İçeriğe Yönlendir

Smile + D-Smart Kampanyası, Ne Yapayım?

Furkan Avcı

Recommended Posts

Furkan Avcı

Yaklaşık 6 yıldır TTNET kullanıyorum, hiç problem yaşamadım şimdiye kadar.

İki gündür Smile ADSL den arıyorlar bir kampanya için.

Şu an kullandığım TTNET 8 Mbit'e kadar 6 GB kotalı 32 TL + (Evde hiç uydu alıcı yok, nedense hiç almadık, niyet ettik ama bir türlü almadık)

Teklif etikleri Smile 8 Mbit'e kadar 6 GB kotalı + D-Smart Maxi paket (Sinema kanalları dahil 44 TL, giriş paketi olursa 34 TL + 24 ay taahhüt) + Next veya Gold Master uydu alıcısı.

Kota ile derdim yok yeter ki hız problemi yaşamayayım.

Siz olsanız değerlendirir miydiniz? Smile ADSL ve D-Smart kullananlar ne der?

Şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Smile dan hız kesinti vs gibi durumlarından dolayı oldukça memnunum ama müşteri hizmetleri açısından sınıfta kalır daha hesap kesim tarihini değiştiremiyorlar. :s

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Smile adsl kullanmadım diye hatırlıyorum ona yorum yapamam, hepsine alt yapıyı türktelekom veriyor, yani hepsi aynı.

D-smart için ise teknosa kampanyası ile 60 günlük beleş verdiler. 3-4 gün önce aradılar full paket (sözde tüm kanal açık olacak), 12 aylık taahhüt ile aylık 29,90-tl anlaştık :)

Kutu kendilerinin yaptırdığı D-smart markalı bir cihaz. Next,goldmaster vs.değil.

Benim içn en önemlisi belgesl, ve eurosport, birde bazen film ve dizi kanallarını izliyorum. Bunlar iyi.

Kutu HD fakat benim TV klasik yani Hd değil o yüzden HD kanlları SD izliyorum.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

2 sene kullandım hiç kopma olmadı, ancak müşteri hizmetleri beş para etmez. Sürekli biribirlerine paslıyorlar işlemi, o smile yapacak diyor öteki D-smart ı aramanız lazım diyor. İptal ettirene kadar canım çıktı 2 ay falan sürdü, en son şikayetvar a yazdım o sayede iptal oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

2 sene kullandım hiç kopma olmadı, ancak müşteri hizmetleri beş para etmez. Sürekli biribirlerine paslıyorlar işlemi, o smile yapacak diyor öteki D-smart ı aramanız lazım diyor. İptal ettirene kadar canım çıktı 2 ay falan sürdü, en son şikayetvar a yazdım o sayede iptal oldu.

Neden iptal etmeyi istediniz ???????

Ayrıca D-Smart için maxi paket dedi ama HD değil sanırım, ilerde HD yapma durumum olabilir bir Full HD LED TV ile birlikte.

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Ben 3. seneme girdim smile adsl den memnunum.Yanlız müşteri hizmetlerine bir işiniz düşerse internetten mail atın sıkıntınızı yazın onlar belli bir süre sonra sizi arıyorlar kendiniz aramaya kalkarsanız telefonda çok uzun süre beklersiniz ayrıca sizi arıyan kişide maildeki sorununuzu okuyup bildiği için direk konuya giriyor.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

Smile ADSL tamamdır, peki D-Smart ???

National Geo, kanallları yok sanırım.

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

34TL ye Dsmart maxi + 8Mbit adsl bence gayet güzel bir rakam

Çağlar abi 34 TL giriş paketi,44 TL Maxi,

ama ben Maxi HD yi düşünüyorum 52 TL ye, yakında TV yi yenilersem bir daha uğraşmayayım diye...sanırım alacağım zaten 32 yi veriyorum...

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Neden iptal etmeyi istediniz ???????

.

SD makineydi. HD almıştım zaten ayrıca, paket olarak alınca birinden birini seçemiyorsunuz. Birde size tavsiyem verdikleri sözlere inanmayın kesinlikle tutmuyorlar, hatayı kabul edip çözüm üretemiyorlar.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

52 TL 'ye 8 Mbit'e kadar 6 GB kotalı Smile + D-Smart Maxi HD paketini + HD Next uydu alıcısını 24 ay taahhütle aldım gitti, inşallah pişman olmam...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hayırlı olsun Furkan umarım müşteri hizmetlerine işin düşmez keyfini sürersin.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Hayırlı olsun Furkan umarım müşteri hizmetlerine işin düşmez keyfini sürersin.

sırf sonradan uğraşmayayım diye şimdiden HD paketi aldım :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Üç defa taahhütlü kampanyaya katıldım. Üçünde de boş yere bir sürü para ödedim ve pişman oldum. Bir daha kolay kolay yutmam zokayı.

Selim hocam, bunlar smile veya d-smart mıydı yoksa başka mı??

Hala iptal etme şansım olabilir.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Yok değildi de aynı şeyin laciverti. :)

Kampanyanın içeriğini okumadım ben, işinize geliyorsa alın tabi. Ama ben mesela taahhütle vınn aldıktan 1 ay sonra ihtiyacım kalmamıştı...

Ben hala karasal yayından izliyordum kanalları, kaç zamandır ha alayım ha alayım derken dedim Tivibu alayım ona da uygun değilmiş bizim hatlar.

Bu kampanyada denk gelince, ne bileyim aldım.

Bindik bi alamete gediyoz kıyamete bakalım...

