İçeriğe Yönlendir

Trend Ve Myfiesta'Ya Far Ve Yağmur Sensörü

Özgür Mert

Recommended Posts

Özgür Mert
(düzenlendi)

Trend yada my fiesta kullanıcıları Modacarın sattığı far ve yağmur sensörünü kullanan var mı? Taktırmayı düşünen var mı? yaklaşık olarak ikisi 290 tl tutuyor. araçta bir sorun yaratır mı? Servisinde kabul edeceğini zannetmiyorum. Cam kaldırma modülünü bile kabul etmiyorlar. Ürünleri aşağıya attım.

http://www.modacar.c...productID=78716

http://www.modacar.c...productID=72682

http://www.modacar.c...productID=79709

3ü 309 tl tutuyor kargo bedava modacar karta %10 da indirim var. Fikirlerinizi bekliyorum

tarihinde Özgür Mert tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yusuf Alper Gül

vallaha usta benim araçta hem yagmur hem far sensörü var ama olmasa da hiçbir şey farketmez. bence ugraşmaya degmez, keşke elimde olsa da benimkileri şıpp diye sana verebilsem :) bir işe yaramiyor bence :)

Yorum bağlantısı
Özgür Mert

Teşekkürler bende yağmur sensörüne gerek olmadığına karar verdim. Far sensörü olarakta güvendiğim bir marka olan valeo'nun kini düşünüyorum bildiğiniz üzere çoğu markanın direk tedarikçi firması.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Adem Güler

bu sensörleri gördüğüde duyduğumda aklıma gelen arkadaşımla konuşmamız

-ne güzel arac almışsın donanimli sensörler filan

-yok ya hiçbi işe yaramıyo yagmur yagarsa ben silecekleri çalıştırırım yada karanlık olursa ben farı yakarım arkadaş :)))

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mert Yavaş

bu ürünleri buradan alıp deniyip kullanan varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Benim araçta var.Yağmur sensörü sağanak yağmur hariç en hassas seviyede bile istediğim zaman çalışmıyor.Bir tek sağanak yağmurda işe yarıyor.Olmasa da olur.

Far sensörü baya iyi ama olmasa da olur.elinizle bir düğmeyi çevirmeye bakar.

Sonuç olarak yaptığınız masrafa değmez bence. :i-ih:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Köksal

Bence de sensörler pek o kadar lazım olmuyor :)

farımda xenon olduğu için her ihtimale karşı far ayarını otomatikte tutamıyorum...

sileceklerde düzgün çalıştığını sanmadığım için kullanmıyorum :)

çok irdelemeyin bence de orjinalde yoksa ekstra o kadar para vreip almanın mantığı yok...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Recep Çelebi

Yağmur sensörü far sensörü basit şeyler. Ancak bunları daha profesyonelce kullanmak istiyorsanız işin içine bir mikro işlemci tarafından kumanda edilecek düzenek hazırlamalı veya hazırlatmalısınız. Örneğin ortam ışığına göre önce parkları yakan, daha karanlık ortamda kısa farları yakan, eğer karşıdan araç gelmiyorsa uzun farları otomatik olarak yakan, geliyorsa kısalara geçen, aracı kitlediğinizde ortam karanlıksa size belli bir süre sonra refakatçilik yapacak farları açan sistem v.b. v.b. yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bu özellikleri otomatiğe veya manuele alabilirsiniz. Bir Elektronikçi olarak ben bile yapmaya gerek varmı? yokmu? diye düşünmüyor değilim

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...