İçeriğe Yönlendir

İnternetten Mtv'Mi Ödeyemiyorum.

Yasin Karataş

Recommended Posts

Yasin Karataş

Arkadaşlar bugün bütün gün gib.gov.tr den MTV'mi kredi kartıyla ödemeye çalıştım ama bir türlü ödeme yapamadım.Ödeme yapan var mı?Veya neden ödeyemiyoruz.Herhangi bir bilgisi olan arkadaş var mı?yardımcı olursa sevinirim.Malum yarın son gün.Kredi kartıyla ödeme yapmam da şart :)

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Herkes son güne bırakınca site dolup taşıyor. Bende yapamayınca saat 15,30 da bankaya gittim orda 7 kişi sırada bekliyordu :)

Sabah erken dene...

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

sigorta acentanıza danışın, onlar ödüyor

Abi ben kredi kartı ve taksit istiyorum.Gib.gov.tr de böyle bir imkanım var.Acentada da olur mu?aceba.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bizim acenta ödüyor, evinde kahvaltı da ısmarlıyor, arada aşk vadisine de götürüyor ama o kadar da olsun, bugün bir sıkıntı vardı sanırım, diğer konuda yazıyor da ordan şeettim. Son günler normaldir, sistem arızası

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Perşembe gününden beri denedim olmadı.

Bende hizmette sınır tanımayan sigortacımı aradım. Halletti :flowers:

sigorta acentanıza danışın, onlar ödüyor

bizim acenta ödüyor, evinde kahvaltı da ısmarlıyor, arada aşk vadisine de götürüyor ama o kadar da olsun, bugün bir sıkıntı vardı sanırım, diğer konuda yazıyor da ordan şeettim. Son günler normaldir, sistem arızası

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tamam Yasin, ara beni :D

sonra aşk vadisine gidelim derse, sakin haaaaa :seytan:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

O nasıl yaptı peki?

Ben direk Garanti kişisel hesaptan yapmak istedim olmadı. Gelirler gov tr den girince sorun çıkmıyor. Garanti bonus veriyor, kaçmasın dedim. Emmi yapınca 5 taksit oldu ama bonus kazanamadım.

Yorum bağlantısı
Yağız Mustafa Erdoğan

bu vergiyi son gününde yatırmazsak ne oluyor? bilgi verebilirmisiniz .

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

E sen gib.gov.tr'den yapamadın mı?

Daha önce hep oradan öderdim. 20 tl bonus görünce Garanti İnternet'ten yapayım dedim. Müşteri temsilcim'de denedi oda yapamadı. sistemsel hata varmış 4 gündür. Salladı tabiki..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

20 TL'ye tamah ettin. Bu bıyıklı seni aleme rezil etti :D Aaah abi ah. Sen bu hallere düşecek adam mıydın :D

Akşama kadar boş boş oturuyor, basit bi iş veriyorum, dersin Dünya bankasından 1.000.000 usd transfer ediyor gibi havalara giriyor. Eğlensin işte karışma :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben direk Garanti kişisel hesaptan yapmak istedim olmadı. Gelirler gov tr den girince sorun çıkmıyor. Garanti bonus veriyor, kaçmasın dedim. Emmi yapınca 5 taksit oldu ama bonus kazanamadım.

iyi de bounus kart veriyor, gib.gov.tr den de yapsan bonusu alacaktın :p

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

iyi de bounus kart veriyor, gib.gov.tr den de yapsan bonusu alacaktın :p

Garanti İnternet bankacılığı veriyor. Kişiye özel belirleniyor bonus miktarı.

Özel kampanya abi. CRV'nin vergisinden 20 lira bonus gelmez normalde.

+1

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

bu gün sistemlerde ağırlık var. sorunluda olsa ödeme yapılabiliyordu. bu arada kredi kartın internetten alış verişe açık mı Yasin.

Sistem Çalışma Saatleri: 02:00 - 22:00

Sistemlerimiz şu an bankalar ile karşılıklı mutabakat yapılması sebebiyle kapalıdır.Lütfen, sistem çalışma saatleri içerisinde yeniden deneyiniz :p

Abi saat 13:30'dan beri yükleniyorum siteye ama nafile.Kartım Alışverişlere açık evet.

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Tamam Yasin, ara beni :D

Abi kahvaltı alacağımız olsun :) Bana şimdilik MTV'mi ödememde yardımcı olursan sevinirim. :)

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

sonra aşk vadisine gidelim derse, sakin haaaaa :seytan:

Abi MTV uğruna gideceğiz artık gerekirse :biggrin:

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Sanırım günü geçince bu taksit olayından falan da faydalanamıyoruz.Benim bütün derdim o.

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

evet; gününü geçirmemeye bak. bir de son günlere bırakma. her zaman yaşanan sorundur kendileri.

Evet bu bize ders olsun diyeceğim ama henüz ödeyemedik :) Bakalım emminin şefkatini bekliyoruz. :)

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

yarin ola hayrola. ödenir merak etme sen. yeter ki sistem çökmesin.

Evet abi son çare bekliyeceğiz artık.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

içmeleri ayarla, kurna başı ısmarlıcam sana

Sen bakma buna. M.köy'deki banka şubelerinin hepsi bilir bunu :D

en kötü müşterileriyim, gecikme faizi alamıyorlar benden :mamba:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Akşama kadar boş boş oturuyor, basit bi iş veriyorum, dersin Dünya bankasından 1.000.000 usd transfer ediyor gibi havalara giriyor. Eğlensin işte karışma :biggrin:

Perşembeden beri uğraşıyordun, yapabilmişmiydin ? hayır...

Beni aradın, 3 dakika içinde hallettim mi ? Evet..

sorum yok :p

Abi kahvaltı alacağımız olsun :) Bana şimdilik MTV'mi ödememde yardımcı olursan sevinirim. :)

E, ara dedim... Aramadın.. uyanıksan ara beni.. :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

E, ara dedim... Aramadın.. uyanıksan ara beni.. :)

Uyanıktır o hem de çok uyanık :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...