İçeriğe Yönlendir

Otomotiv Piyasasında Deprem Gibi Düşüş..

Fatih Öztürk27

Recommended Posts

Borga Tansel

1.reno

2.woswos

3.ford

olmuş gibi gördüm. Bence sebebi geçtiğimiz kış aylarında yapılan kampanyalar. Çok ciddi kampanyalar vardı. Şimdi o kampanyalar bitince satışlar doğal olarak azaldı. Önümüzdeki aylarda artabilir.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ocak ayı rakamlarına göre röno almış başını gidiyor. Ben vw e şaşırdım bu satış politikası ile bile adamlar 2. sırada

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Woswos un satışları kağıt üzerinde.Araçları ancak 2013 te teslim ederler :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Ferrari bile 2 tane satmış... :D Ya hiç satamayanlar ne yapsın. :biggrin:

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Zaten güneşli pazar günlerinde arabalar yollara sığmıyordu..

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

yenilenen filo lar sebebiyle renoların satışı mantıklı gelse de vw ye şaşırdım ben de.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Boykot 3-5 gün sürer. Balıkların hafızası bizimkilere yetişti neredeyse. Ya da tam tersi mi olduç Hafızamız balıklarınki kadar azaldı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya
(düzenlendi)

Kimse kimseyi boykot etmiyor, hiç merak etmeyin. Edilse bile renoyla, fransız malıyla olmaz o işler. Vatandaş değil devlet yapsın boykotu. Bu kriz ortamında yurdumun garibanları anca bunları alabilmiş. AUDI 378 , BMW 415 , BENTLEY 2 , FERRARI 2 , INFINITI 2 , JAGUAR 7 , LAND ROVER 71 , MERCEDES-BENZ 313 , MINI 33 , PORSCHE 17

tarihinde İbrahim Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Ben vw e şaşırdım bu satış politikası ile bile adamlar 2. sırada

Filo için dünya araç veriyorlar normaldir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Böyle haber olmaz, 2009 Ocağı da karşılaştırsın, 2009 aralık ve 2010 ocak fiyat karşılaştırması da yapsın bakalım, almış 2 rakamı, haber yapmış :D

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Yerli malları konusundaki inadım devam ediyor.. :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vesile ile bir malın hangi ülkeye ait olduğunun kriteri nedir diye sormalı? Bence yarattığı katma değerin hangi ülke gittiğidir, yani migrostan aldığımız domatesin katma değeri, antalya yamı gidiyor yoksa İngiltereye mi? Bu katma değrr konusunda Nisan da bir rapor çıkacak, tüm dünya malları hakkında.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Yapsınlar adam gibi yerli otomobil , 10 liralık maldan da 20 lira vergi almasınlar millette fransız malına binmesin.(yada yabancı markaya)

Yorum bağlantısı
Emre Aytan
(düzenlendi)

Ben elalemin Paris'ine balayına gittiğimde ermeni garson çıkıp "dedemi ninemi kestiniz,ulen" dediğinde ben "de get" dersem (ki beterini derim) 1 yıl yatıp 45bin yağro da para cezasına çarptırılacaksam bu mesele devleti çoktan aşmıştır.

Bu artık benim de meselem olmuştur. Boykota devam.

tarihinde Emre Aytan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Birlik bilinci oluşmamış, tamamen bireysel yaşayan bencil insanlar boykot yapamaz. Bizim toplumda ne milli birlik ne dini birlik ne de vatan birliği bilinci yoktur. Kimse almasın deriz ama herkesten gizli gider en önce alırız. Biz toplum olarak hareket edemeyiz.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Fiyatların yükselişi, tüketici kredilerinde faizlerin artması ve geçen yıl ocak ayındaki satışların normalden fazla olması sebebiyle ocak ayı baz etkisi, düşüşteki agresifliğin nedenlerinden... Böyle sert devam etmesede düşüş devam edecektir... 2011 de gerçekleşen 850 bin toplam satış üzerinden 2012 de iyimser rakamlarla en az %15 düşüş öngörülüyor zaten bir çok firma tarafından...

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Düşüş normal değil mi ? Millet durmadan araba mı değiştirecek :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Ben elalemin Paris'ine balayına gittiğimde ermeni garson çıkıp "dedemi ninemi kestiniz,ulen" dediğinde ben "de get" dersem (ki beterini derim) 1 yıl yatıp 45bin yağro da para cezasına çarptırılacaksam bu mesele devleti çoktan aşmıştır.

Bu artık benim de meselem olmuştur. Boykota devam.

Boykota Fransa'ya Balayına gitmeyerek başlayabiliriz. Adamlara para kazandırmayalım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Biraz kampanya falan yapıp fiyatları indirseler bari. Sayelerinde ikinci el piyasası uçmuş durumda..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Kriz tüm dünyada kapıda. Tüm avrupa (biz dahil) %30 gümleyebiliriz. euro aynı kalarak dolar 2.50 olabilir. Arabalarınıza sahip çıkın bakımını yapın. Bir süre yeni alamayacağız.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...