İçeriğe Yönlendir

Firmanızdan Aldığınız/Verdiğiniz Zam Oranı Nedir ?

Süha Demirtaş

Zam oranlarımızı kıyaslayalım  

65 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Piyasada verilenden yüksek maaş vermeye çalışırım..Hak edene fazlası bile olur, 5-6 yıldır etiketlere zam yapmadığımız halde maaşlar artar çok şükür...

Abi bu fotokopiden nasıl para kazanıyosunuz yav siz? Ben gidiyorum elemana veriyorum 150 sayfa notu,çekip veriyor,zımbalıyor bi de güzel; 1,5 lira. O kadar insanla uğraşıp para kazanamam valla ben. 15 bilemedin 20.seferde katil olurum. :p

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Kendi kendimin patronuyum.bazen aylığım düşüyor,bazen yükseliyor.çok şükür :nazar:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Ya rakamlar afaki. :p Ama ciddi bir para vermedim hiç. En baba 2 liradır işte. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Gazili olmak ayrıcalıktır. Özellikle yemekhane ve fotokopide. :p 1300 kalorilik etli yemeği de 2 liraya yiyoruz mesela. :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Gazili olmak ayrıcalıktır. Özellikle yemekhane ve fotokopide. :p 1300 kalorilik etli yemeği de 2 liraya yiyoruz mesela. :)

2 lira mı? Ben 2003 yılında o parayı veriyordum.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Ben yemekhaneye muhabbet için gidiyorum :i-ih2: O kadar kotu yani:)

Yok Allaha şükür bizim yemekhane süpere yakın. :) Hatta öyle ki çoğu zaman dışarıda yemek yediğimizde yemekleri yemekhaneyle karşılaştırıyoruz. Kriter o yani. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali bey, "zekat, fitre" adı altında geçmesede her zaman ihtiyacı olanlara yardım yaparım! Lütfen bilmeden tanımadan yorum yapmayınız. Dinen zorunlu olmasa da -ki buna da emin değilim- vicdanen...

Yanlış anladın, seni kastetmedim üstüne alınma, birşeyde kastetmedim aslında, zaten sadece kelimeyi kopyaladım mesaja cevap verip araya girmek istemediğim anlaşılsın diye düşündüm ama öyle olmamış demekki.

Kısacası Hoca' ya yapılmış bir şakaydı anlayacağın.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

bu bilgiyi paylaşmak çalıştığım yerde yasak :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yanlış anladın, seni kastetmedim üstüne alınma, birşeyde kastetmedim aslında, zaten sadece kelimeyi kopyaladım mesaja cevap verip araya girmek istemediğim anlaşılsın diye düşündüm ama öyle olmamış demekki.

Kısacası Hoca' ya yapılmış bir şakaydı anlayacağın.

Anlıyorum, alınganlık yaptım o halde. Ben özür dilerim. :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Anlıyorum, alınganlık yaptım o halde. Ben özür dilerim. :flowers:

Rica ederim. :flowers:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Her yıl zam alıyorum.Allah bu günleri aratmasın.

Sana aidat bağlayalım. :)

"zekat, fitre" adı altında geçmesede her zaman ihtiyacı olanlara yardım yaparım! Lütfen bilmeden tanımadan yorum yapmayınız. Dinen zorunlu olmasa da -ki buna da emin değilim- vicdanen...

Maşallahın var Sani.

Piyasada verilenden yüksek maaş vermeye çalışırım..Hak edene fazlası bile olur, 5-6 yıldır etiketlere zam yapmadığımız halde maaşlar artar çok şükür...

