İçeriğe Yönlendir

Inanamayacaksınız Lavato Lpg Li Gemi...

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu
(düzenlendi)

Arkadaşlar bu gün sanayide gezerken ilginç bir olay ile karşılaştım ve hayretler içerisinde kaldım.Resimde gördügünüz kayık mı desem gemimi desem bilmiyorum ama. bu gemiye 1.6 şahin motoru debriyaj fren vites ve lpg eklemişler...İnanamadım kahkahalara boğuldum..Ah be hasan ustam elinden ne kurtulurki... :D

Fotoğraf makinasının tarihini ayarlamayı beceremedim bir türlü...

tarihinde Şahin Topaloğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Dşkkatle bakarsanız lpg tesisatıda var...12 kiloluk tüp bağlıyorlarmış. ne kadar yakıyor bu dedim rüzgarın hızına bağlı dediler.. :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Bilmiyorum ama evren hocam bu kayığı eymir gölünde kullanıyorlarmış. havalar iyileşince ilk işim bu zımbırtıyı denemek olacak...Bakalım kaç yapıyor ne yakıyor...

eee, ne de olsa Türk zekası, her zaman ve her yerde kendini fark ettiriyor. bu arada aklıma takıldı, yolda , aman, denizde stop ederse arkadan nasıl ittirecekler bunu :D

Valla sadık abi gülmekten soru soramadım adamlara birde koca koca adamlar nasıl plan yapıyorlar bir görsen.. :D abi otomatik fan bile takmışlar radyatöre... :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Yaparlar abi,şahin motorumu ne o .

söylediklerine göre 92 şahin motoruymuş... :biggrin:

:nazar: , tüvturkten geçmez bu

Çağlar abi yakında senin tükana yağ değişimine gelir bunlar... :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yalnız, denize inince, ilk 5 dakikada motoru kucağa alabilirler, şanzımanın ne işi var denizde :rofl:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

yalnız, denize inince, ilk 5 dakikada motoru kucağa alabilirler, şanzımanın ne işi var denizde :rofl:

niye abi, az yaksın diye 5e alırsın. :D

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Pervane sistemi dayansın 100 mil hız yapar bu... Düşünsenize 5. vites 6000 devir... :shok:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

pervaneyi büyük yapsan tork yetmez, küçük yapsan devir yetmez o hıza hocam. :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bende LPG ile çalışan çamaşır makinesi yapacağım.Az kaldı :p Buzdolabı ve bulaşık makinesi bitti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...