İçeriğe Yönlendir

Zinga

Ercüment Koyuncu

Recommended Posts

O.Yücel Çetin

Açık artırma yapıyorlar ama pek inandırıcı değil. Çantacı doludur burada. :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Bu siteyi daha ciddi mercilere şikayet etmeliyiz sanırım ki başkalarınında canı yanmasın...

varmı İnternet üzerinden böyle bir uygulama ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bektaş Aslantaş

kesinlikle dolandırıcılık işi gibi bulaşmamak lazım

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Ucuz etin yahnisi yavan olur...

Sen sandalye işine girmemiş miydin Tahir :biggrin:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu lem yahu.Bedavadan ucuz.varmı bir yürekli burdan alışveriş yapacak acaba :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sen sandalye işine girmemiş miydin Tahir :biggrin:

Yavan yavan yedik sandalyeleri zaten :p:D

Yorum bağlantısı
Murat Arslan 2

bu siteden dolandırılan birsürü tanıdığım var. takip edin isterseniz bir süre sonra kapatılacak ama farklı bir isimle tekrar faaliyete geçecek.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

KAzananlar linkinde, Tomtom navi cihazı almış bir teyze var, yani sokak sokak arabası ile gezeceği her yerinden belli :rofl: hala inanan var mı böyle sitelere diyeceğim ama vardır :D

Altivi.com yanılmıyorsam ünlü 2-3 işadamına aitti.

hem de saalam İŞ adamları idi, paparazzi leri de eksik değildir, yanların da İŞ leri ile gezerlerdi

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Onur Yeşil

www.ziinga.com

Bu site hakkında bilgisi olan var mı? Rasgele karşıma çıktı;bi açık arttırma sites,nokia 6303i'ye teklif verdim 18 küsur TL'ye benim oldu.Ama güvenip kredi kartı bilgilerimi giremiyorum.Altından bi bit yeniği çıkar mı acaba...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

www.ziinga.com

Bu site hakkında bilgisi olan var mı? Rasgele karşıma çıktı;bi açık arttırma sites,nokia 6303i'ye teklif verdim 18 küsur TL'ye benim oldu.Ama güvenip kredi kartı bilgilerimi giremiyorum.Altından bi bit yeniği çıkar mı acaba...

:i-ih: 1. sayfayı okumadınız mı? Yaptıkları insanları kanuni yollardan aldatmak ücretsiz üye oluyorsunuz sonra şişirme bir şekilde ihaleyi alıyorsunuz ürünü almak için kredi kartı bilgilerinizi verdiğinizde aidat adı altında her ay ücret kesiliyor ( 90 lira idi galiba) iptal ettirene kadar zaten 2-3 ay geçiyor sizin paralar kanuni olarak çatır çatır yeniyor.Çünkü sözleşmeyi kabul etmiş oluyorsunuz.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
(düzenlendi)

Ben yeni konu açmıştım,haklı olarak buraya aktarılmış benim konu.Sizin yazdıklarınızı görsem sormazdım bile. :) Teşekkürler.

Sitenin müşteri hizmetlerine e-mail atmıştım,bu konuyu sormuştum.Üç aylık üyeliği kabul etmiş oluyomuşuz,eğer alışveriş yaparsak...

tarihinde Onur Yeşil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...