İçeriğe Yönlendir

Diesel Motorlar Ve Sakız

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Çağlar abi bilgiler için teşekkürler,mazotlunun sesi bile beni hayattan bezdiriyor,benzinli olsun tüplü olsun .

Mazotlunun rampa tırmanmasıda beni bitiriyor. Ama seside illet ediyor :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Turbo çakmak lazım arabaya.

Aslında düşünmedim değil. Ama çok uğraştırır gibi geldi bana :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Her güzelin bir kusuru vardır,birde benzinli arabalarımza turbo atsak birde onun tırmanışına bakmak gerek .

Ozaman 1.8T passat veya 2.0 s40 veya s60 olacak bak ozaman ama nerdeeeee :(

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Dizel araba alınacaksa sıfır alınacak 80-100 bin km ya da garanti bitinceye kadar gezilecek sonra satılacak. Az gezeceksen ya da hemen satmayacaksan benzinli alıp tüpleyeceksin.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çağlar abi bilgiler için teşekkürler,mazotlunun sesi bile beni hayattan bezdiriyor,benzinli olsun tüplü olsun .

Benzinli Focusunu al gel de, kısa metrajlı film çekelim trafiğe kapalı alanda..10 tane japon balığına alırım...:p

Carbon Clean yerine üst kapağı açıp temizletmek daha iyi değil mi Sayın Çağlar Bayur abi ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

CC, yakıtın geçtiği yerleri temizler, manifold temizliği, havanın geçtiği yer, karterden gelen yağ buharının balçığını yani

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Şimdi ben 30k km. yi geçtim ya, carbon clean yaptırayım mı yoksa mazotu zaten seçerek shell den alıyorum gerek yok mu karar veremedim...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şimdi ben 30k km. yi geçtim ya, carbon clean yaptırayım mı yoksa mazotu zaten seçerek shell den alıyorum gerek yok mu karar veremedim...

:rofl: CC sonrası farkı hissedemeyeceksin, sonra gelip benden iddiada kazandığın balıkları isteyeceksin, zira 70km/h hıza kadar aynı olacak. Yaptır bosch servisine, bakımsız 2.el beyaz Hb satın almam söliim 3 yıl öncesinden :fiuw:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Usta adam bakımlısını ne yapacak, alacaksın bakımsızı bakımlarını tamamlayıp ben yaptım diyeceksin abi..Bak ben piyasadaki en hurda makineleri alır elden geçiririm...:)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Seri turbo bağlansa da etkisi olmaz, paralel bağlayacaksın..Her silindire bir tane..:p Voltajı değil amperi yükselteceksin..:D

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Ben hala ,çeyrek depoya Würth enjektör temizleyici katkıyı faydalı görenlerdenim.Aracım 162k km de ve 3-5 bin km de veririm şurubunu.Hiç hasta olmadı namıssız :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...