İçeriğe Yönlendir

Granada Ghia Iç Plan

Veysel çelik

Recommended Posts

Veysel çelik

arkadaşlar merhaba sitede yeniyim konuyu yanlış yerede açmış olabilirim şimdiden özür diliyorum. 77 ford granada ghia almak istiyorum restore etmek için lakin nettede aradım ama iç ve dış ölçülerinin olduğu bir döküman yada plan bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ölçüleri edindik diyelim, nasıl bir işlem için bilgi kaynağı olacak ölçüler?

Yorum bağlantısı
Veysel çelik

Ölçüleri edindik diyelim, nasıl bir işlem için bilgi kaynağı olacak ölçüler?

iç göğüs ve vites koltuk arası düzenleme dışta tavan tüksekliğini indirme buna bağlı olarak cam ölçülerini değiştirme gibi

Yorum bağlantısı
Fatih Işık
:shok: abi ne diyosun sen dış tasarımda passat cc gibi bişey kuruyosun belliki kafanda
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Öyle demeyin arkadaşlar arkadaşa destek olmak lazım. Bende 1970-1975 arası Ford Taunus Coupe alıp Elenora çevirmeye niyetim var ama bakalıt ustası bulamıyorum...Valla böyle bir usta bulayım anında yapacağım.. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Veysel çelik

:shok: abi ne diyosun sen dış tasarımda passat cc gibi bişey kuruyosun belliki kafanda

aslında yıllardır düşündüğüm birşey var kafamda birde sitelerden takip ediyorum modifiyeli adı altında arabaları maymuna çevirip birde matah bir şey yapmış gibi dünyanın rakamlarını üzerine koyan kişileri görünce bu düşüncemi hızlandırmaya karar verdim http://www.bibikalki.narod.ru/ böyle bir site buldum ama benim istediğim modelin ölçüleri yok

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ebrar Tüfek

bence süper olur bu arada verdiğin link için teşekkürler bizim arabanın ölçülerinini aldım ilerde güzel projeler paylaşacağım :nazar::good1: :good1: :good1: :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...