İçeriğe Yönlendir

"Klikko" Oyuncağı

Mehmet Kaya

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Arkadaşlar oğluma aşağıdaki videoda belirtilen oyuncaktan almak istiyorum. Ancak bu oyuncak gerçekten videoki gibi mi? Videodaki gibiyse oyuncak mükemmel bir oyuncak. Bu oyuncak hakkında bigisi olan varmı ve daha önce sanalmağazam sitesinden alışveriş yapan varmı arkadaşlar.

http://www.dailymoti...urkiye22_school

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Arkadaşlar oğluma aşağıdaki videoda belirtilen oyuncaktan almak istiyorum. Ancak bu oyuncak gerçekten videoki gibi mi? Videodaki gibiyse oyuncak mükemmel bir oyuncak. Bu oyuncak hakkında bigisi olan varmı ve daha önce sanalmağazam sitesinden alışveriş yapan varmı arkadaşlar.

Saygılarımla.

Sanal mağaza bir çok şirketin hediye ve promosyon ürün tedarikçisidir ürünler sanal mağaza aracılığıyla gönderilir bugüne kadar philip morristen onlarca hediye ürün bu mağaza aracılığıyla geldi hiç sorun yaşamadık işlerini ciddiyetle yapan bir firma.

http://www.sanalmaga...eferanslar.html ;)

Mehmet hocam senmişsin ya bu :D isme bakmadım resme baktım yabancı diye ciddi üslupla yazmıştım :D

Al al al sanalmağazadan eyidir kalendirdir :p

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Sanal mağaza bir çok şirketin hediye ve promosyon ürün tedarikçisidir ürünler sanal mağaza aracılığıyla gönderilir bugüne kadar philip morristen onlarca hediye ürün bu mağaza aracılığıyla geldi hiç sorun yaşamadık işlerini ciddiyetle yapan bir firma.

http://www.sanalmaga...eferanslar.html ;)

Mehmet hocam senmişsin ya bu :D isme bakmadım resme baktım yabancı diye ciddi üslupla yazmıştım :D

Al al al sanalmağazadan eyidir kalendirdir :p

Akşam akşam güldürdün beni. Ben bunun 850 parçalığı var onu arıyorum. Olmazsa sanal mağazadaki düşünüyorum. Ama videoyu izlediysen bu video gerçekse süper bir oyuncak. Onun için oyuncaktan emin olmaya çalışıyorum.

350 parçadan bunlar yapılabiliyormu merak ediyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/oyuncak-hobi/klikko-350-parca-puzzle-52541569#product-information

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Mehmet hocam parçaları uyumlu bir şekilde birleştirmek amacında olan her türlü oyunun çocuk gelişimine ciddi faydası olduğunu düşünüyorum bununda faydalı olacağı düşüncesindeyim.sanalpazar ve gittigidiyorda araştır bence ikiside satıcı profil oylaması sistemli yeterince güvenilir bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet hocam parçaları uyumlu bir şekilde birleştirmek amacında olan her türlü oyunun çocuk gelişimine ciddi faydası olduğunu düşünüyorum bununda faydalı olacağı düşüncesindeyim.sanalpazar ve gittigidiyorda araştır bence ikiside satıcı profil oylaması sistemli yeterince güvenilir bence.

Bakınıyorum. Bunun 850 parçalığı var.Onu araştırıyorum.Dediğin gibi oğlum çok basit tak çıkar legolarla çok güzel şekiller yapıyor. Bununla neler yapar merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam bizim canavar sıkılır bence bununla,demedi demeyin en basitinden arabayı falan size yaptırıp sadece o sürecek :D ben hep böyle şeyleri bizimkilere yaptırıp keyfini sürerdim :)

GTA III Mert :) Yok yok bizimki kendi yapıyor. Başında oturuyoruz biz bize kendi gösteriyor. Şöyle yapacan böyle yapacaksınız diyor :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Tahir süpersin vallahi. :D:good1:

Mehmet Hocam sen al iyi bir şeyse kızım büyüyünce ben de alırım. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Japonlar ondan akıllı demek

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bence de oldukça güzel bir ürüne benziyor.Mehmet bey 850 parça olanından bulursanız bana da haber verin bende alayım bundan.Oğluma hazırlık olsun ilerisi için :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Saygılarımla.

Mehmet hoca bizi hep zarara sokuyorsunuz haberiniz olsun.Her paylaşılanı alıyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Benim bile oynyasım geldi. Çok güzel. Baya oyalara çocuğu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tahir süpersin vallahi. :D:good1:

Mehmet Hocam sen al iyi bir şeyse kızım büyüyünce ben de alırım. :D

Hocam bir alayım bakalım.

