İçeriğe Yönlendir

Tren Raylarını Çaldılar

Ersen Tapan

Recommended Posts

Ersen Tapan

Bu raylar yokken geçecek trenin düşeceği durumu düşünmek bile istemiyorum allah korusun..

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Yetmiş metre ray çalmışlarya işte o rayları...

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Pes falan değil. Ben hiç şaşırmadım. Ortalığa raymı bırakılır :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Raylara vereceksin 300.000 volt, bir sistem olacak dokunduğun kısma verilecek bu, öyle eldiven falanda kurtaramayacak, anında karbonlaşıcak bu hırsızlar.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Harmancık Tavşalı'nın değilmiydi?

Diğer tren yolu çocuklarına diyecek birşey bulamıyorum....

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Masum hayvanlarıda düşünmek lazım ;)

Masum hayvanlar tamamda, diğer hayvanları napacaz ?? :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Adam öldürmeye teşebbüsten yargılayacaksın bunları.Ya faredilmese ne olacaktı tren kaza yapsa kaç kişinin canına mal olacaktı bu durum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

allah cezalarını versin , bukadarda olmaz artık , hırsızlıkta sınız yok diyoruz ama bukadarda değil:(

Yorum bağlantısı
Mehmet Solak

eskiden telefon telini çok çalarlardı... ,işi büyütmüş tren çocukları.....

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Evet hırsızlarda yarışmaya başladı. En ilginç hırsızlığı ben yapacağım diye. Vay ki vay...

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Kime satacaklar? Ordan yakalamak lazım.

Problemin tek kaynağı hırsız. Değil. Çalıntı malı satmak için alan satıcıda. Ucuz olsun diye çalıntı mal bekleyen tüketicide. Arz talep meselesi yani. Bir yerde zinciri koparabilsek sıkıntı hallolacak. Ne yapalım maalesef böyle. Suç ceza dengesizliğide etken. Kaza yaptığınız zaman karayollarına bile pay alıyorlar. Asflta zarar verdiniz diye.Baklava çalana verilen ceza ortada. Hırsızın büyüğüne bir şey olmuyor maalesef.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

O rayları alacaksın....

rayları trenle birlikte... :D

rayları ,vagonları , lokomotifi hatta kondüktörü de çağıracaksın,topluca film çekeceksin :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

O rayları da tekrar devlete satarlar. Süper döngü. Çal-sat

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu hırsızlık değil, cinayete teşebbüstür bence... Hatta ve hatta planlayarak adam öldürmeye kadar gitsin, ona göre ceza verilsin...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Hayır raylar demirden yapılma değilmi, işlenmemiş demir de ucuz bildiğim kadarıyla ne işlerine yarıyacak ş...lerin bilmem.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...