8 9 gün sonra şans eseri geldi diye seviniyorsun Emmi :) Gerçi 1.5 ay beklemiş biri olarak 9 güne bende sevinirdim aslında

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Hadi gözün aydın. :bravo:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben demedimmi gelir diye :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben demedimmi gelir diye :)

Kontrol ettim, demişsin :D

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Emmi benim hafıza kartını göndermedi hala hepsiburada.

Mesaj falan da attım defalarca da aradım, ne yapacağım başka. Sinir oldum ben bu hb'ye

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Hayırlı olsun. Paramızla aldığımız rezilliğe hayırlı olsun. HB ile benimde küçük çaplı maceralarım oldu. Ama unutuyor insan. Madem göndermeyeceksin niye hediye sözü veriyorsun. Gerçi malın kendisi zamanında gelmiş onada şükür. Büyük ihtimalle birgün bende yine alışveriş yaparım ama sipariş sırasında her adımın kopyasını alırım öyle alırım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Belki üyeliğimdeki .adalet.gov.tr mail uzantısı işe yarıyordur bilemem :p

Tek vukuatım: hepsiburada.com'dan Teee 2007de aldığım BenQ Siemens cep telefonum, 2008 yazında bozuldu, garantiye gönderdim, garantisi dolmuş dediler (1 sene sonra), hepsiburada.com'a gönderdim, siz ilgilenin dedim, onlar da bu sefer "sıvı teması var, garanti dışı" diye servis raporu gönderdiler. Telefona sıvı teması olmadığından eminim, o dönemki BS'lerin hepsi sistem arızalıydı. 1 ay içinde iki ayrı servis raporu; bir tanesi: "garanti dolmuş" diyor, diğeri "garanti var da sıvı teması var, garanti dışı" diyor. :) hepsiburada.com'la çok yazıştım, sonuç vermedi. Doğru Tüketici Hakem Heyetine. Bir dilekçe, yazışmaların çıktısı, servis raporlarının suretleri ile telefon ücretinin tarafıma iadesi talepli başvurdum.

1 ay sonra kararım çıktı, telefona ödediğim 320 küsür TL'nin iadesi diye. Kararı taradım, e-posta attım hepsiburada.com'a, 3 gün sonra aradılar, satın alırken kullandığınız kredi kartı numaranızı verin, ödemenizi yapalım diye. Verdim, ertesi gün paranın tamamı kredi kartıma yattı.

Niye anlattıysam artık :p Gece gece..

vay ortak, benimki kutudan bozuk çıkmıştı, gerçi nokia aldım, oda bozuk çıktı kutusundan :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2007 de kaldı :p, Emmi de fermuarlı çantaya seviniyor, millet 99 TL ye komple mutfak eşyası alıyor....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

2007 de kaldı :p, Emmi de fermuarlı çantaya seviniyor, millet 99 TL ye komple mutfak eşyası alıyor....

:D :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hadi hayırlı olsun..

Bende mail at hallederler demiştim :)

Kontrol ettim... Demişsin :)

Emmi benim hafıza kartını göndermedi hala hepsiburada.

Mesaj falan da attım defalarca da aradım, ne yapacağım başka. Sinir oldum ben bu hb'ye

Biraz daha bekle bakalım, yakında seni de ararlar diye tahmin ediyorum :)

O şans herkese gülmez :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Eren

Hepsiburada ürünümün hediyesi olan hafıza kartını nihayet gönderdi.

Dün hastane çıkışında aramıştı kargo geldi diye. Bugün bi arkadaşa aldırdım. 21 eylülde vermiştim siparişi 23'ünde fotoğraf makinası gelmişti. Hafıza kartını da 135 gün sonra gönderebildiler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hepsiburada ürünümün hediyesi olan hafıza kartını nihayet gönderdi.

Dün hastane çıkışında aramıştı kargo geldi diye. Bugün bi arkadaşa aldırdım. 21 eylülde vermiştim siparişi 23'ünde fotoğraf makinası gelmişti. Hafıza kartını da 135 gün sonra gönderebildiler.

Ben demiştim gönderirler diye :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Erkenden gelmiş ne güzel hızlı hizmet, müşteri memnuniyeti odaklı firma. Ya seneyi devriyesinde geleydi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...