İçeriğe Yönlendir

Sorun Nerde? Ben de mi Bİlgisayar damı? Suç bendeki kurcalamışım

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Mehmet Saat

Ayhan arada ekranda gidip gelmeler oluyormuş, ben wistayı kurduğumda güvenli mod ile açıyordum, ama normale aldığımda tam açılma kısmına geldiğinde donuyor.

dün defalarca temiz win7 yi kurduktan sonra bu ekran kartını taktım, yine dondu veya kilitlendi, ekran kartını çıkarınca normal açılıyor.

ekran kartı takılıyken... pc açılırken reset düğmesi varsa ona tekrar basıp kapanıp, açılmasını sağlayabilirmisiniz... hiç açılmaması lazım sanki :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ekran kartı takılıyken... pc açılırken reset düğmesi varsa ona tekrar basıp kapanıp, açılmasını sağlayabilirmisiniz... hiç açılmaması lazım sanki :shok:

Mehmet denedim, defalarca, tam açılma noktasına gelince takılıyor. ekran kartını çıkarınca sorunsuz açılıyor.

bu konuya ilgi gösteren ve cevap veren tüm arkadaşlarıma teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

pc nin kendi driver cd si yok mudur?

Çağlar onuda denedim :) yemedi.

Lokman abim; biliyorum bana ihtiyarmı diyorsun diye kızacaksın ama, konu başlığına göre suç sende be güzel abiciğim, yakın çevrende konuya hakim onlarca genç kardeşin varken, açacağın bir konu ile akşam çayını evde hep birlikte keyifle içerken 2 dk.'ka da hallederlerdi arkadaşlar. :) niye kendini üzersin bu kadar.

Sadık konu başlığını Çağlar değiştirdi :) format konusunda yabancı değilim yüzlerce kez format atmışımdır, ekran kartının bozulacağı varmış bozulmuş :) sağlık olsun, müsait zamanda diğer bilgisayara takıp deniyeceğim, ondada aynı sorunu yapacakmı bakalım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

külliyen çamur, konu başlığını, konuyu açan yazıyor :rtfm::coffee:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kartta bir sıkıntı olduğu kesin ancak sürücü sorunu var gibi duruyor.Başka bir pc de mutlaka denenmeli.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...