İçeriğe Yönlendir

Nikon Coolpix P 5000 Fiyat Öneriniz

Ercan Çakır

Recommended Posts

Ercan Çakır

Arkadaşlar online satış yapan sanal mağzalara (Türk sitelerinde) Nikon Coolpix P 5000 yarı profesyonel fotoğraf makinası fiyatlarına bakmak istedim ancak bulamadım. bu makinanın 2. el fyatı sizce ne kadardır?

Yorum bağlantısı
Önder Boran

Yapma ya. :(

Sahibindende P5000 kategorosi diye okudum ben onu.Bende yaşlandım galiba Ercan. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

Yapma ya. :(

Sahibindende P5000 kategorosi diye okudum ben onu.Bende yaşlandım galiba Ercan. :unsure2:

yok abi estafirullah , bende ilkin öyle baktım sonradan anladım , yoksa sen bize taş çıkarırsın :):flowers:

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır
:D profesör google amca :D teşekkürler mehmet, elimde bu makinadan var ve daha basit bir makina almak istiyorum , satıcam ama fiyat yok ne yazıcam bilemiyorum :D
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

bi yerde gördüm 2.ci eli 100 tl filan.ama sen yabancı değilsin 110 a alırım senden.

Yorum bağlantısı
Önder Boran

yok abi estafirullah , bende ilkin öyle baktım sonradan anladım , yoksa sen bize taş çıkarırsın :):flowers:

Teşekkürler,tebeccüünde artık gözlerimiz bozuldu be Ercan. :clever:

Bu arada benim oğlan böyle makinalara heves ediyor.Satarsan haberim olsun.Hem ben 120 tl veririm. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Hoppalaaa..Önder Abi dur şimdi ya.Zaten sıfırı 120 tl bunun.Alışverişi bozma.110 iyidir iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

yokmu arttıraaannn satıyorum satıyooorrum saatttt. :bambam::D

Önder abi fiyatına bakıyorum daha basit bir makinaya yetecekse satarım , makina gerçekten güzel , yurt dışından fiyat görebiliyorum onlarda 450-500 tl arasına denk gelen fiyatlar yazıyor. fiyatını bulayım dişe dokunur bir fiyatsa zaten önce foruma açacağım ilani , fazla kullanmadım o makinayı , dosta gidecek derlerya o temizlikte.

Yorum bağlantısı
Önder Boran

Hoppalaaa..Önder Abi dur şimdi ya.Zaten sıfırı 120 tl bunun.Alışverişi bozma.110 iyidir iyi.

115 olsun ikinizin ortası olsun,hadi el sıkışın. :D

yokmu arttıraaannn satıyorum satıyooorrum saatttt. :bambam::D

Önder abi fiyatına bakıyorum daha basit bir makinaya yetecekse satarım , makina gerçekten güzel , yurt dışından fiyat görebiliyorum onlarda 450-500 tl arasına denk gelen fiyatlar yazıyor. fiyatını bulayım dişe dokunur bir fiyatsa zaten önce foruma açacağım ilani , fazla kullanmadım o makinayı , dosta gidecek derlerya o temizlikte.

Ercan,zaten Nikon kendini kanıtlamış bir markadır.Eğer kötü birşey alacaksan hiç satma.Senin zararına olur.Ama satacaksan heveslisi var birtane burda. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Ercan,bu fotoğraf işinde genelde daha iyi bir makine almak için satılır eskisi.Hatta ilanlarda görürsün''DSLR ye geçmek için satıyorum,artık bana yetmiyor'' gibi şeyler yazarlar.Sen fotoğraf işinden soğumuşsun anlaşılan.Benim makineyi hırgız yürütmeseydi şimdi arabaya yaptığım değişiklikleri ekleyecektim.ulan hırgız yaktın beni..

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

doğru söylüyorsun mehmet bakındım biraz ama olmayacak , nikonla yola devam.. buluşmalarda getiririm artık mıncıklarız makinayı seninle , engin tecrübelerinden faydalanırız

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Engin tecrübe filan kalmadı kardeşim.Hırgız hevesimide aldı götürdü.Çantasını almış,tripotu bırakmış.İsterdimki onuda alsaydı.Arkadasından söyleyeceğim sözler için kaynak bulma konusunda sıkıntı çekmezdim.Çok yaratıcı olabilirdim. :p

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

Engin tecrübe filan kalmadı kardeşim.Hırgız hevesimide aldı götürdü.Çantasını almış,tripotu bırakmış.İsterdimki onuda alsaydı.Arkadasından söyleyeceğim sözler için kaynak bulma konusunda sıkıntı çekmezdim.Çok yaratıcı olabilirdim. :p

olaya çok üzülüyorum sorma etrafımda bir kaç kişinin daha başına geldi. gözlerine dizlerine dursun. :(

yaratıcılık konusunda bunu bir hatırlat bize olurmu , bakalım neler çıkaracağız :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ercan Çakır

vazgeçtim satmaktan , fiyat bulamıyorum Mehmet'im. bulsamda artık ona ayıracağım kota doldu malum olaydan sonra :(

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır

çözdüm kardeşim desi markayı taktırdım dün.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...