İçeriğe Yönlendir

Lütfen Bu Gösteriyi Kaçırmayın

Hikmet Demirtaş

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Şimdi bu hatundan ilham mı alıyor,gaz mı alıyor yoksa başka bir şey mi alıyor anlamadım gitti :D Bravo...

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Topuklu ayakakbı ile çuha üzerinde gezinmek ne kadar doğru!!!!! :bravo::fiuw::D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Siz konuşun bakalım, ben adamı bulup kursa yazıldım bile, aynı hareketleri yapmak için yarın asistanıyla beraber kursa başlıyorum :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Siz konuşun bakalım, ben adamı bulup kursa yazıldım bile, aynı hareketleri yapmak için yarın asistanıyla beraber kursa başlıyorum :p

Adam işine çok önem veriyormuş o yüzden de yeni öğrencilerini kimseye emanet etmiyormuş.Bizzat kendisi ve kendisininde hocası olan babası ilgileniyormuş :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yok bir kişilik yer vardı onu ben kaptım, yeni kursiyerlere dediğin gibi yapacaklar, malum bir tane assitanı var hocamın :) Bu konuda çok şanslıyımdır, daha öncede orange club' e son anda üye olmayı başarmıştım :D

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Vurgu kursta mı asistandan mı? :D Adam fena değil Saygıner gibi.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Daha iyi vuruşlar yapmazsam ne olayım :exc1::crazy:

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Üniversite zamanları ne güzeldi bayan arkadaşlara bilardo oynamasını öğretirdik :D ahh şimdi ise araba forumlarında takılıyoruz.

Paylaşım için teşekkürler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Evet gençler buralarda vaktinizi boşa geçirmeyin :) Gidin bilardo falan öğretin...

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Adama helal olsun sonuna kadar konsantrasyonunu koruyabildi. Her delikanlının harcı değil bu kadar konsantrasyon :bravo:

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Konuyu önce gösterge olarak okuyup açtım. sonra gösteri olunca kapatacaktım ki yazılanları okuyunca sırf meraktan videoyu açacagım. :)

Bu toplardan en az birinin çinçançun olması gerekirdi. :D

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Adama helal olsun sonuna kadar konsantrasyonunu koruyabildi. Her delikanlının harcı değil bu kadar konsantrasyon :bravo:

Mahmut bey esas delikanlı adam orda konsantre olamaz oyuna :)

tarihinde İlkay Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...