İçeriğe Yönlendir

Sosyal Kalkınma Projemiz Destek Almaya Hak Kazandı.( 160Bin Tl)

Evren Erakçora

Recommended Posts

Evren Erakçora
(düzenlendi)

Bugün çok güzel bir haber aldım. Çok mutluyum.Okul müdürümüz, 4 öğretmen arkadaş ve benim hazırlamış olduğumuz projemiz "Güney Marmara Kalkınma Ajansı" nında destek almaya hak kazandı. Geç saatlere kadar çalışarak hazırladığımız proje kapsamında okumuza bir çok konuda mali destek sağlanacak. ( 30 pc lik lab, tam donanımlı fen lab, her sınıfı bilgisyar ve projeksiyon vs) Bu bizim için çok önemliydi çünkü okulumuz 13 köyün taşındığı ,genelde ekonomik durumları zayıf öğrencilerin bulunduğu bir kasaba okuluydu.

Haber metni:

"Sosyal Kalkınma için 39 proje

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)’nın 31 Ekim 2011 tarihinde çıktığı ve proje başvurularının 23 Aralık 2011’de tamamlandığı 2011 Yılı Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı’na başvuran 123 projeden, Ajans tarafından desteklenecek projeler belirlendi. Değerlendirme süreçlerinden başarıyla geçen 39 proje Ajans’tan destek almaya hak kazandı. Başarı sınırı olan 65 puanın üzerinde puan alan ancak asil listeye giremeyen 9 proje ise yedek listede yer aldı.

Bu aşamadan sonra desteklenmeye hak kazanan başvuru sahiplerinden Balıkesir ve ilçelerinden başvuranlar için 2 Şubat Perşembe Saat 14.00’te Ajans hizmet binasında, Çanakkale ve ilçelerinden başvuranlar için ise 3 Şubat Cuma Saat 14.00’te Ajansın Çanakkale Yatırım Destek Ofisi’nde sözleşme sonrası proje uygulama aşamalarının anlatılacağı bir bilgilendirme toplantısı düzenlenecek.

Yapılacak bilgilendirme toplantısına yedek listede yer alan başvuru sahiplerinin de gelmesinin önemli olduğu, yedek listede yer alan projelerin asil listeye dâhil edilmesi durumunda sonradan bilgilendirme toplantısı yapılmayacağı önemle vurgulanıyor.

Projesi asil veya yedek listeye giremeyen ve düşük puan alma sebepleri hakkında bilgi almak isteyen Başvuru Sahiplerine yönelik olarak Nisan ayı içerisinde ayrıca bilgilendirme toplantısı yapılacak.

Desteklenmeye hak kazanan projeler için tıklayınız…

Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı sonuçlarının analizi için tıklayınız…"

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Böyle güzel konular açılsın hep ya tebrikler :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamdi Bekiz

hocam emeğinize yüreğinize sağlık.bütün kalbimle tebrik ediyorum:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

evren hoca tebrik ediyorum...

hangi okuldaydınız siz?

bu arada GMKA na toplantıya geldiğinizde en azından çay kahve içmeye beklerim.

ben hemen yakınında bulunan il gıda, tarım hayvancılık müd.de çalışıyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ahmet Bey; Pamukçu Mebruke Hakkı Kabakçı İlköğretim. :) ;İnşallah, biz de bekleriz. :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Okulunun adı öyle evet, ilginç okulu yaptıran karı kocanın ismi. :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ayrıca , güzel bir kütüphane , gösteri salonu, öğretmenler için çalışma odası olacak. :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Tebrik ederim hocam, güzel sonuçlar elde etmenizi temenni ederim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

tebrik ediyorum evren öğretmenim :):flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

sizi ve sizin gibi düşünen geleceğimiz olan çocuklarımız için çaba sarfeden bütün öğretmenlerimizi ayakta alkışlıyorum

:bravo: :bravo: :bravo:

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Hayırlı olsun.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Hocam tebrikler.Elinize,kolunuza sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Teşekkürler herkese, sağolun , varolun.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Evren Hocam,tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağdaş Hatırnaz

Evren bey

Sizin gibi, etrafındaki olumsuzlukları gören, bundan rahatsız olan ve bu olumsuzlukları gidermek için çaba sarf eden yani özetle 'salla başı al maaşı' mantığıyla çalışmayan kişileri canı gönülden tebrik ederim. Umarım etrafınızda sizi örnek alanlar olacaktır. Eğer bir gün, herkes yetkisini ve imkanlarını kullanıp elini taşın altına sokmaya cesaretlenebilir ise, işte o gün bu ülke bir yerlere gelebilir. Başarılarınızın devamını dilerim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...