İçeriğe Yönlendir

Ford Focus 2005 Araç Tipi Hakkında

Burhan Yücel

Recommended Posts

Burhan Yücel

selam arkadaşlar,

2005 model ford focus 1.6 tdci HB 5 kapı araç aldım 2. el olarak.Noterden alınan geçici belgede araç tipi Focus Trend 1.6i yazıyor birde Ticari adı diye bir bölüm var.Orda da Focus C-Max Trend 1.6i yazıyor.Neden C Max yazar bilgisi olan var mı ?birde bu 1.6i deki "i" ne anlama geliyor?

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

İ enjeksiyon demek oluyor , Aracınız normal focusmu ? c-max değilmi ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bunda yanlışlık olduğu kesin. 2005 model ford focus 1.6 tdci aldım diyorsunuz,c-max de focus olarak geçtiği için karışıklık olmuş.Focus Trend 1.6i de yanlış gibi çünkü ''i'' eski kasalarda oluyordu bildiğim kadarıyla.Mehmet abi net cevabı verecektir.

Yorum bağlantısı
Burhan Yücel

Bunda yanlışlık olduğu kesin. 2005 model ford focus 1.6 tdci aldım diyorsunuz,c-max de focus olarak geçtiği için karışıklık olmuş.Focus Trend 1.6i de yanlış gibi çünkü ''i'' eski kasalarda oluyordu bildiğim kadarıyla.Mehmet abi net cevabı verecektir.

araç şu arkadaşlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-79000-de-orijinal-ogretmenden-satilik-dosta-gidecek-dizel-71061314/detay/

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Araç bilgisi noterde yanlış girilmiş bu bilgiler ruhsata da işleneçek dolayısıyla çok uğraşırsınız notere gidip düzelttirmeniz gerekiyor kasko değeride buna göre hesaplanacagı için düşük çıkacaktır. Kendilerinin yaptıkları hata için düzeltme parası istiyorlar. (yeni ruhsat parası)

"i" benzinli enjeksiyonlu anlamına geliyor. Yani aracınız benzinli olarak işlenmiş

Yorum bağlantısı
Burhan Yücel

evet aracım trend. yakıt türü dizel yazıyor

çok karışık yapmışlar.ticari adı focus c max yazıyor.Ticari ad diye birşey olur mu bu araçlarda ?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sizin aracınız Ford Focus 1.6 Tdci Trend

Yorum bağlantısı
Burhan Yücel

peki bu araçlar kaç hp oluyor arkadaşlar ?109 mu ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...