İçeriğe Yönlendir

Tüp Güvenliği

Ahmet Aydınlar

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu

Türkiyede bu tanklardan kullanmıyorlar...Bizim tanklar tek kat olarak biliyorum.Ama hollandada gördüklerimin dış kısmında bir kat daha vardı yani iki kat sac dan oluşuyordu.

Yorum bağlantısı
Ahmet Aydınlar

.(o sayfanın linki açmamış)çağlar bey çıkan sayfada otogaz güvenlidir sekmesinde lpg tankları ile ilgili testler varda

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben benzin deposundan daha sağlam olduğu kanatindeyim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kapalı alanlara lpg 'li araç girişi hala yasakmıdır. Daha önce bi düzenleme yapılacaktı haberi olan var mı ? AVM' de sinir oluyorum arabaya

'' lpg'li yukarı'' demelerine....

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yasak ve bence bizim ülkede yasak olarak kalmalı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Yasak diyorlar..Ben bir kez denk geldim.Yasak dedi yukarı açık otoparka çıkın dedi.Bende tamam dedim.Geri geri çıkmam gerekiyordu ancak arkamda hem kapan hem de diğer araçlar vardı.Nasıl çıkacağım dedim.Kapalı otoparka girin tekrar çıkın dedi.Bende oldu görürsem söylerim dedim.Gittim kapalı otoparka bıraktım :) Madem kontrol ediliyor adam gibi edilmeli.Kapandan geçmişim geri çıkış yok LPG li araç girişi yasak diyor.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Girişte sızdırmaklız testi yapsınlar, zaten 1 dakika bile sürmüyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erhan Karaman

pazar akşamı yolda giderken gaz bitti. litre fiyatı 2,75 TL yerine 2,67 TL'yi görünce hadi dedim şurdan alıvereyim. 43 lt.lik simit tanka 42,5 litre gaz bastılar.şimdiye kadar hep 33-34 lt basılıyordu diğer benzinliklerde. fulleyelim demiştim herif yanlış anladı herhalde:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...