Parttime adam lazım mı? Yol, yemek kafii. :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İyide hep çalışanlar yazıyor, bize kim zam yapacak ? 3 yıldır kuruş zam yok kendimize :(

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

Hocam, par değil part'tır :) yani parça. Tam Türkçe'ye çevrilince yarı zamanlı olmuş :)

Gel gel, her zaman gel. Temizlenecek notebook bol :fiuw:

İyide hep çalışanlar yazıyor, bize kim zam yapacak ? 3 yıldır kuruş zam yok kendimize :(

Otellerin önünde motor patlatmalar nedir :bravo:

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Türkçe
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Par time adam lazım mı? Yol, yemek kafii. :)

Bu mesajı yazdık personelin biri işten ayrıldı...Hayırlısı olur inşallah...Fotokopiden para kazanılıyor, kazanmayan yapmaz zaten... :good1::bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hocam, par değil part'tır :) yani parça. Tam türkçe'ye çevrilince yarı zamanlı olmuş :)

Gel gel, her zaman gel. Temizlenecek notebook bol :fiuw:

Otellerin önünde motor patlatmalar nedir :bravo:

Biliyoruz taammı. :p

Eksik yazılmış. Laptopları kargolarsan parlatırım içini bile dağıtıp toplarım. :)

Yaparım bilirsin..

Bu mesajı yazdık personelin biri işten ayrıldı...Hayırlısı olur inşallah...Fotokopiden para kazanılıyor, kazanmayan yapmaz zaten... :good1::bravo:

Anlamadım desem abi. Pek yaptığım şey değil ama bazen anlayamıyorum işte. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şahidim, çıkma lastikleri beraber aldık, kol kola girip birbirimize destek olup.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

şahidim, çıkma lastikleri beraber aldık, kol kola girip birbirimize destek olup.

Valla bu mesaja içim yandı işte. Adres verinde Ramazan'da erzak kolisi yollatayım ikinize.. :give_rose:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Anlamadım desem abi. Pek yaptığım şey değil ama bazen anlayamıyorum işte. :)

Senin mesaja yazmış gibi olmuşum aslında kendi mesajımdan bahsettim Hüseyin, sende part time falan diyince alıntı senden oldu..Şimdi anladın sen onu..:)

İlk defa bir serbest meslek erbabı "Kazanıyoruz." dedi. Bunu da duydum.

Her zaman esnaf ağlar ya.

Ha bir de eczacılar ağlar. :)

(Oltayı attım bekliyorum. Bakalım kimler gelecek?)

Alpercim, çok şükür her dönem kazandım..İki kez iflasın eşiğine geldim, bir süre borç öteledim ama sözümü tuttum..Serbest meslek erbabının piyasada kredisi varsa işi de yürür..Bir kez kredini bitirirsen bitirirler...Borcuna da alacağına da sadık olacaksın derdi ustam...Sözün senedin olsun, gerisi kolay..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Senin mesaja yazmış gibi olmuşum aslında kendi mesajımdan bahsettim Hüseyin, sende part time falan diyince alıntı senden oldu..Şimdi anladın sen onu.. :)

Şİmdiden başladım işe. Mesajımı kullanma ücretini alayım o zaman. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Valla bu mesaja içim yandı işte. Adres verinde Ramazan'da erzak kolisi yollatayım ikinize.. :give_rose:

içinde çay varsa yolla hocam, havalar buz

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

içinde çay varsa yolla hocam, havalar buz

Çay, şeker full paket. :friends2:

:friends:

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Alpercim, çok şükür her dönem kazandım..İki kez iflasın eşiğine geldim, bir süre borç öteledim ama sözümü tuttum..Serbest meslek erbabının piyasada kredisi varsa işi de yürür..Bir kez kredini bitirirsen bitirirler...Borcuna da alacağına da sadık olacaksın derdi ustam...Sözün senedin olsun, gerisi kolay..

:good1:

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Sendikasız bir fabrikada sendika varmış gibi zam alıyoruz :( 6-7 senedir en fazla %4'ü :angry: geçmedi.Ne hikmetse zam ayının olduğunda enflasyon hep eksilerde çıkıyor :unsure2:

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Kendi işimiz olduğu için dışardan eleman çalıştırmıyoruz... Babam,ben ve ablam çalışıyoruz... Bu sene 15 mükelleffimize kapatma verdik... Piyasanın durumu hiç iyi değil... geçen seneyi arıyoruz... Ama halimize çok şükür aç değiliz açıkta değiliz kazanıyoruz... :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Esirgemeden hem yorum yapanlara hemde anketi işaretleyen üyelerimize tek tek teşekkür ederim. Aklımdaki ? kayboldu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...