İçeriğe Yönlendir

Yüzyılın İcadı..Stoklar Bitmeden Kapışın :)

Ayhan Onaran

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

Ya benim aklıma bir şey takıldı.Çoğalan beygirlerin saman ihtiyacını da acaba karşılıyorlar mı ki? Mail atıp soracağım şimdi.Biraz da saman yollasınlar.. :D Birden 30-40 beygir artış olursa açlıktan telef olmasınlar.

Elektrik var aç kalmazlar.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu alet ecu yu şaşırtıp ortlama tüketimi düşük gösteriyordur, yakıt alınca yediğiniz tassarruf kazığını hem fişte, hem pompada hemde kredi kartında net biçimde görebildiğiniz yegane ürün :D :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

2 tane alıp daha fazla tasarruf edecem ben :D

benim de aklıma geldiydi birini normal çakmaklığa diğerini de kolçağın içindekine takarım diyordum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yalnız düzgün tak, birini arabana, diğerini akaryakıt pompasına takacaksın, 1lt. yerine 30ml. yazıyor pompa, asıl tasarruf o zaman oluyormuş :D :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Yalnız düzgün tak, birini arabana, diğerini akaryakıt pompasına takacaksın, 1lt. yerine 30ml. yazıyor pompa, asıl tasarruf o zaman oluyormuş :D :D

aslında pompayı yanıltıcı bir sistem geliştirmek lazım. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok pis bi espiri geldi aklıma, yarın yemekte konu açılırsa söylerim :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

açarız abi konuyu ayıpsın ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bizde duymak istiyoruz ama :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Bu alet karda arabamız kara saplanıp patinaj yaptığı zaman, biz de arabadan inip arabayı ittirmeye kalkıştığımızda ve bu arada da arabanın kapısı kilitlendiğinde, kelebek camını kırıp kapıyı açmaya gerek kalmadan, arabayı dışardan stop ettirmeye de yarar mı acaba :D :D ( amma uzun cümle oldu) :rolleyes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Beygir gücünü arttıyormus :)

Bundan 1 koli alasım Süha Abi ye kafa tutasım var :f1: :f1: :D

edit : imla

Bir koli yetmez o işe bir kamyon alman lazım :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Olmaz, yemeğe geleceksin. :D

Programı yazında adam gibi, işim yoksa gelmek istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Programı yazında adam gibi, işim yoksa gelmek istiyorum :)

Saat 19'da Sefaköy'de tavuk dönercideyiz işte... Yukarıda söyledik ya. Okumadın mı :)

Yorum bağlantısı
Yakup Kadri Kuşcu

Koskoca kombi firmaları 100 de 105 verimle çalışan kombi diye ürün satarsa (teorik olarak imkansız), koca koca generaller başsavcılar "Erke Dönergeci" diye bir şey yaptık, dünyanın bütün enerji problemini çözdük diye ortaya çıkarsa, vatandaş da %85 enerji tasarrufu yaptım der, bundan daha normal ne var ki güzel ülkem de :D

Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar

Benim iki çakmak yuvası var,iki tane birden taksam daha çok tasarruf edermiyim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Koskoca kombi firmaları 100 de 105 verimle çalışan kombi diye ürün satarsa (teorik olarak imkansız), koca koca generaller başsavcılar "Erke Dönergeci" diye bir şey yaptık, dünyanın bütün enerji problemini çözdük diye ortaya çıkarsa, vatandaş da %85 enerji tasarrufu yaptım der, bundan daha normal ne var ki güzel ülkem de :D

Yakında Servet de % 100 terkos suyu ile çalışan forklift motorları yapacak... Amaç, sıfır emisyon...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ersen, Hüseyin hoca. Koşuuuuun :D

Hem ekstra özellikleri varmış. Süper tork mu ne varmış. Araba stop etmiyormuş :D Öyle özellikler kazandırmış arabaya.

Bu ilan ersen'in gözünden nasıl kaçmış ya :D Bundan sonra forumda,aracım çok yakıyor gibi konular açılırsa,konu sahibine bu ürünü tavsiye edelim :p

Servet abi dururken benim bu konuyu açmam yakışık almaz :tongue:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Suyla çalışan motor yaptım da kısa süre de paslandı.Baktım olacak gibi değil ben de kızdım tekrar benzine döndüm..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Suyla çalışan motor yaptım da kısa süre de paslandı.Baktım olacak gibi değil ben de kızdım tekrar benzine döndüm..

Lpg ye dönseydin bari daha ekonomik olurdu :p

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Yok yok Servet abi almamıştır. Yok canım almamıştır. Almış olabilir mi? delimisin ya Servet abi alır mı? Ya almışsa. Yok yok almazzz.

La saf dedin kos koca King'e kendini kandırma. Yoooook almamıştır....Sen kimsin? Servet abi kim? tasarruf mu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Saat 19'da Sefaköy'de tavuk dönercideyiz işte... Yukarıda söyledik ya. Okumadın mı :)

Yok valla görmedim. Yetişemem ki, iş çıkışım 19 :(

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Mototru kalaycı da kalaylatsaydın keşke :tongue:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yok yok Servet abi almamıştır. Yok canım almamıştır. Almış olabilir mi? delimisin ya Servet abi alır mı? Ya almışsa. Yok yok almazzz.

La saf dedin kos koca King'e kendini kandırma. Yoooook almamıştır....Sen kimsin? Servet abi kim? tasarruf mu?

Aldı valla :D

Yalnız, Servet hakkında geyik yapmak bir müddet yasak... Benden demesi. :)

Yok valla görmedim. Yetişemem ki, iş çıkışım 19 :(

Paket gönderelim sana :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...