İçeriğe Yönlendir

Buna Ne Denir?

Tahir İlter

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Böylelerini iranın yaptığı gibi vinçle, yavaşça, sallandıra sallandıra, milletin içinde asacaksın. İnsanlar adalete inanmayınca kendi cezalarını kendileri vermeye kalkarlar. Böyle bir durumda yapılacak diğer bir şey "suç aletini kesip, ağzına verip" bu şekilde asmaktır. Ki böylece suçu da bilinsin. Off ya, çok kötü oldum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Söylenecek kelimeler sanırım forum kurallarına aykırı olur.Çok ciddi cezalar verilmeli ve kısa sürede bu tarz davalar sonucu bağlanmalı ki insanlar bunu anlasın.Ve bu tarz sapkınlıklara yönelmesinler

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yazık hala bu şekilde yaşam varmı ya :( ATV de bir dizi var ona bakınca insanın midesi bulanıyor. Daha önce bir haber vardı küçük yaşta bir kıza 26 kişi t. (yazmak bile rahatsız ediyor) etmişti.Kızı suçlu bulacaklardı nerdeyse :(

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

İçindeki cezai kuralları diyelim ;)

Şeriatın ceza sisteminde kısas esastır. Çocukken bile kendine bir şey yapana aynısıyla cevap vermek isteyen insanlar, büyüdüklerinde cezalarda da bunu beklerler. Adam benim bir yakınımı öldürecek, sonra 3-5 yıl hapis yatıp çıkacak. Bu ceza beni tatmin etmez. Bu yüzden ben de o adamı öldürmek isterim, ama bunu benim yerime devlet yapar. Bu olayda da devlet gereken cezayı verecek ki ben ayrıca adalet aramayacağım. Ama ceza yetmezse, benim vicdanımı rahatlatmazsa, bu adalet olmaz. Böyle adamların cezası mutlaka daha ağır olmalı.

Yorum bağlantısı
Serkan Gümüşdağ

Babasına suç buluyorum en fazla. 12 yaşındaki kızını satan adamdan ne beklersin daha. Cezalar ağırlaştırılmalı.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Tarımsal ilaç hemen öldürür. İp iyidir.

İp yeterince can çektirmez aslınca çok güzel bir yöntem duymuştum sıçanları uzun süre aç bırakılıp bir kovaya konuluyor sonra cezalandırılacak kişi kovaya oturtulup sabitleniyor aç olan fareler aşağıdan yamağa başlıyarak dışarı çıkıyorlar bu biraz insaflı böylelerine ama ölüm şekli olarak layıklar.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Tarımsal ilaç hemen öldürür. İp iyidir.

İp yağlı olacak, boğaza oturacak. Adam sehpadan düşmeyecek ki boynu kırılıp ölmesin. İp boğazını sıktığı için nefes alamayacak ve ölecek. Bir keresinde televizyonda, hatta ntv'ydi galiba, iranın yaptığı idamı göstermişlerdi. Adam 9 turiste tecavüz edip öldürmüş. Kalabalık bir meydan, halk toplanmış, vinç hazır. Adamı etrafı kapalı bir yerde tutuyorlardı, sonra vinç ağır ağır havalandı, adam da vincin ucundaydı. O halde havasızlıktan geberip gitti.

Devlet babasını kayyuma devretmeli. Kayyum da babasını satmalı.

Satarken de yabancıya satmalı, özellikle koyu renkli vatandaşlara

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Devlet babasını kayyuma devretmeli. Kayyum da babasını satmalı.

Zenci oğlancılara satacaksın babasını malın tapusu devlette kullanım hakkı zencilerde olacak.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Bence aç bırakacaksın tam ölmeye yakın suç işlediği aleti verecen önüne .Seçeneği kalmayacak biraz daha yaşamaya değer diyecek

Yorum bağlantısı

Zenci oğlancılara satacaksın babasını malın tapusu devlette kullanım hakkı zencilerde olacak.

:D

ZEnciler bereketli geldi :)

:D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Böyle olayları duyunca ............................

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Zenci tek olmayacak yalnız, anonim şirket gibi birşey olmalı.

Yorum bağlantısı

anonim şirketi olacaksa ortaklardan en az birinin üniv mezunu olması lazım yeni yasaya göre :)

Yorum bağlantısı
Fırat Kalabaş

Böylesine çok şey denir de burada denmez be abi :kafa: yazık yazık insanlığa bu ülkeye sürülen böyesine kara lekelere yazık ..

Haaa merak etmesin kimse bunu yapanlar cezalarını kesin çeker. 3 ay falan yatarlar. Bİzim el değmemiş mahkemelerimiz kesin 12 yaşındaki kız rızası ile girmiş ilişkiye demez kesin emin olun demez yapmaz öyle şey.

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Söyleyecek tek bir söz bulamıyorum.Nasıl bir vicdan bunu yapabilir?Daha doğrusu nasıl bir vicdansızlıktır bu?

Kızın babasıyla dilim varmıyor babası demeye ama yusuf a denen mahlukatı üst üste koyup ..........

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Birde bu haltları yedikten sonra müslümanlıktan dinden bahsedenler oluyor... Ne günlere kaldık yarabbim...

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Yok canım biz AB'ye uyalım. Osmanlı cahildi , biz uygar ve medeni olalım...

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu adam hapse girince, şişlesek de mi tahliye etsek, şişlemesek de mi tahliye etsek?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ne kadar geri kafalısınız.

Medeni olun biraz.

Di mi Abi ya sex and the city takılalım :p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Olalım tabii. Babası olacak mahluk ile para veren diğer mahluku buradaki vat69 tarzı barlarda çıkaralım.

Mavi istiridye gibi bişi mi bu wat69 :p

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Böyle babalar olduğu sürece böyle adamların soyu bitmez bence..

Yorum bağlantısı

Ne söylenebilirki ? akşamda beri o adam görünümlü canlı türünün kulaklarını çınlatıyorum...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...