İçeriğe Yönlendir

2012 Yeni Araçlar

Abdussamed Acar

Recommended Posts

Ayhan Şentürk

Geçen gün 2. el bir arabaya bakmak için Honda'ya gittim. Gitmişken birkaç modele baktım. Yeni civic'e yazık etmişler. Civic diye resmen city satacaklar. Ufak, tasarımı çok kötü, kullanışsız ve hiç albenisi yok.

2012-honda-civic.jpg

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

Link varmı..

Videoda yer yer şaşkın beğenilerini ifade ediyor

Hatta biryerde;

''BMW yapamıyor, biz yapamıyoz, bu nasıl yapıyor? Burda hiçbişi tıkırdamıyor!''

diyor...

Ancak şu var ki;

CEO kademesinde bir yönetici öyle kolay kolay hesapsız hareket etmez... Bu video otomotiv endüstrisinde ses getiren bir videodur... Özellikle kamuoyu önündeki tavırlarının amacı olduğu düşünülürse VW tarafından üstü kapalı övülen Hyundai'nin piyasada rakipleri karşısında gizli reklam gibi bir olguyla avantaj sahibi olması isteniyor olabilir... Düşük bi ihtimalde olsa Ceo nun yöneticilere (VW, Hyundai) bir mesajıda olabilir... Şahsi kanaatim ise VW grubunun orta, uzun vadeli planları arasında Hyundai, Kia grubunu satın almak var :)

tarihinde Ersen Tapan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Seat'ı unutmuşsun abim.. :)

Alhambra mıydı satmaya başladılar yeniliği kalmadı zaten... leon ile ilgili de adam gibi bi bilgi bulamadım... bide seat ibe consept 2010 var da ortada hiçbirşey yok seri üretime dair...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

yeni kasa palio görünce gözyaşlarımı tutamadım.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Youtube ile ilgili bir yasağımız yok :i-ih:

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Ersen benim mesajdaki video linkini silmişte acaba bilmediğim bişey mi var die sordum...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bi ara tasarımlar çok saçmalamaya başlamıştı. güzel olmuş yenilerin çoğu :) beyaz balina :wub:

Yorum bağlantısı
Erhan Ay
(düzenlendi)

Yeni mondeo Astonmartin'e benzemiş. Kia Ceed ise opel astra'ya çok benziyor.Öyle değilmi ?

tarihinde Erhan Ay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ersen benim mesajdaki video linkini silmişte acaba bilmediğim bişey mi var die sordum...

Herhangibirşey silmedim ; yazım hataları vardı onu düzelttim ; teknik bir sıkıntı olmuştur.. ;)

Yorum bağlantısı

Magentis o haliyle piyasaya çıktığı an deprem etkisi yaratır.

Mondeo çok güzel , keza kia ceed de öyle..ama golf olmamış yazık olmuş :nea:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...