İçeriğe Yönlendir

Televizyon Uzaktan Kumanda (Pilsiz)

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere
(düzenlendi)

Youtube kodları çalışmıyor mu yoksa bir şeyler mi değişmiş yahu?
Eskiden ne güzel kod yazardık. Şimdi her şey modernize olmuş. Fare ile dıhlama olmuş. Esden ne güsel DOS vardı. Komutları gendimiz yazr idik. Te heey, ne günlerdi be... :crazy: tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ehehe, düzeltmeden önce hemen atlarsanız öyle olur işte. :p

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Öyle konu açıp video koymakla olmaz sayın :crazy: abi nereden bulacağız hani bunu :p:D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Öyle konu açıp video koymakla olmaz sayın :crazy: abi nereden bulacağız hani bunu :p:D

Az kaldı zaman makinesini zamanında yapabilirsem sana getiririm bi tane. :p

Yalnız YouTube'a girdiğinizde dağılıyorsunuz arkadaşlar. Oraya buraya gitmeyin. Verdiğim görüntüyü izleyip çıkın. İlgisiz konulara dalıyorsunuz, sonra "ben kumanda bakıyodum, buraya nasıl geldim lan?" gibi sorular soruyorsunuz hoş olmuyor. :crazy:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

1961 diyor ya :shok: Valla benim bildiğim şimdi universaller var her bir yana kontrol ediyor :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kumandayı boşverin de ben yayın kesintilerinde konulan necefli maşrapa'nın nereden geldiğini buldum :)

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Murat Dere

Kumandayı boşverin de ben yayın kesintilerinde konulan necefli maşrapa'nın nereden geldiğini buldum :)

Nerdenmiş? :crazy:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Nerdenmiş? :crazy:

Abi şuan inan hatırlayamadım.. o zaman da bir Allah'ın kulu sormamış.. :D 3 sene olmuş be..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abi şuan inan hatırlayamadım.. o zaman da bir Allah'ın kulu sormamış.. :D 3 sene olmuş be..

Bi araştırsan? 3 yıldır bu sorunun cevabını arıyorum bulamıyorum. Hadi be gözünün yaanı yiyim. :crazy:

Hort olmuş burası ?  :biggrin:

Eeeheheehehiiheheeee... :p:dance:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...