İçeriğe Yönlendir

Zincir Takılamıyorsa Trafik Ne Der?

Furkan Avcı

Recommended Posts

Furkan Avcı

Merhaba dostlar;

Bu akşam kısmet ise Eskişehir'den Karamürsel (Kocaeli) ye yola çıkacağım Bursa üzerinden, yolların durumu malum.

Aracımda kış lastiklerim var ama zincir yok çünkü kitapçık bile takılamaz diyor. Zaten göz ile baktım zincir takarsam tekerin dönmezi imkansız..

Bu durumda yolda bir yerde trafik veya jandarma kış lastiği olmasına rağmen illa zincir takacaksın derse ne diyebilirim???

Yoksa kış lastiğim var ASR var ESP var dersem, hadi ordan biz çok gördük derler mi? :p

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Servisten yazı alıp yola çıkın ; yada kitapçığı gösterirsiniz.. ;)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Kitapçıkta yazıyorsa bence sıkıntı yok.Genelde kar lastiği varsa bir sıkıntı çıkarmıyorlar yada ben denk gelmedim

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Servisten yazı alıp yola çıkın ; yada kitapçığı gösterirsiniz.. ;)

Kitapçık online olarak var o sayfayı çıktı alsam, kale alırlar mı?

Bozüyük - İnegöl arası Mezitler mevkiinden tırsıyorum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bu akşam yollar çok kötü olmaz. Zincir ihtiyacınızın olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Trafik diyor ki, zincirsiz araç giremez...

Siz diyorsunuz ki, bu araca zincir takılamaz...

O zaman trafiğin cevabı belli.. Geri dön, zincir takılabilen bir araçla tekrar dene :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Lasitk üzerinde özellikle KAR işaretinin olmasına bakılıyor.Eğer yoksa oraya bir şeyler karalayıverin :p

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Merhaba dostlar;

Bu akşam kısmet ise Eskişehir'den Karamürsel (Kocaeli) ye yola çıkacağım Bursa üzerinden, yolların durumu malum.

Aracımda kış lastiklerim var ama zincir yok çünkü kitapçık bile takılamaz diyor. Zaten göz ile baktım zincir takarsam tekerin dönmezi imkansız..

Bu durumda yolda bir yerde trafik veya jandarma kış lastiği olmasına rağmen illa zincir takacaksın derse ne diyebilirim???

Yoksa kış lastiğim var ASR var ESP var dersem, hadi ordan biz çok gördük derler mi? :p

valla, temmuz ayında zincir soran zihniyetten her şey beklenir... :p

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Sıkıntı çıkacağını sanmam, yani zincire gerek kalmaz. Hava bayağı iyiydi. Az önce yoldan geldim.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Bence vsa'sı çalışıyor mu diye de bakılmalı.. :p

Ali ELÖVER'de ki küçük kardeşimiz 307 de yaz lastikleri ile bile nasıl çalıştığını gördünüz :)

zicir şart illa duracak bagajda

Yani takılmasa da alıp atayım mı bagaja :p

Sıkıntı çıkacağını sanmam, yani zincire gerek kalmaz. Hava bayağı iyiydi. Az önce yoldan geldim.

İnşallah gerek kalmaz...

Kanunu olduğu gibi uygulayacağım derlerse aynen öyle olur. Ama yola, araca ve şoföre bakarak, inisiyatif kullanabilirler belki. Yol çok kötü durumda ise inisiyatif de kullanmazlar.

O zaman zaten arabada tebeşir de yok :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...