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Smile ADSL kullandım. üye olmak çok kolay ancak iptal ettirmek için aradığında, kaydınızı aldık 36 saat içinde arayacağız diyorlar ancak kimse aramıyor. tekrar arıyorsunuz bu sefer arayacağız bekleyin diyolar, 1 gün sonra aranıyorsunuz ve karşınızdaki bayan iptal ettirmemek için elinden geleni yapıyor, teklifler sunuyor. ikna edemeyeceğini anlayınca mail adresinize bir form gönderiyor. formu doldurup sadece APS kabul edilen bir adres veriyor. doldurup gönderiyorsunuz ve iptal oluyor.

Hız konusunda sıkıntı yaşamazsınız. müşteri hizmetleri artan müşteri sayısı için yetersiz , bu nedenle yoğun olmayan gece veya sabah erken saatlerinde ulaşmaya çalışın. ben o şekilde hep sorunsuz ulaştım.

34 tl bence güzel rakam. Bu arada Bim"de 74 tl ye HD uydu alıcı var. İhtiyacı olanlar kaçırmasın.

Yorum bağlantısı

Yaklaşık 2 senedir hd ve sd dsmart paketi ile memnuniyetle kullanıyorum. İlk sözleşmem kotalı ve 1Mb. bağlantı hızındaydı. Üyeliğimin 3. ayında sınırsız ve 8Mb pakete geçmek istedim, değiştiremezsin dediler. Bir kere daha aradım olmaz dediler. En son sanırım özürlü kadrosunda ses tonu çok yüksek bir arkadaşla görüştüm. İki aboneliğimde de sağolsun paket değişti. Şu anda sınırsız ve 8Mb ile çok memnunum. Bu süreçte iki gün ve 1 günlük bir iki kesinti oldu ama yaklaşık 6 aydır sorunla karşılaşmadım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Fikirleriniz için hepinize teşekkür ederim, bazı olumsuz yorumlar okusamda genel olarak riske değer gördüğüm için müracaatımı yaptım, şimdi kuruluma gelmelerini bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Hayırlı olsun, hayat risk dolu riskin bunda olsun. Güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Hayırlı olsun, hayat risk dolu riskin bunda olsun. Güle güle kullan.

Teşekkürler abi, bakalım yorumlarımı kullandıkça paylaşırım.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Mahmut Yıldız

Furkan Bey, herhangi bir sıkıntı ile karşılaştınız mı? Ben hemen değil demiştim, şimdi lazım oldu. Teknosadan aldığım tv ile verdikleri iki aylık full paket 15 kasımda bitecek. Bitmeden önce ya iptal ettirmeliyim ya da bir pakete üye olmalıyım.

Aklımda internet ve tv birlikte birşeyler almak var. Tv yayını hd olunca maxi paket ile birlikte alınacak internet fiyatları 65-70 lira civarı geziyor. Kararsızım. Sizin yorumlarınız bana yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)

Furkan Bey, herhangi bir sıkıntı ile karşılaştınız mı? Ben hemen değil demiştim, şimdi lazım oldu. Teknosadan aldığım tv ile verdikleri iki aylık full paket 15 kasımda bitecek. Bitmeden önce ya iptal ettirmeliyim ya da bir pakete üye olmalıyım.

Aklımda internet ve tv birlikte birşeyler almak var. Tv yayını hd olunca maxi paket ile birlikte alınacak internet fiyatları 65-70 lira civarı geziyor. Kararsızım. Sizin yorumlarınız bana yardımcı olacaktır.

Mahmut Abi (samimiyetinize sığınarak abi dedim);

yaklaşık 8 aydır kullanıyorum, ne internet ile ilgili ne de d-smart ile ilgili hiçbir problem yaşamadım. Hatta interneti sınırsıza çevirip statik IP'ye geçtim. şu an D-Smart Maxi HD paket + sınırısız internet (50 GB AKN)+ statik IP ile toplamda 66 TL gibi bir ücret ödüyorum.

Tek sıkıntı telefon ile destek hattına işiniz düşerse en az 20 dakika beklemek zorunda kalırsınız (sabrınız varsa). Ben sabır gösterip bekledim problemimi anında çözdüler, bu arada destek hattındaki bayanla aramızda geçen dialog:

- Hanım efendi problemi çözdüğünüz için teşekkür ederim fakat bir sorum daha olacaktı.

- Buyrun Furkan bey

- Sizin çağrı merkezinde sizden başka eleman yok sanırım, tek başınıza çalışıyorsunuz. yanılıyor muyum?

- ??? yoo hayır.

- O zaman her aradığımda neden en az 20 dakika beklemek zorunda kalıyorum, yoksa koskoca doğan holdingin daha fazla personel çalıştıracak parası mı yok, 1 milyar TL nin üstünde vergi borcu ödeyebilen bir topluluk için biraz ayıp olmuyor mu?

- Hmm, kem küm. Furkan bey bu konu ile ilgili çok fazla şikayet alıyoruz. Ama şu anda personel sayımızın arttırımı ile ilgili alımlar yapıldı, en kısa sürede size daha hızlı ve kaliteli hizmet sunacağız.

- Peki teşekkür ederim...

düzenleme: 6 ay -> 8 ay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi

Furkan abi  nasıl durumlar bende alsam mı diye aklımdan geçiriyorum da hd dekoderin  karasal anten girişide  var mı acaba :p hd tv alana kadar  eski tüplü tv ile idare edecem de scart girişi yok

bir de hd ile hd+ arasındaki fark ne?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ttnet limitsiz internete 63 lira diyor.  dsmart maxi hd ile 69 lira :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...