İçeriğe Yönlendir

Smile + D-Smart Kampanyası, Ne Yapayım?

Furkan Avcı

Recommended Posts

Furkan Avcı

Furkan abi  nasıl durumlar bende alsam mı diye aklımdan geçiriyorum da hd dekoderin  karasal anten girişide  var mı acaba :p hd tv alana kadar  eski tüplü tv ile idare edecem de scart girişi yok

bir de hd ile hd+ arasındaki fark ne?

Mustafa, çok şükür şu ana kadar hiç problem yaşamadım.

Şu an evde değilim kutuyu kontrol edemiyorum. dönünce kontrol ederim. HD+'ın tek farkı harici diske kayıt yapabilmesi.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Smile'ın en keyifli kısmı iptal ettirmek için müracat ettiğinizde oluyor.Hemen arıyorlar ilk sene 25 lira, ikinci sene 32 lira sınırsız 8 mbit internetiniz oluyor :D 

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

Giriş paketini düşünürsek 2 tl farkla kaliteli yayın almış olacaksınız. Makul bir teklif. Tek sorun 2 yıl taahüt olacağı için olduki ilerde bir kampanyayla sinema paketi de 34 TL'ye indi, siz yararlanamayacaksınız.

not: konu  baya eskiymiş farkedemedim :)

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

ben de bir yıldır yalın internet hattı ile sınırsız 8mbit ve hd maxi paket kullanıyorum. hiçbir sıkıntım olmadı. çok ama çok memnunum. kesinlikle ilgilenenlere tavsiye ederim...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Ali Ozan Yurtsever

Konuyu hortlatayım. :D

Şimdi samsungtan akıllı bir tv aldık dahili uydu alıcısı wifi falan. Ev dizme telaşı malum, internet paketli hd yayınlı uydu bağlatalım diyorum ama, ne önerirsiniz ne tarz kampanyalar var. Bir de hiç bir fikrim yok d smart/dijitürk/tivibu. Çok ekstrem maçlar olmadığı sürece futbol izlemem. Fanatik değilim. Belgesel kanalları ve normal kanallar yeter belki sinema paketi. bir de şu kutu gibi reciever mıdıdr neyse o görüntü kirliliğinden hoşlanmıyorum o olmadan uydu kullanmanın yolu nedir acep. 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Aldığının tvnin uydu alıcısı var mı ? Samsung'lar  D-smart ı destekliyor diye biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Dahili uydu alıcılı tv ler pek kullanışlı olmuyor. Yani en azından bendeki kullanışlı değil .

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Dahili uydu alıcılı tv ler pek kullanışlı olmuyor. Yani en azından bendeki kullanışlı değil .

Ben çok memnunum abi ya. Kanalları flasha yedekledim programı var istediğim gibi  ayarlayıp düzenleyip yüklüyorum falan pratik oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ben çok memnunum abi ya. Kanalları flasha yedekledim programı var istediğim gibi  ayarlayıp düzenleyip yüklüyorum falan pratik oluyor. 

Pratik değil işte :) bilgisayara tak düzenle yükle vs :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Pratik değil işte :) bilgisayara tak düzenle yükle vs :p

Kumanda eziyetinden iyi ya :D Diğer türlü tv ye mouse bağlayıp yapıyorum :D 

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi

ttnet limitsiz internete 63 lira diyor.  dsmart maxi hd ile 69 lira :)

taahhüt sonuna geliyormuşuz. şuan 75 lira ödüyorum  69 a düşürücez tv paketi mega olacak diyor 1 yıl kalma sözünüze. ayrıca d-smar blue felan da ekliyor.  ne diyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

taahhüt sonuna geliyormuşuz. şuan 75 lira ödüyorum 69 a düşürücez tv paketi mega olacak diyor 1 yıl kalma sözünüze. ayrıca d-smar blue felan da ekliyor. ne diyorsunuz.

Bence devam, spor izlemiyorsan. Avrupa kupalarını Tivibu ya geçti. Belgeseller için bile devam edilir.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yeni üyeye 53 küsür diyor sanki :p mega konulu kanallar içeriyor tek farkı o :D 3d ile evin içinde film dönecek sonra konulu :D

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

taahhüt sonuna geliyormuşuz. şuan 75 lira ödüyorum  69 a düşürücez tv paketi mega olacak diyor 1 yıl kalma sözünüze. ayrıca d-smar blue felan da ekliyor.  ne diyorsunuz.

Ben öyle yaptım, 16 MBit Limitsiz + D-Smart tüm kanallar açık 71 TL ödüyorum.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ben öyle yaptım, 16 MBit Limitsiz + D-Smart tüm kanallar açık 71 TL ödüyorum.

Vayy benim taahhüt bitıyor bastırayım biraz. 80 küsür ödüyorum Fiber internet + full paket + d smart blue.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Vayy benim taahhüt bitıyor bastırayım biraz. 80 küsür ödüyorum Fiber internet + full paket + d smart blue.

Benim hikaye biraz ilginç :)

Buradaki D-Smart bayi aradı beni. Kampanya var dedi. Dedim ben zaten kullanıyorum, o zaman sizinkini iptal edip eşinizin adına açalım faydalanın dedi indirimden.

Bende D-smart a aynen bu şekilde yazdım. Dedim illaki bu şekilde alavere dalavere mi yapalım.

2 saat sonra aradılar, hiç gerek yok bu bu tarifeyi sizin için aktif edebiliriz dediler,. Dedim tamam bacım aktif et  :nargile:  :seytan:  :danger:  :spiteful:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi

aradılar  2 yıl oluyormuş. isterseniz  mega paket yapalım 73 lira ödeyin dediler. zaten o kadar ödüyorum niye taahüt vereyim dedim. vermezsen 144 lira alırız dediler :)   şimdi napayım. daha öncede aradınız 64 llira teklif ettiniz dedim. o  ozmandı dediler.  güncel kampanya vs yaparsanız nolcak dedim,  tam cümleyi hatırlamıuyorum ama adamına muamale yapıyoz 1 yıllıkla 10 yıllık abone bir değil dediler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...