İçeriğe Yönlendir

Fransız Otomobili Ermeni Yasasına Çarptı!

Fatih Öztürk27

Recommended Posts

Tunç Tunçdemir

devletin bu konuyla ilgili göstermelik saçma sapan 3-5 aksiyonundan başka hiçbir şey yok. Klasik Türk masalına döner 1 ay sonra unutulur, fransızlar devlet ihalesi de alır, renault satış rekorları da kırar vs vs

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Mondeo almak Latitüde den daha iyi olmuş. Safrane'ların akıbetini biliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yerinde bir karar, hemde iki açıdan, 2. açı gerçek bir araba seçmelerinde olmuş. :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

Dağ dağa küsmüş, dağın haberi olmamış.

ekşi sözlük: seren serengil'in telaffuz ettiği süper modifiye atasözü!.

bu sözün doğrusunda fare dağa küser, dağın haberi olmaz... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Fransa o kadar da abartılacak bir ülke değil. Tamam bizden yukarda ama, dağ-fare olayı değil yani. Birisi fiesta diğeri mondeo gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Ben ce Fransa nın önde olduğu pazar otomobil değil kozmetik,ben free shop da çalışıyorum kimsenin Fransa yı boykot falan ettiği de yok.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

ekşi sözlük: seren serengil'in telaffuz ettiği süper modifiye atasözü!.

bu sözün doğrusunda fare dağa küser, dağın haberi olmaz... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış.

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Şimdi kime küsmüş ya... Bir sözlük başlığı olsaydı doğrusunu ordan öğrenirdik.. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Dağ dağa küsmüş, dağın haberi olmamış.

fareye ne oldu?

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ben ce Fransa nın önde olduğu pazar otomobil değil kozmetik,ben free shop da çalışıyorum kimsenin Fransa yı boykot falan ettiği de yok.

Vermesene abi fransız mallarını. Çakma bunlar de. :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Birkaç sene öncede aynı eylemleri yaptık, hatta ben yetinmedim aracıma astığım yazı ile boykot ettim fransız ürünlerini. (f harfini bilerek küçük yazdım)

Sonrada unuttuk fransız ürünlerinin boykotunu, hatta citroen çağ atladı Türkiye de..

Devamı gelmedikten sonra bunlar önlemler formalite diyorum ben..

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Vermesene abi fransız mallarını. Çakma bunlar de. :)

Avrupa ilişkilerinden sorumlu devlet bakanı ve eşi gelip bizden fransız malı parfüm ve kozmetik alıyor ise vatandaş ne yapsın,dünya da tekel maalesef bu konuda fransızlar.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Daha önce danimarka için eylem yapıldı danimarka ürünlerini almayalım diye.. Şimdi danimarka ürünleri kapış kapış gidiyor..

1 seneye kadar fransız ürünleri satış rekoru kırar..

Yanlış anlaşılmak istemem.. Eylem yapılacaksa hep birlikte yapalım ama 1-2 kişi eylem yapıyor diğerlerinin umrunda değil..

Bu arada başbakanlığı dğoru seçim yaptıkları için kutlarım.. En azından arabaya binecekler..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

En üzüldüğüm Abdullah Gül'in kızını gelinliği Fransız'dı. Türkiye'de gelinlik bitmiş....

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ulen bi atasözü söyledim, forum karıştı :D

Evet bu sayede doğrusunun ne olduğu öğrenilmiş oldu.

Yorum bağlantısı
Murat Arslan 2

bir atasözü de benden olsun "Eşek olduktan sonra, semer vuran çok olur!"

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...