Bence de oldukça güzel bir ürüne benziyor.Mehmet bey 850 parça olanından bulursanız bana da haber verin bende alayım bundan.Oğluma hazırlık olsun ilerisi için :fiuw:

Akan bey aramalara başladım.

Mehmet hoca bizi hep zarara sokuyorsunuz haberiniz olsun.Her paylaşılanı alıyoruz :)

Kusura bakma :)

Arkadaşlar çin sitelerinde buldum. Çin'de kuzenim var. Ona haber verdim bulduğun haber ver diye. Bakalım. Videodakileri görünce hayran kaldım.Ancak inanamadım. Hepsiburada da bu ürün var yorumları gayet iyi.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Abi çin den alma bence kanserojen metarialler içeriyor olabilir hepsiburada da olanı bende gördüm orjinale benziyordu dediğin gibi yorumlarda iyi.

Çin liler CE işaretininde taklidini yapmışlar bu arada ChınaExport anlamına gelen şeklinde yazıyorlarmış.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi çin den alma bence kanserojen metarialler içeriyor olabilir hepsiburada da olanı bende gördüm orjinale benziyordu dediğin gibi yorumlarda iyi.

Çin liler CE işaretininde taklidini yapmışlar bu arada ChınaExport anlamına gelen şeklinde yazıyorlarmış.

Hepsiburada da satılanla aynı marka ama.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Taklit olabilir düşüncesi ile söyledim Abi hepsiburada dan alırsan güvenmediğin takdir de iade etme şansın var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ama buradaki 350 parçalık :( ben aslında 850 parçalık bakıyorum.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Almanya dan bulursan getirtme de yardımcı olabilirim abi.

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

En son plasmacar alındı. Tabii iki tane :D

Binse canım yanmayacak :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Binse canım yanmayacak :(

Nasıl binsin karın üstündemi :D Hele bir toprak görsün çocuk.

Almanya dan bulursan getirtme de yardımcı olabilirim abi.

Almanya sitelerinde bulunca haber veririm. Yarın araştırmalarıma devam edeyim. Bulursam seni ararım.

Düzenleme: Yanlış harf.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben de beğendim.Bazı çocuklar böyle şeylere aşırı düşkün olabiliyor bazılarının ilgisi çekmiyor.Geçenler de ablam oğluna Jenga almış.Çocuk öyle kuleler yapıyor ki görseniz şaşarsınız.Amacı dışında kullanıyor ama hem vakit geçiriyor hem de el becerisi artıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bende iki hafta önce jenga aldım. Amacı dışında çok farklı kullanıyor. Yol yapıyor. Kule yapıyor. Ama bazen annesi ben oğlum üçümüz jenga oynarken. Oğlan rastgele çekiyor biz özenerek çekiyoruz. Onun çekmesiyle yıkılmayan kule bizim çekmemizle yerle bir oluyor :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Az önce www.klikkom.com adresini buldum. Türkiye dağıtımcısı. Telefonla konuştum 850 parça olanla 350 parça aynı sadece sayı farkı var dediler 2 set karşılıyormuş. Hepsiburada dan alabilirsiniz dedi. Sipariş geçtim. Gelsin bakalım . Deneyimlerimi paylaşırım .

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Az önce www.klikkom.com adresini buldum. Türkiye dağıtımcısı. Telefonla konuştum 850 parça olanla 350 parça aynı sadece sayı farkı var dediler 2 set karşılıyormuş. Hepsiburada dan alabilirsiniz dedi. Sipariş geçtim. Gelsin bakalım . Deneyimlerimi paylaşırım .

Yorumları bekliyoruz. Belki bir akşam oynamayada geliriz :D Sadece çocuklar için değildi galiba. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yorumları bekliyoruz. Belki bir akşam oynamayada geliriz :D Sadece çocuklar için değildi galiba. :biggrin:

Herzaman beklerim. Ancak bu yetmeyecek gibi. ürünü beğenirsem ve istediğim kalitede çıkarsa bir set daha alırım. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Arkadaşlar oyuncağı sabahın kör vaktinde gittim kargodan heyancanla aldım. Eve gelmeden orada açtık :D kalitesi 10 numara. Gerçekten hayal gücünü çok iyi zorluyor. 60 sayfalık katalog göndermişler. Neler yapılacağı ve nasıl yapılacağı ile. DVDsinde neyi nasıl yapılacağını anlatıyor. Bugüne kadar aldığım eğitim amaçlı okadar oyuncaklar var ama içinde en iyisi bu diyorum.İlerde fotoğraf çeker koyarım..

Sonuç: Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...