İçeriğe Yönlendir

Yeni Marea

Misafir

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

bence feyk ama bu tip bişi olsa güzel olur :p

sis farının saol tarafını becerememişler far- stopta bmw ninki üzerinde fotoshoplama gibi :D iş kasada 5 kasanın kurcalanışı :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

bunu alacağıma bmw alırım. şaka şaka birini almam, öbürünü alamam.

Yorum bağlantısı
Misafir

Harbiden feykmiş. Denk gelince direk bastım otomobil haberi diye kusura bakmayın. Konu uçurulabilir. :s

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27
(düzenlendi)

Yine de sevindim yani böyle bişey yapabilir fiat. :D

Not: Egzos koymayı unutmazlarsa iyi olur.

tarihinde Fatih Öztürk27 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sedat Oral

fiat bunu yapar hatta daha iyisini bile yapar ama fiat adıyla satamaz.. kimse almaz o kadar parayı fiata kimse vermez..

ama başka markalar adında zaten lüks arabalar yapıyor chrysler, maserati,ferrari

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Güzel konu olmuş, artık bazı markaların, amblemlerini kapatırsak, yorum farklılaşabiliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

marea gününden beri malesef memleketimizde hak ettiği ilgiyi göremeyen bir araba olmuştur. tabi mareanın hakkını iade etmek için marea alacak değilim ama her marea gördüğümde araba adına üzülüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Gerçekten donanım olsun kullanım olsun hakkı verilmemiş bir araç. Mahmut Bey haklı. Çok tatlı modlanabilecek arabalar ama nedense görmezlikten gelindi hep.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mareaları İtalya dan ucuza aldılar,sevindiler, bayağı adetli olarak da gümrüğe getirdiler ki, döviz patladı, kur yükselince, ötvnin de kdv sini verince, TOfaş kasasında bayağı büyük delik açıldı. Bence ithal eden bile o dönem görmeyi istemiyordu bunları :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...