İçeriğe Yönlendir

Kıdemli E-Bay Cılar Yardım

Murat Arslan 2

Recommended Posts

Tahir İlter
(düzenlendi)

14,99 dolar kargo ücreti var ;) Standart gönderim var galiba bu adi posta gibi oluyor. 14 günde teslim iade garantisi vermiş.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Görünüşe göre 1 dolar gibi bir meblağ ile açıkarttırma bitmiş ve artı olarak 15 dolar kargosu var.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

süresi geçmiş

+1 onu yazmak için girmiştim Baran Bey yazmış bu saatlerin hepsi ihale usulü satışta.

Bunun ford yada bugatti olanı varmıdır?

Baktım yok malesef :(

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Ben aldım gelmedi Ford olanını,hala da uğraşıyorum iade için vazgeçiceğim artık.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ben titanium f3 olanını aldım ultra dandik bilginize, tavsiye etmem kargo dahil 11$ mı neydi maliyeti.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

2012 yılında bandrol alınmayacak gibi bir haber çıkmıştı o yüzden teyp tv gibi ürünlerde ciddi fiyat düşüklüğü olacaktı acaba bunun doğruluğu var mı ? Var ise yurt dışı ürünlerde geçerli mi?

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu ebaydan aldıklarımızı nasıl takip ediyoruz.Bende denemek amaçlı pedal seti aldım ama ne oldu ne gitti anlamadım.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Girdim bir numara ama herhangi bir bilgi bulunamadı diyor.Bizim pedallar yalan oldu sanırım :biggrin:

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

ben de pedal sipariş ettim de 4 gün oldu daha kargoya vermedi adam; amma tembel çıktı ben de endişelendim şimdi :D

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Alırız da gelmez. Gelse de pasaporta işletmeden TR'de çalışmaz.

Hakan gelirse bir pasaport buluruz İnşallah.Ama pahalıya mal olur mu?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Getireyim sana abi. Hangisinden istersin ? Martta gelirken getiririm.

Sağol Hakan Ford olandan getir. 1 dolardan fazla vermem.

Zahmet olacak. :blush::fiuw::bravo:

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Bu şekilde gelmez. Takılır. Hadi takılmadı diyelim ama astarı yüzünden pahalıya gelir. Gelen biriyle getirtmek en iyisi.

Demiş zaten Serkan.

Canın sağolsun. Alırız bi tane :)

Sen gelmiyor musun? :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...